oranžie jūdzās

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki oranžie jūdzās

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148429
    Mr.Death
    Participant

    nu kur vēl debīlāk :mod: 😀 😀

    [img]https://irek.lv/dr.png[/img]

    #194388
    samurajs
    Participant

    Sen jau nojūgušies. Vai tu jau adoptēji kādu no mazajiem monstriem? No tiem jāizaudzē jaunie oranžie lietotāji, lai viņiem vēl lielāks apmeklējums un peļņa par statistiku 😀

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_maz_1.jpg[/img]

    #194389
    Mr.Death
    Participant

    Mani visvairāk piedūra “Noskatīties visas teletūbiju sērijas” 😀 :seeker: 😀

    #194390
    grisha
    Participant

    Kas ir oranzhie ?

    #194391
    Jaunzems
    Participant

    augiem.lv

    #194392
    Loading
    Participant

    Mjā… Nepatīk neskaties. Pilnīgi slikti paliek, te pa boot ņirgājās, te par datuve ņirgājās, te par Salvi ņirgājās, nu jau par draugiem.lv. No pozitīvisma smarža šeit pamazām izzūd, bet parādās tirgus klaču tantu smaka.

    #194393
    samurajs
    Participant

    Loading: ja es kādreiz diezgan daudz laika pavadīju oranžajā monstrā, tad tagad tikai ieskrienu uz 2 min. apskatīt vai nav pasts, un vai kādam nav jauns albums. Portāls pokemonizējas ar katru mēnesi vairāk un vairāk, bet nevar teikt, ka tur strādātu slikti psihologi. Labi zin, kur var no atkarīgajiem bērneļiem un naivām mājsamniecēm naudu izsūkt par kārtējo “pseidopakalpojumu” 😀

    Augiem.lv admini gudri darītu, ja pārdalītu portālu 2 daļās – berniem.augiem.lv un minimālistisku versiju “pieaugusajiem.augiem.lv”, un lai katrs atkarīgais izvēlas sev tīkamāko atkarības veidu.

    Un kāpēc domā, ka te kāds ņirgājas? Mēs kritizējam, un vai tad tas ir slikti?

    #194394
    Loading
    Participant

    Nu un kas draugiem.lv vairāk orientējās uz pusaudžiem? Kritikai jābūt pamatotai, lai to var nosaukt par kritiku 😉

    #194395
    Jaunzems
    Participant

    Man, teiksim, nepatīk šās štelles… Man vajag uz iBiroja apskatīties tik vienu vēstuli, bet tā vietā saņemu pigu…

    Lūdzu, ielādējiet pāris MB, lai izlasītu šo vēstuli…

    – Tā varētu skanēt dārzeņiem.lv paziņojums…

    #194396
    Loading
    Participant

    Tad nelieto ja nepatīk… Tik vienkārši.

    #194397
    Jaunzems
    Participant

    Jālieto, jo klasņikiem tas ir vienīgais saziņas līdzeklis…

    #194398
    Loading
    Participant

    Tad nav ko pukstēt 😉

    #194399
    samurajs
    Participant

    Loading: ar kādām tiesībām traukiem.lv vairāk orientējas uz pusaudžiem, ja tur ir praktiski visu vecumu cilvēki? Nedomāju, ka vecumu grupās 10-20 gadu un 20-30 gadu būtu liela šķirba lietotāju skaita ziņā, 95% no visiem droši tur ganās.

    Nez kālab Notepad neorientējas tikai uz pusaudžiem?

    Mļē un tagad puse lapas vēl piebāzta ar twittera parodiju, nu vāks 100% :mod:

    Un priekš kam tad galu galā ir https://www.sirups.lv ? 😀

    Lūk arī pamatota kritika.

    #194400
    dzhonsons
    Participant

    Jūs pelnat? Nē. [varbūt kko no mini reklāmiņām] Viņi pelna un māk to darīt? Jā. Vsjo. Atbilde skaidra. Ja skauž vai kkā tmldz., tad pietiek pukstēt. Cilvēki ir atraduši veidu kā piesaistīt tautu – un kas tur tāds ir? Viņu projekts, viņi dara k.ā zina un kā māk.. Lieki kritizēt. kam vajaga, tas arī lieto..

    #194401
    aoma
    Participant

    Š ad tad ielieņu, (kad atskan aptracis zvans: bļ.., kāpēc vēstules neizlas?) :D, vienīgi esmu iemācījies nepievērst nevajadzīgām un kaitinošām lietām uzmanību. Nu ko lai dara, ja lielākā daļa tautas citur praktiski nav sastopama…

    #194402
    Mr.Death
    Participant

    Nezin kā jūs, bet es došos labāk izjādē ar ponijiem, un pēc tam saķemmēšu bārbijai matus :lala: 😀 😀

    #194403
    Aldis
    Participant

    mjaa.. tas ka iPod Touch visas lapas ielaadee kaa naakas caur wi-fi, bez nekaadas iipashas stostiishanaas un nobiideem ir patiikami – iznjemot draugiem.lv ar kautko ir piegazushi to lapu, ka taja bridi iTouch safari staajas nost.. 😀 gluzhi kaa taada pajaudiiga grafikas apstraades proga…

    Okei, ir arii iPhone versija.. bet taa ir pa maksu.. heh.. nu bet par bezmaksas wi-fi (piemeram sava istaba) man butu vel jamaksaa par maksas versiju? 😀 muljigi gan.. 😀

    #194404
    Anonīms
    Neaktīvs

    Problemu ar mobilo netu pie pc risinu šādi : ieeju no pc operas, wap.augiem.lv , samaksaju tos minimalos santimus un čāpoju iekšā 😛 nekādu megabaitu, 50x letak ka browset kruto pok3monu versiju 😛 50 sant nedēļā laikam bija

    #194405
    Aldis
    Participant

    Es jau par wi-fi runaju.. jega maksaat par wi-fi? 😀 + ja browsers Safari uz iTouch reaali visus saitus saprot un nekaraas? 😀

    #194406
    Anonīms
    Neaktīvs

    Aldis wrote:

    Es jau par wi-fi runaju.. jega maksaat par wi-fi? 😀 + ja browsers Safari uz iTouch reaali visus saitus saprot un nekaraas? 😀

    Nu i ka tu runā? 😀 es vispār ierastiju, lai zin ja kādam vajag ložņāt pusi dienas caur mobilo netu pa draugiem 😀 i-biroju vai vēl kko 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā