Microsoft apmāca pārdevējus un apmelo Linux

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft apmāca pārdevējus un apmelo Linux

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 88 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #210601
    jonjs
    Participant

    Saksism ar to ka LINUX nebus lideris kamer pats vienkarshakais lietotajs nemaces vinu uzlikt.

    =====================

    Pēc tava pirmā teikuma varu pateikt vienu, ar to tev arī vajadzēja beigt. Zinu trīs piemērus OPEN SUSE, Ubuntu, Debian. Pēdējos divos pat instalācijas interfeisu (GRAFISKO INTERFEISU) var uzlikt LATVIEŠ U VALODÄ€. Instalēt šos distributīvus ir, UZSVERU, IEVĒROJAMI VIENKÄ€RŠ Ä€K, kā Windows XP. Jo

    1) Instalēšanas Interfeiss ir vienkāršāks Linuxā

    2) Nav jāčakarējas ar draiveru diskiem (viss jau ir Linux kernelī Video, Skiaņa, Tīkla adapteri u.t.t.) pārējo, ja nepiedciešams vismaz Ubuntu pats novelk automātiski no tikla.

    Vecīt tu spried par lietām, kuras tu neesi lietojis.

    Ja nezini par ko tu runā parasti labāk ir paklusēt, pašam pamēģināt un tikai pēc tam spriest.

    #210602
    jonjs
    Participant

    Evers

    Protams, ka Photoshop ir jaudīgāks par to GIMP, bet …

    Vienkārš jautājums?

    Tev ir oficiāli pirkts Photoshop,tu tādu lieto?

    Cik zinu prasmīgās rokās tas Gimps ir spēcīgs. Palasies pa internetu un paskaties, kādus brīnumus tur spečuki taisa.

    Vēl esmu dzirdējis versiju, ka Photoshop ir tik daudz to iespēju, kuras pat īsti neviens lāga neizmanto.

    #210603
    Evers
    Participant

    Eudoxus wrote:

    https://blogbeebe.blogspot.com/2009/03/end-of-line.html

    Te arī labi izklāstītas entās problēmas. Viena – upgreido savu distribūciju un viss saiet galīgi šķībs ka pirkstos kost gribas. Tas tak nekam neder, lietotājam jāizlasa entie forumi pirms katra nopietna updeita, lai uzzinātu kas var palikt šķībs. 😀

    Par šitām atjaunošanas problēmām daudzkur sūdzās.

    #210604
    jonjs
    Participant

    Evers

    Te arī labi izklāstītas entās problēmas. Viena – upgreido savu distribūciju un viss saiet galīgi šķībs ka pirkstos kost gribas. Tas tak nekam neder, lietotājam jāizlasa entie forumi pirms katra nopietna updeita, lai uzzinātu kas var palikt šķībs.

    Par šitām atjaunošanas problēmām daudzkur sūdzās.

    =======================

    Bet tas taču ir ezim skaidrs, ka Atjaunināt distribūciju uz jaunāku ir risks. Pamēģini Windosi painstalē iekšā ārā kādas progas u.t.t. Bigās tai arī skrūvītes aiz uzgrieznīšiem aizķersies ne tajā vietā un nobrukums garantēts.

    Esm u jau no XP laikiem sapratis, ka ja gribi atjaunot sistēmu, kas turklāt ir pieslēgta pie interneta, tad ir jātīra pa tīro.

    #210605
    Janhouse
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Lasu kārtīgi:

    “Te drīzāk var runāt par pirkstu līkumu konrētajiem cilvēkiem. Ja esi ar traumētām smadzenēm vai vienkārši galva nedarbojas kā gribētos, tad maksā par OS un pārējām programmām. Gudrāki cilvēki to pašu vai labāku rezultātu sasniegs lietojot opensource.”

    Par komplimentiem es tos nesauktu. Ja kāds saka, ka tie kas pērk OS ir ar traumētām smadzenēm, tad, manuprāt, tā ir samērā augstprātīga apsaukāšanās. Tieši tāpat tev kāds varētu teikt, ka ja jau tu pērc gatavu automašīnu bet netaisi pats, tad tev rokas aug no tās vietas, kur beidzas mugura.

    Kas tas ir par sviestainu pieņēmumu, ka tie, kuriem nav nedz laika, nedz vēlmes ķimerēties ar linux ir muļķāki nekā tie, kas no rīta līdz vakaram kompilē programmas un meklē gūglē infu, kā pierubūt printeri?

    Ja OS ir domāta mājas lietošanai tad visam ir jāstrādā out of the box. Un ja tā nav, tad vainīgs nav lietotājs, bet OS veidotājs. Ja ir tādas OS kur viss neiet “no kastes” ar minimālu lietotāja iejaukšanos, tad tā nav OS, kas paredzēta konsumeriem. Tā ir entuziastiem domāta lieta. Un grozi kā gribi, bet pagaidām linux tāds ir. Tad kad linux varēs piedāvā Mac OSX līdzīgu pieredzi šajā ziņā, tad arī varēs runāt.

    Nemāki tomēr lasīt: “[..]vai vienkārši galva nedarbojas kā gribētos[..]”. Kā redzi – nevienu neapsaukāju. Tas ir normāli, ka Tu nespēj izdomāt kā atrisināt problēmu. Citiem cilvēkiem ar domāšanu ir kā ir.

    Ubuntu ir diezgan labi lietojams “out of the box”. Es pat teiktu vēl labāk kā Windows XP.

    Nāk līdzi ofisa programmas, attēlu apstrādes programmas, web pārlūks, e-pasta klients, audio video atskaņotāji un vēl ļoti daudz noderīgu rīku. Ar fat32 un ntfs partīcijām strādā kā smērēts, ipodus, čipodus un citus aparātus atpazīst un piedzīvina ātrāk kā windows 7.

    Un tagad par tiem taviem IBM softiem. Tie standartā kastītē nenāk arī ar Windows 7. Jāliek vien disks iekšā pašam un jāinstalē. Uz Linux ir vēl vieglāk. Tev tikai jaatver jau uzinstalēta programma, jāsaķeksē vēlamās pakas un tās tālāk automātiski pieinstalēsies klāt bez jebkādas Next, next, Next, Next, next spaidīšanas.

    #210606
    Janhouse
    Participant

    Evers wrote:

    jonjs wrote:

    GIMP (PHotoshop ekvivalents), audio un video failu apstrādes programmas

    Gimp ir photoshopa ekvivalents? Photofiltre vai Photofiltre Studio ekvivalents jā, bet ne Photoshop

    Gimp var izdarīt visu to pašu ko fotošopā. Neesi lietojis jaunāko versiju, nerunā.

    Uz Linux trūkst Adobe Lightroom, bet fotošops gan nav problēma.

    #210607
    msh
    Participant

    Evers wrote:

    Manuprāt dzelžu jautājumā Win ir priekšā ar svaigu versiju, kā tagad W7. Pēc gada linux izvirzās un pazīst vairāk dzelžu, jo tiek regulārāk atjaunots. Bet kad iznāk pēc 3-4 gadiem jauna Windows versija, tad Windows atkal ir vadībā. – Nu šis drošvien attiecināms uz populārākajiem linux, Ubuntu utt.


    Ēēēeem… Kādi līdzekļi ir jālieto, lai kaut ko tādu izdomātu? Jauniem windblouziem parasti rodas saderības problēmas, nevis kā vecam sūda xp. Un glābj parasti WDM. Jeb vai tu par tādu nesvarīgu lietu kā instalācijā iekšā esošie draiveri? 😀

    Genādijs wrote:

    Par dzelžiem absolūts piekritiens. Un ar to faktiski man arī pietiek lai nelietotu šo os.


    Dzelžus nevajag pirkt lētākos ķīniešu sūdus, kuru ražotāja mājaslapele ir līka un tikai ķīniski un tajā var atrast tikai priekš winxp draiverus 🙂 Ar normāliem dzelžiem uz linukša ir mazāk problēmu nekā uz win 🙂 Ä€ un jā, dzelžus arī var mainīt bez problēmām, jo neviens pasists bils nav uztaisījis lai linuksi pēc mātenes maiņas būtu jāpārinstalē.

    #210608
    Janhouse
    Participant

    Manuprāt lielākā problēma šeit ir tā, ka cilvēki tic visām muļķībām, kuras viņiem sastāsta draugi un radi, kuri to ir dzirdējuši no saviem draugiem un tā tā ķēdīte turpinās ļoti tālu.

    Varbūt nākamreiz jums derētu aiziet uz kādu no LU Linux centra pasākumiem un apskatīties kas tas Linux tāds ir. Labāk 1x redzēt, nekā 100x lasīt tizlos Genādija (kurš šeit, šķiet, nokļuvis kļūdas dēļ) vai Eudoxus komentārus, kuros viņš atkārtoti žēlojas, ka viņam uz Linux nestrādāja IBM softs priekš Windows.

    Starpcitu, Kirils lieto Linux. 😀

    #210609
    Evers
    Participant

    msh wrote:

    Jeb vai tu par tādu nesvarīgu lietu kā instalācijā iekšā esošie draiveri? 😀

    Par to kas installācijā. Windowsam ir tie kas ir out-of-the-box un tie ko skaisti dabūjam dzelžu mājaslapās. Linuxam ir arī out-of-the-box bet mājaslapās švaki, jārokas par googli lai izzīstu kas jāraksta terminālī.

    #210610
    Janhouse
    Participant

    Evers, kernelim moduļus piemest easy. Cita lieta, ka ierīces ražotāji bieži vien nepadomā par Linux un tad draiveri var atrast kādā citā mājaslapā, kur tos uzrakstījuši fanāti. Bet tos ar nav grūti atrast pēc google apmeklējuma vai pajautāšanas IRC kanālā.

    Tur jau tā lieta, ka Linuxam ir super support. Vajag tikai jautāt/meklēt.

    #210611
    Eudoxus
    Participant

    Janhouse wrote:

    Manuprāt lielākā problēma šeit ir tā, ka cilvēki tic visām muļķībām, kuras viņiem sastāsta draugi un radi, kuri to ir dzirdējuši no saviem draugiem un tā tā ķēdīte turpinās ļoti tālu.

    Varbūt nākamreiz jums derētu aiziet uz kādu no LU Linux centra pasākumiem un apskatīties kas tas Linux tāds ir. Labāk 1x redzēt, nekā 100x lasīt tizlos Genādija (kurš šeit, šķiet, nokļuvis kļūdas dēļ) vai Eudoxus komentārus, kuros viņš atkārtoti žēlojas, ka viņam uz Linux nestrādāja IBM softs priekš Windows.

    Starpcitu, Kirils lieto Linux. 😀

    Nekad neesmu sūdzējies, ka man “nestrādā IBM softs priekš windows”. Esmu tikai teicis, ka linux vidē nezinu nevienu tik labu power manageri, kāds ir ThinkVantage. Iemācies nu pats lasīt un pie reizes arī rakstīt (kaut kā savā iepriekšējā postā par “traumētajām smadzenēm” biji aizmirsis)

    Piekrītu, ka windows lietotāju vidū ir problēmas ar informētību. Bet gribētu piebilst, ka problēmas ir arī otrā galā. Nevajag man stāstīt, kā uz Ubuntu vai openSuSE uzinstalēt programmu, jo es to zinu. (starp citu, kādas tev ir problēmas ar “next” spiešanu?) Varbūt vienreiz vajag atmest to augstprātību un stāstīt par to, ka linux lieto sazin kādi einšteini. Neredzu nekādu sakarību starp spēju atrisināt problēmas uz linux kastes un intelektu. Lieta tāda, ka daudziem cilvēkiem ir daudz svarīgākas lietas jādara. Nav visiem jābūt nedz automehāniķiem, nedz datorspečukiem. Es esmu lietojis linux un ar visām problēmām varēju lieliski tikt galā. Man vienkārši piegriezās to darīt. Tāpat arī piegriezās tas, ka dažas gļukus tā arī neviens negrasījās labot. Nav tā tāle nemaz tik saulaina, kā jūs te attēlojat. Bet vairākkārt esmu teicis – ja jūs tas apmierina, tad lietojiet, ķimerējaties. Bet nevajag to derdzīgo evaņģēlismu – tipa, tūlīt mēs pār jums dumiķīši liesim gaismu par linux paradīzi. Un skaidrs, ja jau kāds linux nelieto, tad uzreiz stulbenis, kas nesaprot cik tas ir ūberkruta. Primitīva ir šāda domāšana.

    #210612
    Janhouse
    Participant

    Tāpat arī uz Windows ir jārisina problēmas. Uzinstalējot OS jāliek visādi draiveri, programmas un vēl sazin kā jāoptimizē OS (ob1 lauciņš?). Ja Tu to nebūtu nekad iepriekš darījis (kaut vai aiz garlaicības 10 gadu vecumā), tad tagad arī to nezinātu un nāktos vien rakņāties netā.

    Tavā gadījumā tā ir pieraduma problēma un ja skolās mācītu darboties uz Linux, tad Latvijā būtu mazāks datorpirātisma līmenis un Tu iespējams zinātu ThinkVantage alternatīvas.

    Lielākā daļa no šeit esošajiem antiLinuxistiem nesaprot par ko paši runā un tapēc es viņus saucu par muļķiem.

    Ja nezini un neesi lietas kursā par jaunumiem Linux pasaulē, tad neraksti, ka tur nekas nestrādā kā nākas, bet raksti, ka nezini, jo nelieto un nelietosi pieraduma dēļ. Cik vienkārši, ne?

    #210613
    Eudoxus
    Participant

    Janhouse wrote:

    Tāpat arī uz Windows ir jārisina problēmas. Uzinstalējot OS jāliek visādi draiveri, programmas un vēl sazin kā jāoptimizē OS (ob1 lauciņš?). Ja Tu to nebūtu nekad iepriekš darījis (kaut vai aiz garlaicības 10 gadu vecumā), tad tagad arī to nezinātu un nāktos vien rakņāties netā.

    Tavā gadījumā tā ir pieraduma problēma un ja skolās mācītu darboties uz Linux, tad Latvijā būtu mazāks datorpirātisma līmenis un Tu iespējams zinātu ThinkVantage alternatīvas.

    Lielākā daļa no šeit esošajiem antiLinuxistiem nesaprot par ko paši runā un tapēc es viņus saucu par muļķiem.

    Ja nezini un neesi lietas kursā par jaunumiem Linux pasaulē, tad neraksti, ka tur nekas nestrādā kā nākas, bet raksti, ka nezini, jo nelieto un nelietosi pieraduma dēļ. Cik vienkārši, ne?

    Kādas tur pieraduma problēmas. Kad es gāju skolā, tad kompītis, kas tur stāvēja bija BK10 (ja nemaldos). Par tādu esi dzirdējis?

    Kāpēc vispār kādam būtu jābūt kursā par to, kas notiek kāda marginālā ar tehniskiem jautājumiem saistītā sfērā? Tu pats, starp citu, nezini nedz to, ko dara ThinkVantage power manager, nedz arī to, kādas ir tā alternatīvas. Un kurš tev ir iestāstījis, ka tu esi lietas kursā par jaunumiem linux pasaulē?

    Bet ne jau tikai par ThinkVantage ir stāsts. Esmu gandrīz divus gadus lietojis tikai linux. Viena no problēmām bija ofisa softa savietošana. Darbā, protams ir MS Office. Man ir jātaisa prezentācijas un jārāda tās uz datoriem ar MSOffice. Bet prezentācijas, protams, es taisīju uz Ooo. Īsi sakot, tā bija pamatīga nojāšanās. Jā, iztikt var, bet kāpēc tā jāmokās, nav skaidrs. Vienīgi tad, ja nav naudas. Un ir vēl visādi tādi sīkumi (X logu brukšana un tamlīdzīgas lietas). Uz linux nav problēmu? Bet kā ar intel draiveriem? Š o esi lasījis? (https://distrowatch.com/weekly.php?issue=20090817)

    Starp citu – es neesmu nekāda anti-linuxists. Manuprāt, valsts pārvaldei un daudzām citām iestādēm (skolām, bibliotēkām utt.) vajadzētu pāriet uz linux. (Starp citu – bērnu slimnīcā redzēju, ka lieto kādu no vecajām SuSE versijām. Pieņemu, ka 10). Un runa nav tikai par pieradumu. Turklāt, kas vainas pieradumam. Katram cilvēkam ir kādi pieradumi un pārmest to nav nekāda pamata (ja vien tie nenodara citiem kaitējumu).

    #210614
    Janhouse
    Participant

    Par video draiveriem. Lietoju Nvidia 8800 un saprotu, ka mūžīgi Nvidia nerakstīs jaunus draiverus un kodu neatvērs. Ceru, ka līdz tam laikam būšu nomainījis video karti vai arī kāds būs uzrakstījis opensource dariveri.

    Piemēram radeon kartēm šobrīd fanātiski cilvēki veido atvērto draiveri, kurš šobrīd jau ir pietiekoši labs lai strādātu ar Compiz un negļukotu. (Vēl pirms dažiem mēnešiem ar šiem draiveriem Compiz briesmīgi gļukoja un par 3d spēlēm labāk nerunāsim).

    Tā ir ar visu. Ko neatbalstīs ierīču ražotāji, to uzturēs paši lietotāji.

    Par ofisu. Openoffice ir aizgājis pietiekami tālu. Bez problēmām darbojos ar doc, docx un visiem pārējiem formātiem.

    Gimp pirms dažiem mēnešiem niķojās ar Photohop CS4 failiem, tagad iet kā smērēts.

    Pats palīdzu meklēt un labot dažādus bugus, lai citiem ar tiem vairs nenāktos saskarties nākamajās versijās.

    Linux attīstīt ir ieinteresēti paši lietotāji. Jo vairāk lietotāju, jo labāka operētājsistēma. Windows to būs oagrūti pārsniegt pēc dažiem gadiem.

    Linux pasaulē viss šobrīd atīstas ļoti strauji, tapēc kādā brīvā brīdī, kad nav ko darīt, paskaties vai visas Tavas problēmas jau nav atrisinātas.

    Nav sarežģīti būt lietas kursā par jaunumiem, ja atvēli dažas stundas nedēļā jaunumu lasīšanai, twitterim.

    #210615
    _Mo3_
    Participant

    njā, šitais man vienmēr paticis, ka noliek viens otru. No sevis varu piebilst, ka katrā no OS ir savi plusi un mīnusi un nevajag te ne vienu no viņām celt kkādā neiedomājamā tronī un dziedāt tām slavas dziesmas.

    #210616
    Janhouse
    Participant

    _Mo3_ wrote:

    njā, šitais man vienmēr paticis, ka noliek viens otru. No sevis varu piebilst, ka katrā no OS ir savi plusi un mīnusi un nevajag te ne vienu no viņām celt kkādā neiedomājamā tronī un dziedāt tām slavas dziesmas.

    Š ajā tematā gan vairāk par to, ka M$ nepamatoti nomelno linux.

    #210617
    _Mo3_
    Participant

    Janhouse wrote:

    _Mo3_ wrote:

    njā, šitais man vienmēr paticis, ka noliek viens otru. No sevis varu piebilst, ka katrā no OS ir savi plusi un mīnusi un nevajag te ne vienu no viņām celt kkādā neiedomājamā tronī un dziedāt tām slavas dziesmas.

    Š ajā tematā gan vairāk par to, ka M$ nepamatoti nomelno linux.

    to tev vajadzēja uzrakstīt pirms visi baigi intensīvi sāka pierādīt viens otram, kas tad īsti ir labāks linux vai windows 😉

    #210618
    AlienZ
    Participant

    Nu cik var ņemties? Esmu izmēģinājis visādas Linux distras – openSUSE, Ubuntu, Debian, Slackware, Mandriva un jāsaka, ka dažas no distrām man tiešām patika. Ja man būtu jāmaksā par WIndows, es pavisam droši varu teikt, ka lieliski varētu iztikt ar Debian/openSUSE/Ubuntu, bet tā kā man kā Datorzinātņu studentam ir iespēja bez maksas mācību nolūkos lietot MS programmatūru, tad nesaskatu tajā nekādu grēku, izmantojot šo iespēju. Linux iegūs lielāku popularitāti tad, kad tas spēs iekāpt spēļu lauciņā. Windows geimeriem dod daudz plašākas iespējas kā Linux un geimeri ir diezgan liela daļa no visiem datorlietotājiem. OO ir aizgājis tālu, tiesa. Bet tas, ka ar OO veidotos .doc failus MS Office reizēm sakropļo, arī nav noslēpums. Un ja lietotājs strādā valsts institūcijā un darbu reizēm izvēlas veikt mājās, tad reizēm sanāk tikai liekas galvassāpes. Kamēr valsts iestādes nav pārgājušas uz Linux, šīs galvassāpes pastāvēs. Un jā, līdz ar visām man piešķirtajām privlēģijām, visa mana programmatūra ir pavisam legāla. Nevajag jau uzreiz uzvesties tā, kā GIMP, OO u.c. programmatūra nav pieejama uz Windows, kā nekā pats to visu lietoju. 🙂

    #210619
    rATRIJS
    Participant

    Ä€rprāts vien te sarakstīts 🙂

    jonjs: visas programmas ko tu nosauci ir pieejamas aŠ—i uz Win (vai arī to alternatīvas) – tāpat par velti. Kādi tur vēl ahūnie piķi???

    Piemērs iz dzīves – biju uzlicis vecākiem uz PC Kubuntu. Viss kaut cik jauki un skaisti, līdz brīdim, kad tētis gribēja skatīties sportu pa kaut kādu online TV no kaut kādas tur lapas. Un iepūt – tam paredzētā proga ir tikai uz Win. Gan jau, ka netā vai kaut kur citur var atrast alternatīvas tam visam, bet kādēļ jātērē laiks uz meklēšanām, lasīšanām un taisīšanām, ja to visu var dabūt uz Win…bez problēmām.

    Tāpat bija man kā sekundārā OS uzlikta Ubuntu (8.xx). Nu saliku visu cmuki, tur compiz un tādi štruntiņi, jo gribu lai viss spīd un blingi karājas un doki katrā malā. Palaižu uz VLC kādu video un fakjū. Visu laiku midžinās kaut kādi melnumi. Dabuju slēgt compiz`u ārā, kad kaut ko skatījos. Tas sux. Gan jau arī to var apiet, bet es negribu n stundas pavadīt meklējot kaut ko un staigājot pa čatiem.

    Tāpat ir vēl visādas daudz lietas, kas man Linux`ī nepatika, bet jēgas stāstīt to visu nav, jo atnāks kāds un teiks, ka redz to varēja sataisīt tā un tā, tikai meklēt vajadzēja vai saukt meistaru.

    Piedevām visi kas šausminās par Windows dārgumu. Vajag pirkt PC, kur līdzi nāk OEM licenze. Būs jāpiemaksā nedaudz, bet nav tur simti tak.

    Nevajag saprast šo visu tā, ka man riebjas Linux, jo tam ir daudz labu lietu, bet nu cmon – visi kuri bļauj, ka Win SUX Linux FTW ir nedaudz tērēti. Katrs lieto ko vēlas, kas tam ir piemērotākais un kas tam patīk. Es tak nepirkšu mazu smārtmobīlīti, ja es gribēšu gāzt pa savu privātā mežā kāpām ar savu kruto džipu un cacām gar malām. Tāpat es nepirkšu kaut kādu VW Jetta, ja es gribu būt kruts pacans un gāzt pa savu rajonu ar sānslīdēm biedējot māmiņas ar savu Bumeru.

    #210620
    nevertell
    Participant

    Nu, ko varam te cirst ? Protams, ne viss hārdvērs un softvērs strādā uz linux’a, BET, man visu, kas ir sasprausts manā kompī atrada bez komandrindas, un viss strādāja kā nākas.

    Vēl man ir tāds jautājums… Kapēc cilvēki tik ļoti nīst termināli ? Cik skatos, vienīgais arguments ir tāds, ka cilvēks nezin ko/kad rakstīt. Bet vai jūs zinājāt jau no paša sākuma, kur kursors jābīda lai uzspiestu uz “Start” un palaist pasjansu ? NĒ!

    Ar komandrindu ir daudz vieglāk darīt tādas lietas, kā, piemēram, instalēt jaunas pakas ar apt-get’u. Tas tāpēc, ka man nav jāskrollo 100 reižu, līdz varēšu atķeksēt vienīgo paku, kuru man vajag. Protams, tas ir gadījumos, kad es zinu, ko man vajag. Bet ja es nezinu, tad es atveru GUI menedžeri un miers. Nekādu problēmu. Win jūzeri jau nesapratīs par ko es tagad runāju, jo viņiem nav packaging sistēma, bet vēl viena lieta, ko ar komandrindu izdarīt ir vieglāk, ir izdzēst atsevišķas bibliotēkas (.dll failus), vnk ieraksti rm -rf un vietu/failu un miers. Nekāda tizlu mapīšu klikšķināšana.

    Nav jau vairs tie laiki, kad bez komandrindas nekā cita nebija. Visu var izdarīt ar GUI, ja tas nav dziļi saistīts ar sajātu X.org. Tie visi, kas stāsta, ka, lai dabūtu ejošu visu viņu hārdvāri, vajag rakāties pa termināli, vienkārši nezin, kā to izdarīt ar GUI. Kapēc nezin ? Jo ir vieglāk uztaisīt tēmu forumos ar 5 komandām termināli, nekā 15 skrīnšotiem, lai izskaidrotu, kā izrisināt problēmu. Un jums jau tāpat nekas nav jādara pašiem, tikai copy/paste terminālī un ENTER.

    Ja kāds man varētu uzrakstīt, kapēc cmdl interfeiss ir galīgi PĒĒ un kapēc GUI all the way, tad lūdzu, rakstiet. Es gan piekrītu d_l “parakstā” par interfeisiem un jūzeriem.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 88 kopumā)
  • Tēma ‘Microsoft apmāca pārdevējus un apmelo Linux’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā