VolksWagen sadarbosies ar Microsoft, lai automatizētu mašīnas

VolksWagen un Microsoft

VolksWagen Groups un Microsoft ir izlēmuši sadarboties, lai paātrinātu autonomo braukšanas sistēmu attīstību. Uzņēmums jau patiesībā vairākus gadus sadarbojas ar Microsoft projektā, kura ietvaros savieno automašīnas ar mākoņdatiem. Taču nu uzņēmumi izlēmuši ķerties klāt pie vēl viena projekta – autonomās braukšanas sistēmām.

Tāpat kā citi autoražotāji, arī VolksWagen ir lieli plāni, kā veidot automašīnas digitālākas, lai ar automašīnas palīdzību spētu veikt dažādas ikdienai nepieciešamas lietas. Lai tas notiktu ir jāizstrādā sistēmas, kas pilnībā savieno automašīnas ar citām ierīcēm, kā arī pilnveido autonomas braukšanas tehnoloģiju. Kopš pagājušā gada VolksWagen attīsta savu VW operētājsistēmu, lai savienotu automašīnas ar tā Car.Software (automašīnas programmatūras bloku). Tomēr, tāpat kā citu automašīnu ražotāju autonomās braukšanas sistēmas, arī VolksWagen jaunā tehnoloģija šķiet, ka ir vēl visai tālu.

Lai attīstītu pašbraukšanas tehnoloģiju, ir jāpārvalda milzīgs datu apjoms. VolksWagen min, ka tas uzticēsies Microsoft ar mākslīgā intelekta un datu pārvaldīšanas iespējām.

VolksWagen nav vienīgais autoražotājs, kas sadarbojas ar Microsoft, lai attīstītu autonomas braukšanas tehnoloģiju savām automašīnām. Pavisam nesen šādu sadarbību izveidojuši arī GM un Cruise. Tajā pašā laikā Ford izlēmis, ka līdz 2023. gadam turpinās izmantot Android Auto. Tehnoloģijas attīstās visai strauji un šķiet, ka automašīnu ražotāji šobrīd sacenšas par to, kurš galu galā pirmais izveidos pilnīgi funkcionālu un veiksmīgu autonomu sistēmu.

Avots: Engadget

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt