Instagram pievieno jaunu uzlīmi Story sadaļai

Šonedēļ Instagram laidis klajā jaunu funkciju Story Sticker sadaļā – Quiz. Story, jeb latviski saukta par stāstu sadaļu, ļauj publicēt video vai attēlus, kurus iespējams redzēt ar laika periodu 24 stundas. Stickers ir sadaļa, kurā video un fotoattēliem iespējams pievienot specifiskas uzlīmes, atrašanās vietu, laika apstākļus, jautājumus, ko uzdot citiem lietotājiem. Quiz (jeb viktorīnas) uzlīme ļauj lietotājam izveidot jautājumu, pievienot tam atbildes, atzīmēt pareizo un skatīties, kā uz šo jautājumu atbildēs citi lietotāji.

Instagram 30 sekunžu videoklipā paskaidro, kā izmantot jauno Quiz funkciju. Šāda funkcija jau iepriekš bijusi pieejama, taču jaunā, uzlabotā versija lietotājam piedāvās izvēlēties vairāk atbilžu variantus kā iepriekš – no diviem līdz pat četriem.

Lai izveidotu jautājumu ar vairākiem atbilžu variantiem:

  1. Atveriet Story sadaļu.
  2. Uzspiediet uz Sticker ikonas.
  3. Izvēlieties Quiz uzlīmi.
  4. Ierakstiet jautājumu un iespējamos atbilžu variantus.
  5. Izvēlēties pareizo atbilžu variantu.
  6. Pavelciet uz augšu un redzēsiet, kā atbildējuši citi lietotāji!

 

Atšķirībā no iepriekš pieejamās Poll (balsošanas) uzlīmes, lietotājiem būs iespēja redzēt kāda ir pareizā atbilde. Lietotājs, kas uzdod jautājumu varēs redzēt, kāda ir vispopulārākā atbilde pat tad, ja tā ir bijusi nepareiza.

Par Instagram

Instagram ir aplikācija, kurā katrs var dalīties ar video un fotoattēliem, apskatīt citu publicētos, komentēt tos. Pirms fotoattēlu vai video publicēšanas tos iespējams rediģēt, pievienojot papildus spilgtumu, kontrastu, efektus. Instagram piedāvā plašu rediģēšanai paredzētu funkciju klāstu. Pēdējos gados populāra kļuvusi jau iepriekš minētā Story funkcija, kas ļauj ievietot fotoattēlus vai video uz 24 stundām.

Facebook 2012. gadā par 1 miljardu ASV dolāru pārpirka Instagram aplikāciju. Instagram tika laista klajā 2010 gadā un šobrīd ir viena no populārākajām aplikācijām gan Android gan iOS vidū. Šobrīd Instagram aplikācija Google Play veikalā ir lejupielādēta vairāk kā 80 miljardu reižu.

Avots: The Star Online

Lejupielādēt Instagram no Google Play veikala.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. Paldies par centību, taču, manuprāt, Notepad.lv auditorijai diezvai interesē kādu jaunu “pokemonismu” ir ieviesis Instagram lai aitiņas vairāk laika tērētu tajā appā. Tas tādiem, kam patīk visādu bezvērtīgu saturu tajos “storijos” krāmēt, saviem postiem 30+ haštagus salikt un kam dzīves sapnis ir kļūt par kautkādu “Influenceri”. Izdzēsos jo kvalitatīva satura no draugiem kļuva arvien mazāk, žēl…

    Vero būtu labs, bet ir liels trūkums – nav guvis popularitāti un neviens pazīstams nelieto.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt