Atskats uz Apple iPhone 11 prezentācijas pasākumu

Nesen ziņojām par gaidāmo iPhone 11 prezentācijas pasākumu. Nu Apple to ir veiksmīgi aizvadījis, paziņojot par jaunākās paaudzes iPhone modeļiem. Tika prezentēti arī jauni iPad, jauni Apple viedpulksteņi, kā arī atklāti Apple Arcade un Apple TV + palaišanas datumi.

Ja nevērojāt pasākumu klātienē vai tiešsaistē, bet tomēr vēlaties zināt, kas tajā tika prezentēts, tad izlasiet šo rakstu!

Apple Arcade

Apple Arcade spēļu straumēšanas pakalpojums tiks atvērts 19. septembrī 150 valstīs. Tas maksās $4.99 mēnesī par ģimenes abonementu un piedāvās 1 mēnesi ilgu bezmaksas izmēģinājuma periodu.

Apple TV+

Šā gada sākumā Apple paziņoja, ka strādā pie on-demand video pakalpojuma, ko papildina oriģināla satura izveide, kurā iesaistīti tādi cilvēki kā Rīza Viterspūna, Opra Vinfrija, Džeisons Momoa un daudzas citas slavenības.

Pēc kompānijas teiktā, Apple TV+ pakalpojums tiks palaists 1. novembrī un, tāpat kā Apple Arcade, maksās $4.99 mēnesī par ģimenes abonementu, turklāt jaunajos iPhone, iPad, Mac un AppleTV tas gadu būs pieejams bez maksas.

Jaunais 10,2 collu iPad

iPad pārslēdzoties uz septīto paaudzi, 9,7 collu modelis sasniedz 10,2 collas.

Tam būs Retina displejs, elegants malā iestrādāts savienotājs, lai savienotu iPad ar pilna izmēra tastatūru vai jaunāko Apple Pencil. TouchID faniem Apple saglabāja arī sākuma pogu.

Jaunais 10,2 collu iPad izmaksās $329, bet, ja esi students, tad cena būs $299.

Apple Watch Series 5

Vienmēr aktīvs! Ja iepriekšējie Apple pulksteņi izslēdza displeju, kad nolaidāt rokas locītavu, 5. sērijas displejs paliks ieslēgts, kamēr to apzināti neizslēgs.

Nolaižot roku, spilgtums tiek minimizēts un ekrāna atsvaidzināšanas ātrums samazinās līdz vienai reizei sekundē, bet ciparnīca un papildinājumi (complications) paliek redzami. Apple Watch iegūst arī iebūvētu kompasu un starptautisko ārkārtas zvanu funkciju, kas ļauj izsaukt neatliekamās palīdzības dienestus 150 valstīs, nospiežot un turot nospiestu sānu pogu.

Kompānija apgalvo, ka paredzamais Apple Watch 5 akumulatora darbības laiks ar vienu uzlādi ir aptuveni 18 stundas.

Apple Watch Series 5 cena sāksies no $399 vai $499 modeļiem ar mobilo sakaru tīkla atbalstu. Būs pieejami alumīnija modeļi (sudraba, zelta un pelēki), nerūsējošā tērauda modeļi (zelta, melni un pulēti), titāns (tīrīts metālisks, tīrīts melns) un keramisks.

Tikmēr 3. sērijas Apple Watch modeļiem ir nedaudz samazināta bāzes cena no $279 uz $199.

Jaunie iPhone

Apple septembra pasākums nav iedomājams bez jauno iPhone modeļu prezentācijas.

Pirmais prezentētais modelis bija iPhone 11. Lūk, iPhone 11 svarīgākās īpašības:

  • 6,1 collu displejs ar ar līdz šim izturīgāko stiklu;
  • Jauna divu kameru sistēma aizmugurē — viena 12MP platleņķa kamera (26 mm f 1,8) un viena 12 MP ultra platleņķa kamera (13 mm f 2,4);
  • Par 36% spilgtāka zibspuldze;
  • Jauns nakts režīms, kas izmanto adaptīvu tehnoloģiju, lai iegūtu labākus uzņēmumus diennakts tumšajā laikā;
  • 12MP priekšējā kamera — spēj uzņemt 60FPS 4K un slow-motion video;
  • Darbojas ar Apple jauno A13 čipkopu, ko viņi pasludināja par visātrāko CPU/GPU viedtālrunī;

iPhone 11 cena būs sākot no $699. Tas būs pieejams melnā, zaļā, dzeltenā, violetā, sarkanā un baltā krāsā.

iPhone 11 Pro/Pro Max

Pro līnijas modeļiem ir trīs, nevis divas kameras: 12MP platleņķa kamera (26 mm f 1,8), 12MP ultraplatlenķa kamera (13 mm f 2,4) un 12MP teleskopiskā kamera (52 mm f 2,0). Visas trīs kameras var uzņemt 60FPS 4K video.

Pro ir 5,8 collu displejs, bet Pro Max 6,5 collu displejs;

Darbojas ar A13;

Apple neatklāja konkrētu akumulatora kalpošanas laiku, tomēr viņi apgalvo, ka Pro ar vienu uzlādi darbosies par četrām stundām ilgāk salīdzinājumā ar iPhone XsMax, savukārt Pro Max – par piecām stundām ilgāk.

Abu modeļu komplektācija iekļauti 18w fast chargers lādētāji.

Jaunais Deep Fusion līdzeklis izmanto mašīnmācīšanos un krasi uzlabo diennakts tumšajā laikā uzņemto attēlu kvalitāti. Pirms slēdža pogas nospiešanas kamera veic īsas ekspozīcijas darbības. Nospiežot pogu, tiek veikts viens garš ekspozīcijas uzņēmums. Pēc tam uzņemtais attēls tiek analizēts pikseli pa pikselim, apvienojot tos vienā detalizētā augstas kvalitātes fotoattēlā.

Pro modeļa cena būs $999, bet Pro Max izmaksās $1, 099.

Avots: techcrunch.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt