Google Chrome padara vienkāršāku iespēju pārslēgties no viena profila uz otru

Google Chrome

Google Chrome vakar izlaida jaunu atjauninājumu. Kas tajā iekļauts? Tajā atradīsiet uzlabotu un vienkāršotu iespēju pārslēgties no viena profila uz otru.

Vairāki Google Chrome konti no vienas ierīces nav nekas jauns. Tie sākti īpaši aktīvi izmantoti pandēmijas laikā, kad daļa sākuši strādāt no mājām un savās mājas ierīcēs pievienojuši darba e-pastus. Ar jauno atjauninājumu pārslēgšanās no viena konta uz otru ir vienkāršota, kā arī tās laikā tiek saglabāti personalizētie paplašinājumi, lietotnes, vēsture, dizaini un grāmatzīmes dažādiem lietotājiem koplietojamos datoros. Šos jaunos iestatījumus tagad būs iespējams sinhronizēt arī starp ierīcēm.

Līdz ar jauno atjauninājumu, katru reizi, kad restartēsiet Chrome, tiks piedāvāta iespēja izvēlēties kontu, ar kuru vēlaties izmantot Chrome. Starp iespējām parādījusies arī jauna iespēja – pārlūkot kā viesim. Ja izvēlēsieties veidot jaunu profilu, tiks piedāvāta iespēja izvēlēties tā krāsu.

Jaunais atjauninājums ietver arī Chrome lasīšanas saraksta funkciju, kas iepriekš aprobežojās ar iOS lietotni. Tagad iespējams saglabāt rakstus, ko lasīt vēlāk arī Android un Chrome datora versijās.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt