Prime Video šausmu seriāls ar 100% vērtējumu Rotten Tomatoes 

Ja kāds meklē seriālu, ko vientuļā vakarā nāksies skatīties cauri pirkstiem, tad Prime Video nāk talkā ar Them: The Scare.

Pirmā Them sezona piesaistīja dažādas atsauksmes, taču daļēji tāpēc, ka līdzinājās Džordana Pīla filmām. Lai gan nosaukta par šausmeni, sezonas īstenais vēstījums bija par institucionalizētu rasismu. Diemžēl tā laikam bija nedaudz par daudz. 

Atsaucoties uz BuzzFeed: “lai gan tā ir brīnišķīga, Them nav nekā jauna vai interesanta, ko teikt”. Taču otrā sezona, šķiet, ir mainījusi virzienu, jo šobrīd nopelnījusi 100% vērtējumu iekš Rotten Tomatoes. 

Jā, otrā sezona joprojām apspriež sociālās problēmas, bet citā laikā: 1950. gadu vietā, atrodamies 1990. gadu Los Andželosā. Atsaucoties uz butwhytho.net – tas esot milzīgs uzlabojums. Šoreiz stāstīts ir par LAPD slepkavību detektīvu Davnu Rīvu, kurš ir piesaistīts pie nežēlīgas slepkavības lietas, kas drīz vien pavēršas īstās šausmās. 

Jāpiemin, ka šī brīža Rotten Tomatoes sastāda mazs skaits atsauksmju, un visas nebūt nav ideālas pat, ja, lielākoties, pozitīvas. Ņemot gan vērā, cik ātri seriāls ir sasniedzis Prime Video “visskatītāko” sarakstu, tas uzrunā arī skatītājus. Vēl redzēsim, vai tas būs pietiekami labs, lai ierindotos starp Prime Video visu laiku labākajiem šoviem.

Ko cilvēki saka par Prime Video Them: The Scare?

Atsaucoties uz Mama’s Geeky Movie & TV Geeks, tas ir “absolūti šausminošs”. Bloga rakstniece gan nebija pirmās sezonas fane, taču apgalvo, ka šoreiz šausmu ir daudz vairāk. “Tā ir ne tikai pēkšņa biedēšana, tie ir skati, kas liek tirpiņām skriet. Tikai pagaidiet līdz ieraudzīsiet, kā izskatās nogalinātie ķermeņi…”

Decider.com tiešā skatīties/ neskatīties (stream it/ skip it) sistēma noteica, ka sezona saņem kārtīgu “skatīties” (stream it). Gan pirmo, gan otro sezonu vieno pirmo sēriju lēnais temps un rasisms kā apskatītā tēma. 

Ready Steady Cut Džonatana Vilsona atsauksme papildina 100% vērtējumu, lai gan sniedza šovam tikai 3 no 5 zvaigznēm. “Them: The Scare ir labāks par tā priekšteci, bet tam tāpat piemīt pāris problēmas, aizēnojot vērtīgus komentārus ar pārāk centīgām šausmām,” viņš saka. 

Screenrant.com arī mājo dalītas jūtas, sakot: “Redzams, ka iedvesmots no šausmeņu līderiem kā Džordana Pīla un Raiena Mērfija American Horror Story, Them: The Scare mēģina parādīt inovatīvas un mākslinieciskas šausmas, taču nav tik valdzinošs kā tā iedvesmas avoti.” To neatcerēsies kā izcilu gabalu šajā žanrā, bet “aktiermāksla un režija ir meistarīgi izpildīta” un “darbs ar gaismām un kameru izveido pāris izcilus momentus, kas līdzinās augstākās klases kino vizuālajiem elementiem, ko redzam Holivudas labākajās šausmu filmās.”

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt