Kādā konkursā Tu vislabprātāk piedalītos?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kādā konkursā Tu vislabprātāk piedalītos?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150366
    samurajs
    Participant

    Notepad administrācija labprāt vēlētos zināt lietotāju domas attiecībā uz nākamo portāla konkursu ar mērķi organizēt to tā, lai piesaistītu maksimāli daudz dalībnieku. Līdz šim mums ir bijuši e-žurnālistu (2008) un foto (2009) konkursi. Lai izveidotu kaut ko patiešām populāru šogad – aicinu visus salikt galvas kopā!

    Tātad – kādi varētu būt varianti?

    1. Konkurss par labāko publikāciju Notepadā

    1 autors – 1 fundamentāls raksts, bet nekādu IT ziņu.

    2. Projektu konkurss

    Uzdevums par uzdoto tēmu, piem. “Kā vislabāk organizēt biroja aizsardzību pret zagļiem ar vismazākajām izmaksām?” Š eit, tātad izmantojam esošos PC, webkameras, izvēlamies optimālo programmatūru, organizējam bildītes ierakstu uz attālināta servera, trauksmes signālu padošanu darbiniekiem ar SMS, vai uz apsardzes pulti utml.

    3. Zināšanu un atjautības konkurss

    Apmēram tāds, kāds kādreiz bija Datuvē – mēnesi no vietas katru dienu pa uzdevumam. Bet te nu būs patiešām viss jāzin – gan matemātika, gan fizika, gan elementāras lietas no programmēšanas (ieskaitot web)

    4. Mājaslapu/blogu konkurss

    Te gan ir ierobežojums – ne visiem Notepad lietotājiem ir šādas lapas. Bet ar savas lapas demonstrēšanu vien būs par maz… vēl noteikti būs jāveic kāds uzdevums.

    5. Piedzīvojumu konkurss

    Dalībnieki iesūta kuriozus stāstiņus no savas personiskās sisadmina vai citādas datoriķa pieredzes.

    6. Idejas sponsora reklāmai

    Š eit varētu būt apmēram tā: pieņemsim, ka balvu uzvarētājam mums nodrošinās Bite/Vodafone (tikai pieņemsim!) Dalībniekiem jāsadomā labākais reklāmas kampaņas scenārijs dotajai kompānijai – tas var būt kāds sauklis, plakāts, videoklipa sižets utml.

    7. Kaut kas cits… ko paši ieteiksiet

    #224516
    KristoZ
    Participant

    Projektu konkurss sounds fun, vismaz kaut kas ar rokām darāms + no tā kādam iespējams labums, bet nu ar to realizāciju, apstākļiem un atrādīšanu tad tā pašvakāk… protams, atkarīgs no tēmas, bet, ja mērķis ir piesaistīt maksimāli daudz cilvēku, tad, manuprāt, tas nav labs variants.

    Nākamais – zināšanu un atjautības konkurss. Nezinu, kāds bija datuvē, bet nu, acīmredzot, pa iemītu taciņu vieglāk iet… varētu būt lielāka atsaucība, bet tas arī atkarīgs no jautājumiem/uzdevumiem – lai nav par grūtu, un, lai nav arī par vieglu.

    Mājaslapu/blogu konkurss, piemēram, personīgi mani stimulētu pieķerties pie sava projektiņa. Idejas ir, un šis varētu būt labs iemesls pielikt pie tā roku/kāju. Varbūt arī vēl kādam tā ir, bet nu tad arī jāzina kritēriji. Es balsoju par šo.

    Publikācija/raksts – njeeah– iespējams, dažu labu arī kāds uzrakstītu, bet šaubos par dalībnieku atsaucību. Līdzīgi varētu būt arī ar “Piedzīvojumu konkursu”.

    Visbeidzot – idejas sponsora reklāmai. Vispār jau varētu paku(s)tināt savus biloģiskos procesorus – smadzenes… tomēr ar pliku sponsora logo/nosaukumu, manuprāt nepietiktu, lai par to veidotu reklāmu; vajadzētu izdalīt atsevišķu produktu/pakalpojumu, kā arī, varbūt, kādas vadlīnijas par to no paša sponsora.

    Kā zināms, firmas/uzņēmumi, parasti, pašas/i sevi nereklamē, bet gan to piedāvāto produktu, pakalpojumu; jo nereklamē to, ko nevar pārdot (t.i. šajā gadījumā – zīmolu).

    Savu subjektīvo viedokli esmu izteicis. Iespējams, pat labāk palika.

    #224517
    Loading
    Participant

    Pasivitātei der 3. punkts.

    #224518
    drunk_lizard
    Participant

    kur ir skaistumkonkurss?!!

    #224519
    Foxsk8
    Participant

    Vakar ar DL spēlēju monopolu un rāpulis izvilka kartīti “Esiet ieguvis otro vietu skaistumkopšanas konkursā, saņemiet 10 Ls” 😀

    Ja par tēmu, tad es labāk izvēlētos Projektu konkursu. 🙂

    #224520
    Jaunzems
    Participant

    6. Reklāmas sižets – jo būtu interesanti paskatīties, kā IT&T publika, kas ieciklēti domāt precīzi, analītiski un divdesmit piecus, komats piecus soļus uz priekšu, domā radoši.

    un arī sponsoram neliels labums – nav jāalgo dārgie dtendzenieki un citi reklāmas pacani!

    #224521
    dzhonsons
    Participant

    Viennozīmīgi 3. Jo pārējie nu tā.. ne visiem ir dotības uz, piemēram, rakstu vai projektu veidošanu.

    Interesantāk būtu zināšanu un atjautības konkurss. Kur visi kaut cik varētu izpausties.

    #224522
    WerNeo
    Participant

    Es par stāstiņiem. 🙂 Interesanti lasīt citus piedzīvojumus un pašam ir ar ko padalīties. Zinu, ka daudziem būtu ko teikt.

    Nekas nebūtu arī pret labāko publikāciju. Obligāti (kaut vai piedalīšanās pēc) kaut ko uzrakstītu.

    Kopēt datuvi (tiesa, tās labākajos laikos) es gan neieteiktu. Tomēr piekrītu, ka tas ir vieglākais variants organizatoriem. Bet tas tomēr ir kā pakaļdarinājums.

    Projektu konkurss? Auditorijai, kas negrib/kautrējas nofotografēt 1/2 bildes – pārdroši! Projektu lietas ir pārāk darba ieguldījumu prasošas. Es pats, nepiedalītos.. gluži vienkārši, nav tik daudz laika, lai veidotu projektu.

    Par reklāmu vai plakātiem… nezinu kādēļ, bet manuprāt, pārāk nodrellēts jau. 🙂 Otrkārt, uzveidot plakātu ir nedaudz grūtāk, nekā nofotografēt kaut ko.

    Tāds tas mans viedoklis.

    #224523
    samurajs
    Participant

    WerNeo: zināšanu konkurss tieši visgrūtākais adminiem. Vajag īpašu skriptu, lai apstrādātu atbildes. Un 30 oriģinālus/interesantus jautājumus uzradīt arī nav viegli.

    #224524
    WerNeo
    Participant

    Samurajs. Es šajā gadījumā nebiju domājis veidošanas pusi. Es runāju no viedokļa, ka šis konkurss jau ir kādreiz izpelnījies popularitāti. Līdz ar to, admini var būt pārliecināti, ka konkurss “aizies tautās”. Bet ja tas “aiziet tautās”, piekritīsi taču, ka skriptu radīt, ir tā vērts. Tāpat ar jautājumiem. 🙂 Tikai… tas nebūs nekas oriģināls un jauns (daudzi salīdzinās ar datuvi).

    #224525
    elvisburdajs
    Participant

    Es domāju ka projektu un zināšanu konkursus var rīkot vienlaicīgi.. 😀

    Ja notepadā būtu vairāk aktīvu lietotāju, tad uzdevumu tapšanas procesā varētu piedalīies Moderi/Lietpratēji.

    #224526
    aoma
    Participant

    Rokām, kājām par d_l ieteikto.

    No savaspuses – varbū’t kādus āķīgus jautajumus par datordzelžiem? Neņeniet daudz nani pierē’, šodien kožū, jo esu nomainijis internetu

    Priecigu tīģernieku!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā