Programmatūra

Windows 10 varēs pārinstalēt tiešsaistē

Līdz šim, lai pārinstalētu Windows operētājsistēmu, ir bijis nepieciešams izmantot instalācijas datu nesēju, taču iespējams, ka drīz tas vairs nebūs nepieciešams,  jo Windows 10  varēs pārinstalēt tiešsaistē, izmantojot mākoni.

Jaunākajā Windows 10 Insider Fast ring pieejamajā versijā ietverta opcija “lejupielādēt Windows”, ja nepieciešams pārinstalēt sistēmu – līdzīgi kā Mac datoros, kur jau gadiem ilgi var no mākoņa paņemt jaunu instalācijas failu, bez nepieciešamības pēc ārēja datu nesēja vai rezerves nodalījuma diskā.

Microsoft uzsvēra, ka jaunā opcija izdzēš datorā esošās programmas un datus, veicot pilnīgu datora atiestatīšanu.

Jāpiebilst, ka šī opcija pagaidām vēl atrodas izstrādes stadijā, tomēr, ja tā tiks iekļauta gaidāmajā Windows 10 lielajā atjauninājumā, tas būs vēl viens operētājsistēmas atkopšanas risinājums gadījumos, kad tā iziet no ierindas.

Avots: engadget.com

Līdzīgi raksti

  1. Hmmm, man kaut kā šis >>>ka jaunā opcija izdzēš datorā esošās programmas un datus<<>>tas būs vēl viens operētājsistēmas atkopšanas risinājums gadījumos, kad tā iziet no ierindas<<< neiet kopā.
    Svaigi instalēta OS, visu iepriekšējo, ieskaitot softus un datus nonesot nu nekādi nav uzskatāma par sistēmas atkopšanu :D.

Atbildēt