Tiek ziņots, ka Meta nākammēnes plāno palaist Threads ES

Kopš “Meta” darbības uzsākšanas jūlijā, sociālo tīkls Threads, kuru pamatā ir teksts, ir ieguvis daudzas funkcijas, taču liela trūkstošā daļa puzles ir bijusi lietotnes pieejamība ES. Kompānija gan platformu ES varētu palaist nākammēnes, liecina “Wall Street Journal” informācija.

Ziņojumā norādīts, ka, lai ievērotu ES noteikumus, Meta varētu piedāvāt reģiona lietotājiem tikai skatīšanās lietotnes režīmu. Tas nozīmē, ka lietotājiem nebūs obligāti jāizveido profils, lai skatītu ziņas. Bet viņiem var nākties tādu izveidot ierakstu veidošanai.

Turklāt iepriekš šomēnes uzņēmums izgudroja veidu, kā izdzēst jūsu pavedienu profilu, nedzēšot jūsu Instagram profilu.

Interesanti būtu redzēt, kā Meta veido algoritmisko plūsmu lietotājam bez jebkāda profila. Plus vēl nav skaidrs, vai viņi varēs sekot citiem profiliem.

Meta uzreiz šo pieņēmumu nekomentēja.

Kamēr Threads vēl nav reklāmu, ja skatāmies lietotnes privātuma informāciju iOS, šķiet, ka tā savāc daudz datu un kā pieteikšanās mehānismu izmanto Instagram. Saskaņā ar ES regulām, piemēram, digitālo pakalpojumu likumu un digitālā tirgus likumu, lielām platformām ir jāvāc nepārprotama lietotāju piekrišana, lai apkopotu datus par personalizētām reklāmām.

Meta šobrīd Facebook un Instagram piedāvā apmaksātu abonementu ES bāzētiem lietotājiem, lai ļautu viņiem izmantot šos pakalpojumus bez jebkādām reklāmām.

Jūlijā, dienas pēc Threads laišanas tirgū, Meta nācās spert papildu soļus, lai ES bāzētie lietotāji nevarētu izmantot VPN, lai piekļūtu sociālajam tīklam.

Meta Q3 ienākumu zvana laikā Marks Cukerbergs sacīja, ka Threads ir nepilni 100 miljoni ikmēneša aktīvo lietotāju. Sociālā tīkla vadītājs piebilda, ka, viņaprāt, platformai ir labas izredzes dažu gadu laikā tikt pie miljarda lietotāju. Un darbības uzsākšana ES varētu sniegt Threads tik ļoti nepieciešamo lietotāju un iesaistīšanās veicināšanu.

Avots: TechCrunch

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt