Smart TV un datora monitors apvienots vienā Samsung M7 konceptā

Nereti mēs paši, mūsu draugi vai citi izmanto savus televizorus kā lielizmēra datora monitorus. Taču, pastāv vairāki faktori, kas joprojām daļai cilvēku liek dot priekšroku parastam datora monitoram, kā piemēram, izmērs, ekrāna izšķirtspēja, atjaunināšanās ātrums, uztveršanas ātrums un citi. Kāpēc mēs nevarētu baudīt tehnoloģiju, kas ietvertu sevī labāko no abu šo monitoru tipu apvienojuma? Acīmredzot, uz šo jautājumu ir jau pacentušies atbildēt Samsung izstrādātāji, izveidojot Samsung M7 displeju.

Pirmajā brīdī M7 izskatās pēc parasta datora monitora, taču tā nebūt nav! M7 monitoram ir uzstādīta Tizen operētājsistēma, kas nozīmē, ka pat tad, kad pats dators ir izslēgts, monitoru var izmantot kā Smart TV. Ar šādu funkciju iespējams, piemēram, pieslēgt savu datu mākoni vai izmantot monitoru, lai rediģētu, apskatītu vai saglabātu savus Office 365 failus.

Šī funkcija noteikti noderētu gadījumos, kad ātri jāapskata kāds dokuments, un tā vietā, lai slēgtu iekšā datoru, dokumentu varētu ātri un ērti apskatīt, izmantojot tikai pašu monitoru. Displejā iebūvēta arī ārējo savienojumu sistēma, piemēram, WiFi, Bluetooth un Wireless DeX. Tas nozīmē, ka Jūs varētu izmantot, piemēram, Samsung Note 20, un pārvērst to par datoru.

Tas ir salīdzinoši jauns koncepts, un būs interesanti novērot kā sabiedrība reaģēs uz šo produktu. Pārdošanā būs pieejami vairāki modeļi. Rakstā minētā M7 cena ir ap 400$, taču M5 monitoru būs iespēja iegādāties sākot no 230$.

Monitoru tehniskās specifikācijas iespējams apskatīt šeit.

Avots: News.samsung

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt