Google Sheets izklājlapas kļūs daudz vieglāk lietojamas

Lai padarītu savu izklājlapu programmatūru vieglāk lietojamu, īpaši ierīcēs ar mazāku ekrānu, uzņēmums Google ir nolēmis veikt pāris funkcionālas, kā arī vizuālas izmaiņas Google Sheets.

Tehnoloģiju gigants, lai ietilpinātu visus elementus arī mazākos ekrānos, ir veicis izmaiņas izvēļņu joslā, kā arī saīsinājis labā klikšķa izvēlni. Dažas funkcijas tikušas reorganizētas un pārvietotas uz “intuitīvākām” atrašanās vietām, norāda Google. Piemēram, rindas vai kolonnas iesaldēšanu tagad iespējams atrast izvēlnē, kas slēpjas zem peles labās pogas.

Izvēlnes vienumi ir ieguvuši jaunas ikonas, bet dažu izvēlnes elementu apraksti ir īsāki. Abas šīs izmaiņas ir veiktas, lai palīdzētu lietotājiem vieglāk atrast dažādas funkcijas. Izmaiņas ir veiktas visās izvēlnes sadaļās, ieskaitot File, Edit, View, Insert, Format, Date, Tools, Extensions, Help un Accessibility.

Google bloga ierakstā min, ka jaunais dizains palīdzēs daudz ērtāk un ātrāk atrast dažādas funkcijas (it īpaši mazākos ekrānos). Tehnoloģiju gigants piemetina, ka daži no lietotāju iecienītākajiem izvēlnes elementiem, iespējams, ir nedaudz pārvietoti, bet visa esošā funkcionalitāte joprojām ir pieejama.  Google komanda cer, ka funkciju jaunās mājvietas būs intuitīvākas, kā arī atvieglos un paātrinās navigāciju programmā.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt