Google Stadia jaunumi šonedēļ

Kad Google Stadia tika atklāta martā, mēs saņēmām daudz solījumu par jauno spēļu straumēšanas pakalpojumu, bet ne daudz spēļu paziņojumu vai konkrētu informāciju par cenu, izlaišanas datumu utt.

Nu, šķiet, ka šī informācija nebūs jāgaida vairs ilgāk, jo Google ir paziņojusi par pirmo Stadia Connect datumu. Tiešraidē būs iekļauti spēļu paziņojumi, informācija par palaišanu un cenu.

Vairumam spēlētāju, aizraujošākā Stadia Connect daļa, iespējams, būs spēles paziņojumi, tāpēc ko mēs varam sagaidīt? Līdz šim zināms, ka Stadia būs pieejams Assassin’s Creed Odyssey, Doom Eternal un nenosaukts projekts no Q-Games (PixelJunk sērija). Saskaņā ar Liam Robertson, kurš iepriekš ir bijis precīzs informācijas avots, izrādes laikā tiks atklāts Larian Studios Baldur’s Gate III. Neatkarīgi no tā, Google ir izdevies saglabāt Stadia lielākoties neatklātu.

Kādas ir jūsu domas? Kādas topošās spēles jūs vēlētos redzēt Stadia? Šķiet, ka arī Ubisoft atrodas uz Stadia, tāpēc varbūt mēs redzēsim Beyond Good & Evil 2.

Stadia Connect tiešraide sākas ceturtdien 6. jūnijā. Tiešraidi varēs redzēt YouTube.

 

Avots: wccftech.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt