FBI brīdina par iespējamajiem drošības riskiem jaunajos Smart TV

Šobrīd ir Ziemassvētku iepirkšanas sezona ar Black Friday , Cyber Monday un dažādām citām atlaižu kampaņām. Lielā daudzumā tiek piedāvātas izdevīgas cenas iegādāties elektroniskās ierīces, tostarp jaunus televīzorus.

Šādas atlaides ir patīkamas jebkuram pircējam un tas ir ierasts pirms svētku proces, taču šoreiz Amerikas Savienotu Valstu federālās izmeklēšanas birojs savā mājaslapā ievietojs brīdinājumu, kas ietver sevī informāciju par iespējamajiem riskiem saistībā ar mūsdienu jaunajiem Smart TV.

Protams, viņi neattur nevienu no sev tīkotā pirkuma, taču vēlas vērst uzmanību uz dažiem drošības jautājumiem pirms tiek iegādāts jaunais TV.

Sakarā ar vispārēju lietotņu un translāciju pieaugumu tieši Smart TV vidē, tie kļūst arī pievilcīgāki mērķi dažādiem kiberuzbrukmiem.

Uzbrucēji spēj uzlauzt Smart TV  sistēmu, tādējādi iegūstot piekļuvi jūsu Wi-Fi rūterim. Tāpat Smart TV var tikt izmantots jūsu novērošanai vai noklausīšanai, ja tam ir iebūvēta video kamera vai mikrofons.

Brīdinājumā FBI izceļ vairākus iemeslus, kāpēc ikvienam vajadzētu aizdomāties par Smart TV drošības aspektiem. Tas ir labs un vērā ņemams federālā izmeklēšanas biroja brīdinājums.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

4 Responses

    1. Ja jā tad jau no tiem smārt TV vaig izravēt visadus “lemo TV ,HTB+ brīvi pieejamos” un tādā garā :)!
      Nēzin cik debīlam jabūt lai vaispār krievu ziņas klausītos-filtram jabūt katram savā bietē….Apkaro bezjedzīgu propogandu…Tak katrai bankai ir savs koda kalkarātors – vienīgais ka dorņi būs atstājuši aktīvus interneta karšu darījumu fičas un mistiskos it veikolos iepirkušies!

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt