oranžie jūdzās

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki oranžie jūdzās

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #194407
    Aldis
    Participant

    Skaidrs.. 🙂

    #194408
    Jaunzems
    Participant

    Es personīgi lietoju uz sava iBiroja (arī tagad) “augiem.lv” iPhone vrsiju… Ieguvumi? Par 9 santīmiem dienā ietaupu kkādu latu dienā :p

    #194409
    WerNeo
    Participant

    Atkal.. no sērijas “Lietoju, bet nepatīk.” Vēstules citur nenāk? Tikai draugos? 😀 Es nelietoju.. vēstules nāk uz e-mailiem. Un visi, kas grib komunicēt, raksta e-pastus. Neviens man nezvana un nesaka, kāpēc vēstules nelasu. 🙂

    Da atmazkas viss tas ir, ka “reizi dienā ielienu”, “tikai tā, savādāk ar draugiem nesanāk komunicēt”, “nepatīk, bet tā, reizēm ielienu galerijas paskatīt”. 😀

    Kā jau te minēja. Nepatīk, nelieto. ir taču visādi orbi, vani un vēl sazin kas… tur poniju nebūs. Laikam 😀

    P.S. Pēdējā laikā jau tiešām sāk šķist, ka šis forums pārvēršas par… “pozitīvi domājam tad, kad kādu citu nomētājam ar dubļiem”.

    #194410
    Jaunzems
    Participant

    one.lv ir pārāk animēts un skini ir pārāk pokimoniski. orb – neesmu mēģinājis 😀

    #194411
    brainwash
    Participant

    Eh, atkal huiņu dzenat. Viss jums pokemonisks tā un šitā, ka paši par pokemoniem nepārvēršaties. Kā jau tik minēts, nepatīk – nelieto. Pieauguši cilvēki parasti nebļauj pa visu pasauli, ka sliktais oranžais onkulis ir izveidojis jaunu spēli vai twitter klonu.

    #194412
    Loading
    Participant

    Visi vēl nav pieauguši 😉

    #194413
    rihardsss
    Participant

    Nu man arī nekādas patikas pret augiem.lv nav. Sākums ok, vēlāk maximāla komercija. Š obrīd ir tā, ka ieeju reizi kādās 2 nedēļās apskatīties vai nav gadījusies kāda vēstule no cilvēkiem ko reti sastopu.

    #194414
    kaqp
    Participant

    parasti jau tās vēstules neatnāk pašas no sevis, ja nevienam neraksti, nav jēgas kaut ko gaidīt. Es draugiem.lv bieži izmantoju, neko neesmu pircis tur. Viss apmierina. Izmantoju tikai to kas man vajadzīgs.

    #194415
    Loading
    Participant

    Tieši tā…. Pagale viena nekurās, vēstules pašas nenāk no sevis 😉

    #194416
    Jaunzems
    Participant

    Nesaki visas. Ķēdenes vairojas kā mikrobi 😀

    #194417
    Loading
    Participant

    Un tu tās uztver kā vēstules? :oone.lv un inbox.lv ar saviem spamiem tevi gaida.

    #194418
    aoma
    Participant

    Loading wrote:

    Tieši tā…. Pagale viena nekurās, vēstules pašas nenāk no sevis 😉

    Nesaki vis, piemēram, es esmu ļoti nesabiedrisks, nevienu neaicinu, nevienam profilu neskatos, nevienam pirmais nerakstu. Bet ja kāda paziņa pēkšņi mani ierauga un uzraksta, tad jau čats panesas. 😉

    #194419
    WerNeo
    Participant

    Loading… Nu bet… neizmanto inbox.lv 🙂 apollo.lv neapgruutina ar liekaam vestuleem 🙂

    #194420
    Jaunzems
    Participant

    vai arī gMail

    #194421
    Mr.Death
    Participant

    Atvainojos, ja mans topiks radīja kādus pārpratumus, taču tas vairāk bija domāts kā ironiska pasmiešanās par to cik zemu jānolaižās, lai varētu tik ieslaukt kārtējo kapeiku. 😀

    #194422
    dzhonsons
    Participant

    Tā naz nolaišanās zemu, tas ir biznees.. Pie tam, veiksmīgs. neko nosodošu tur neredzu. Jebkurš no jums, ja atrastos “otrā pusē”, darītu to pašu. Nauda IR jāpelna.

    #194423
    Jaunzems
    Participant

    ar pokemonu palīdzību nauda – kā pa reni 😀

    #194424
    Mr.Death
    Participant

    PokEMON – Gota catch them all! :devil: 😀 😀

    #194425
    Loading
    Participant

    Cik zemu tu pats esi nolaidies? Edgar?

    #194426
    Mr.Death
    Participant

    :lala: 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā