Microsoft apmāca pārdevējus un apmelo Linux

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft apmāca pārdevējus un apmelo Linux

Tiek skatīts 8 ierakstu – 81 līdz 88 (no 88 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #210641
    Stat1CX
    Participant

    jonjs wrote:

    Pats vienreiz kādas 4 -6 stundas instalēju WinXP un aktīvi kačāju draiverus meklēdamies pa internetu.


    Š is izsaka visu par to cik liels speciālists tu esi. Draiveru atrašana nekad nav aizņēmusi vairāk par 30 min un tas ir ļoti rets gadījums.

    #210642
    Eudoxus
    Participant

    jonjs wrote:

    Stat1CX

    Nē tādēļ, ka ar Windu Var nākt vēl un vēl un kāst naudu no klienta. Bet Ubuntu ir tik vienkāršs, ka pilns Google ar risinajumiem un padomiem. Pat īpaši meklēt nevajag.

    To pašu XP ulzikt nav nemaz tik vienkārši nezinātājam it īpaši uz jaunajiem datoriem, kuriem nāca Vista līdzi.

    Pats vienreiz kādas 4 -6 stundas instalēju WinXP un aktīvi kačāju draiverus meklēdamies pa internetu.

    Jā, par to kā risināt problēmas uz windows internetā ne rindiņu sameklēt nevar vai ne? Džeki, jūs ko tur esat sapīpējušies?

    #210643
    Evers
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    veel peedeejais – win7 noliceeji, turat nu muti! sjii os IR izdevusies un PANJEMS lielaako tirgus dalju.

    un bubuntisti lai pasit fallu ap stenderi!

    Par šito frāzi minūti rēcu 😀 . Starp citu +1 par d_l palagu 😀

    P.S Laikam sāk man ar iepatikties d_l runas stils un attieksme, atnāk un ar sarkastisku humoru, kādu smieklīgu rupjību, un tam visam pa virsu pamatotu un diezgan patiesu domu, paņem un visu noliek pa vietām, noskalda kā ar cirvi.

    Velti ar d_l agrāk kašķējos, vajag notepad.lv noteikumos ieviest: “ar d_l aizliegts kašķēties, pirms pagājis vismaz pusgads iekš notepad.lv kā aktīvam lietotājam” , jo jāpaiet laikam kamēr kārtējam indigo(man) sanāk iebraukt kas un kā ir par un ap d_l 😀

    #210644
    samurajs
    Participant

    Vau, kāda saturīga diskusija mums te panesās 🙂 Prieks pašam un kur vēl Sašam! 🙂

    Bet es tomēr uzdrošinos apgalvot, ka mazmīkstam ir bail no Linux!!! Kāpēc tad joprojām Win bootloaderis nepazīst Linux (un vispār visu citu, izņemot Win distras)? Kāpēc bez speciāla draivera (kas nav mazmīkstā ražojums) Windows neredz ext3 u.c. Linux partīcijas? Vai to būtu tik grūti uztaisīt? Nu, nedomāju gan…

    Ja mazmīkstais būtu tik drošs par sevi, tad speciāli aicinātu paralēli Win uzinstalēt arī Linux, lai tad nu lietotājs pārliecinās, kurš ir sūC, un izdara pareizo izvēli!

    Godīgi sakot, es gan apzinos abu konkurējošo OS plusus, tāpēc man uz PC tiek lietots gan viens, gan otrs pēc vajadzības. Un tā ir vispareizāk.

    #210645
    usins
    Participant

    Emz. Drīz nelasīšu komentārus pie raksiem kuri saist’ti ar AV, Pārlūkiem un S. Vienveidīga draza sāk parādīties, bez maz vai jādzēš ši disksija ārā un jāatstāj d_l koments, nav ko te sisties..

    #210646
    Sid
    Participant

    Nē, diskusija nav jādzēš ārā. Es gan nesaprotu, kāpēc Tu to atslēdzi vaļā, gh…

    #210647
    Crow
    Participant

    … tāpēc, lai es varētu piebilst: Use Linux… or get used by Windows!

    Īstenībā es tā nedomāju, bet te iemest sagribējās 😀

    #210648
    aoma
    Participant

    Vienā ziņā šadas diskusijas noder – starp bezgalīgo ierasto muldēšanu var atrast arī šo to derīgu, un, protams, kliedē garlaicību 😀

Tiek skatīts 8 ierakstu – 81 līdz 88 (no 88 kopumā)
  • Tēma ‘Microsoft apmāca pārdevējus un apmelo Linux’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā