Facebook sadarbībā ar Ray-Ban varētu izlaist paplašinātās realitātes brilles

Facebook vadītājs Marks Zakerbergs apstiprinājis, ka nākamais produkts no uzņēmuma būs viedās brilles, kas tiks izstrādātas sadarbībā ar Ray-Ban īpašnieku Essilor Luxottica. Tiek minēts, ka brillēm būs ikoniskie rāmji, ar kuriem Ray-Ban ir tik plaši atpazīstams, kā arī paplašinātā realitāte (AR).

Par jaunajām brillēm Marks Zakerbergs paziņoja Facebook 2021. gada otrā ceturkšņa ienākumu atskaites pasākumā.

“Nākamais produkts no Facebook būs mūsu pirmās viedās brilles ar Ray-Ban rāmjiem, kas veidotas sadarbībā ar Essilor Luxottica,” sacīja Marks Zakerbergs. Viņš turpināja, teikdams, ka ir sajūsmināts par iespēju šīs brilles nogādāt lietotāju rokās un turpināt gūt panākumus ceļā uz pilnīgām paplašinātās realitātes brillēm.

Tehniskas detaļas par brillēm vai laiks, kurā tās varētu būt pieejamas, netika  minēts. Par šīm viedajām brillēm no sociālo tīklu giganta tiek baumots jau kādu laiku, bet nu beidzot ir skaidrs, ka tās patiešām tiks veidotas.

Tiek ziņots, ka līdzās viedajām brillēm Facebook strādā arī pie jauna viedā pulksteņa, kas integrēs tādas funkcijas kā divas kameras un sirdsdarbības monitoru. Viena no abām kamerām tiks uzstādīta priekšpusē, kas, domājams, ir paredzēta video zvaniem, bet otra paredzēta materiālu fotografēšanai pēc atvienošanas no nerūsējošā tērauda rāmja. Tiek uzskatīts, ka šis viedais pulkstenis varētu tikt izlaists 2022. gadā.

Avots: Gadgets360

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt