Google paziņo Stadia cenu un pieejamību

Ir pagājis kāds laiks, kopš Google publicēja ziņas par Stadia – jauno spēļu straumēšanas pakalpojumu. Un nu beidzot, šonedēļ, Google laidusi klajā informāciju par to, cik tad īsti maksās Stadia un kurās valstīs tā būs pieejama.

Google piedāvās Stadia Pro abonementu par 9.99 ASV dolāriem jeb aptuveni 9 Eur mēnesī. Stadia Pro ļaus piekļūt 4K HDR straumēšanai ar 60 kadriem sekundē, ja vien tiek nodrošināts vismaz 35 MB/s liels interneta ātrums. Kā arī Stadia Pro sniegs pieeju bezmaksas spēlēm, kas tiek izlaistas regulāri (līdzīgi kā Xbox Game Pass).

Stadia Pro būs pieejams Beļģijā, Somijā, Kanādā, Dānijā, Francijā, Vācijā, Īrijā, Itālijā, Nīderlandē, Norvēģijā, Spānijā, Zviedrijā, Lielbritānijā un ASV. Stadia varēs iegūt arī bez Pro abonementa, izmantojot Stadia Base, kas ļauj piekļūt pakalpojumam un vienkārši samaksāt par konkrēto spēli, kuru vēlaties spēlēt. Stadia Base pakalpojumu Google plāno laist klajā nākamgad.

Google laidīs klajā arī Stadia Founder’s Edition, kas nāks komplektā ar Chromecast Ultra, trīs mēnešu Stadia Pro abonementu, īpaša izlaiduma Eastern Stadia kontrolieri, trīs mēnešu iespēju kādam no Jūsu draugiem piekļūt Stadia Pro un spēlei Destiny 2. Iegādājoties Stadia Founder’s Edition, būsiet pirmais, kas varēs piekļūt Stadia, kad tas tiks laists klajā novembrī. Cena: 129 ASV dolāri jeb aptuveni 115 Eur.

Avots: Thurrott

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt