Drako Motors 1200 zirgspēku GTE elektroauto

Silicon Valley un tās apkārtnē ir vairāki elektromobiļu ražotāji, bet ļoti nedaudzi ir piegādājuši īstus automobiļus, nemaz nerunājot par stabilu biznesu.

Jauns ražotājs, kas tiek dēvēts par Drako Motors, ir jaunākā kompānija, kas mēģinās to mainīt. Drako Motors piedāvās 1200 zirgspēku superauto par 1.25 miljoniem dolāriem, ko dēvēs par GTE.

Monterey Car Week” laikā “Drako Motors” atklāja pirmo “GTE” ražošanas versiju. GTE ir “četru pasažieru ultra luksusa superauto” norāda Drako Motors.

Drako Motors” nav tādu autobūves talantu kā dažiem konkurentiem, un to dibinājuši divi uzņēmēji ar nelielu pieredzi tehnoloģiju jomā. Pie GTE jau tiek strādāts gadiem ilgi. 2015. gadā izmēģinot automašīnas agrīno versiju Nürburgring trasē. “Drako Motors” piesaista arī plašo auto industriju, lai “GTE” tiktu aprīkots ar tādu augstas klases detaļu ražotājiem kā “Brembo” bremzes un “Öhlins” balstiekārtu.

Kopumā Drako Motors sola, ka GTE maksimālais ātrums būs 206 (~ 331km/h) jūdzes stundā. “Automašīna spēs darboties arī augstas veiktspējas situācijās,” sacīja Drako Motors, pateicoties iekšējai masīvi paralēlai dzesēšanas arhitektūrai, kas ietver katru atsevišķu akumulatora šūnu un palīdz ātri izkliedēt siltumu.

GTE ir paredzēts sākt ražošanu šajā gadā, un 2020. gadā tiks sāktas piegādes tam, kurš varēs iegādāties šādu auto par 1.25 miljoniem dolāru.

Ņemot vērā to, ka lielākā daļa citu EV (elektroauto) starta ražošana ir nokļuvusi strupceļā, mēģinot izgatavot daudz automašīnu par salīdzinoši zemākām cenām, iespējams, ka neliela skaita patiešām dārgu automašīnu būvniecība ir vienkāršāks ceļš biznesa attīstībai.

Avots: theverge.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt