Aurora sadarbojas ar Paccar, lai radītu autonomu kravas auto

Aurora

Aurora – uzņēmums, kas, iespējams, ir vislabāk pazīstams ar Uber neveiksmīgās pašvadāmo transporta līdzekļu nodaļas nopirkšanu, – cenšas panākt autonomiju kravas auto pasaulē. Par to liecina Aurora otrdien veiktais paziņojums – sadarboties ar Paccar, kas ir Peterbilt un Kenworth kravas automašīnu ražotājs. 

Aurora šobrīd testē Kenworth T680 un Peterbild 579 modeļu kravas automašīnas Teksasā. Šīs automašīnas ir aprīkotas ar Aurora FirstLight lidar sistēmu un Driver (no angļu valodas: Vadītāja) programmatūras komplektu. Aurora plāno izmantot savu sadarbību ar Paccar, lai nākamo vairāku gadu laikā komercializētu savu automašīnu pašbraukšanas tehnoloģiju.

Pašbraucošas smagās kravas automašīnas kļūst arvien konkurēt spējīgākas, un to vidū ir tādi uzņēmumi kā TuSimple, Waymo un Hyndai.

Jebkurā gadījumā ir visai iespējams, ka mēs ieraudzīsim 4. līmeņa pašbraucošas smagās kravas automašīnas, vel pirms šāda pati automatizācija būs pieejama vieglajām automašīnām.

Vēl nav skaidrs, cik ilgs laiks varētu paiet līdz šādas autonomas smagās kravas automašīnas saņems apstiprinājumu piedalīties ikdienas satiksmē. Taču viens ir skaidrs – vairāki uzņēmumi pie tā strādā, lai būtu pirmie.

Avots: CNET

Attēlu avots: aurora.tech

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt