Waze turpmāk ziņos, cik maksā maksas ceļi

Waze ir aplikācija, ko izmanto gandrīz katrs autovadītājs. Tā parāda maršrutu no punkta A līdz punktam B, piedāvājot vairākas maršruta alternatīvas un parādot, cik katra no tām ir gara un cik laika paies ceļā.

Waze strādā arī braucot ārpus Latvijas, kā arī tajā ir iespēja iestatīt, ka vēlaties apbraukt maksas ceļus. Dažkārt izvēloties šo iestatījumu, nepieciešams braukt vairākas reizes garāku maršrutu, kā maksas ceļš. Šādās situācijās ir grūti izlemt, vai maksāt par maksas ceļu, kuru cenas dažās Eiropas valstīs ir visai augstas, vai izvēlēties apvedceļu, kuru veicot tiek patērēta vairāk degviela un vairāk laika.


Waze jaunākais atjauninājums palīdzēs izdarīt izvēli, uzrādot kāda ir maksas ceļa nodeva. Atjauninājums jau ir pieejams ASV un Kanādas iOS un Android lietotājiem. Šobrīd Waze testē un pilnveido Eiropas kartes, lai arī Eiropas Waze lietotājiem varētu piedāvāt šo funkciju.

Google, kam pieder Waze, nereģistrē izmaksas katram maksas ceļam. To, līdzīgi kā informāciju par degvielas cenu benzīntankos, aplikācijā atjaunina paši lietotāji. Pēdējā Waze atjauninājumā Google savienoja Waze ar Google balss vadības asistentu, kas ir visai noderīga funkcija, ja atrodies pie stūres. Google joprojām pievērš uzmanību Waze aplikācijai, pievieno tai dažādas funkcijas, nekoncentrējoties tikai uz Google Maps.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt