Kādu auto iegādāties līdz 1500 eirām?

Sākumlapa Forumi Tehnika Auto Lietas Kādu auto iegādāties līdz 1500 eirām?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #160060
  Foxsk8
  Participant

  Tāka’esmu ticis vaļā no BMW un patreiz braukāju ar audi a3, ko praktiski pirku sievai ne sev, vajadzētu tomēr vēlvienu transporta līdzekli.

  Dienu, nakti sēžu ssā, pētu visvisādus variantus.

  Š obrīd vairāk skatos uz kādu A4.

  Pēc skata mani apmierina, cena arī itkā ir okey, gads pats par sevi ir vecs, bet jaunos nevaru šobrīd pavilkt. Vienīgā lieta, kas tam A4 ir, tā ir piekare, bet palasot visādus audi style utt.. radās secinājums, ka tie čikstuļi pa piekari liek lētas detaļas, utt..

  Š obrīd vairāk man variantu īsti nav, kas man itkā patiktu. A3 varētu jau ņemt, nekāda vaina, uz golf bāzes veidots, bet viens jau man tāds ir 😀

  A6 nepatīk tas, ka spārni priekšā un aizmugurējā daļā vienkārši izskatās kā tankam pieliktas bruņas, nav smukas salaiduma līnijas. Sit nost, kaut kā nepatīk tieši tās vietas.

  Tā kā skatos tikai uz Vācu ražojumiem, varbūt ir kādi ieteikumi, varbūt kāds ikdienā pārvietojās ar A4 un varētu izklāstīt savu pieredzi.

  Paldies.

  #310698
  Ralfie
  Participant

  Volvo 850 TDI 🙂

  #310699
  ruukjis
  Participant

  Jūū, šis ir īsts vācu auto…

  #310700
  Foxsk8
  Participant

  Volvo varbūt labs, bet man īsti nepatīk kantainums kā tāds.

  #310701
  oyo
  Participant
  #310702
  vrt56
  Participant

  Ar A4 piekari nav tik traki nemaz. Var restaurēt, sanāks lētāk un gandrīz tāpat kā jauns. Vismaz pie sakarīga meistara noteikti. Vēl variants, ir Audi 80 jeb B4. Piekare ir bez problēmām, motors faktiski tāds pats kā A4, ja skaties uz dīzeli, tad nočipo un būs labs gāžamais. Katram ir savas slimības, savi niķi un stiķi. Par citiem modeļiem grūti piedāvāt, jo pats sev skatos un pētu piedāvājumu no A4 līnijas.

  #310703
  aoma
  Participant

  Par tādām kapeikām diža izvēle nav. Ja reiz gribi vācu auto, kas, manuprāt, pie mūsu ceļiem ir labākā lieta, ja vien nepērc uz pāris gadiem pilnīgi jaunu grantes ladu 😀 tad, skaties arī Opel vai VW virzienā – remontēt būs stipri lētāk.

  Eh, man pašam prikola pēc ir ienākusi galvā doma paķert 3110 Volgu, cena jau it kā pabriesmīga, bet ja neņem vērā benzīna patērīņu un citus izdevumus – gluži kā gludeklis uz mūsu ceļiem.

  #310704
  Foxsk8
  Participant

  Opel vectra un E36 jau man bija. Golfs man nepatīk, pārāk kantains un bezgaumīgs, nopirkšu golfu un skatīšos visu laiku uz auģikiem. Pasāts b5, tam tāda pati problēma ar piekarēm kā A4/A6, bet A4 iepaticies labāk, nekā B5 pasāts.

  Tā jau ir, ka pa to naudu neko jēdzīgu īsti atrast nevar. Katram savi niķi un stiķi.

  Opeli remontēt, atkarībā kāda gada, bet beigās tie remonti ir biežāki nekā piem audim, vismaz salīdzinu ar A3.

  #310705
  Peteris Skabarga
  Participant

  A4 par 1500 eiro, manuprāt, labu nenopirksi, tad jau labāk ņem 80 B4, detaļas pa 5Ls spainis, piekare laba. Bet ar to A4 piekari ir tā, pirmkārt, kā brauc un otrkārt kādas detaļas izmanto.

  #310706
  richijs
  Participant

  ar šādu budžetu neiteiktu iecikleties uz audi pirkšanu, jo tādā budžetā auto ir laimes spēle var paveikties un var nepaveikties ar auto kam patiesais nobraukums tuvu miljonam un katru mēnesi pa servisiem.

  #310707
  Quagmire
  Participant

  A3 ir laba mašīna, vienīgi maza.

  #310708
  Foxsk8
  Participant

  Audi 80 B4 itkā ir okey, bet gads ir pārāk vecs. Sākumā uz to skatījos. Pabraucot pāri csdd aplikācijai un paskatoties auto datus, tur tādas šausmas var ieraudzīt. 10 īpašnieki, 10 vienieki skatē, kas droši vien tulīt pārtaps par divniekiem,. utt… nobraukumi kruķīti (ok varbūt odametrs mainīts, panelis). Un Labs b4 iet diezgan labās cenās.

  Kaimiņam ir B4, nu ar tiem remontiem ir kā ir, kā jau teicu, ko dod detaļas 5 / 10 eiro spainī, ja sanāk viņas likt lietotas, nobrauktas, bet ja kas jaunāks jāliek, tad arī ir savi izdevumi.

  #310709
  Foxsk8
  Participant

  Lielo ledusskapi tur ieliku iekšā, šoferim vietas bija ok, priekšā gan blakussēdētājs dabuja saliekties cik vien var, bet ledusskapis iegāja iekšā 🙂

  #310710
  Quagmire
  Participant

  Tev ir divu vai četru durvju versija?

  #310711
  Foxsk8
  Participant

  Ar divām durvīm. 96 gada.

  #310712
  msh
  Participant

  Ko tu te fantazē. Golfam ir pareizie gabarīti – iekšā liels, ārā mazs. Vienīgais mīnuss ka hečbekam grabažnieks ir relatīvi mazs, bet to kompensē tas, ka tas ir hečbeks. Iemācoties braukt un pierodot pie mk3 golfa, bija grūti pierast pie B3 audī, kurš ir pretējs – ārā liels, iekšā mazs, un, bļad, tur vēl aizmugurē tā dirsa, kuru jānotrāpa kaut kur neiestumt…

  #310713
  msh
  Participant

  Ko tu taisies pirkt – mašīnu vai gadu? Ar gadu braukt nevar. Tāpat kā ar nobraukumu braukt nevar.

  Pieņemu ka esi tehnisks diletants, ka uztraucies par TA protokola atzīmēm. Nosauc tos savus vieniniekus, kuri var pārtapt divniekos – baigi maz tādu vispār ir, nekoptai mašīnai vienīgi rūsa, kaut gan vieninieks par rūsu ir standarta atzīme.

  Tu esi piemirsis vienu svarīgu lietu – nosaukt vēlamo motoru. Pie tava niecīgā budžeta A4 tur būtu kāds B5 pirmsfeislifts ar benzīnnieku vai galīgi nopists ķīselis, labs B4 TDI tajā ciparā arī būtu pagrūti atrodams – par C4 vai C5 nerunājot. Detaļas par tik un tik spainī ir tāds stulbs mīts – dilstošās detaļas neviens lietotas neliek, jaunas normāla ražotāja izpildījumā arī bik maksā, un šajā momentā arī iestājas nesmuki reizinātāji niknāku komplektāciju aparātiem, kā arī galvenais vecuma mīnuss – retāku komplektāciju specifisko detaļu izzušana – bet tā kā tu diez vai taisies pirkt ko niknu vai ekskluzīvu, tev par ko tādu nav jāuztraucas.

  #310714
  msh
  Participant

  Lētāks fofāgens? Nesmīdini. Vienīgie fofāgeni kas varētu būt uzturēšanā jūtami lētāki par sava laika audī – mk4 golfs [ja viņu ņem pret A4, nevis A3] un vēl kāds polo. Savulaik iepazīstoties piekares detaļuun vēl šī tā detaļu cenas B3 passātam, pret B3 audī nekas lēts tur nelikās 😀

  #310715
  richijs
  Participant

  vo vo +1 msh Ja vien pašam nav gali tolmetā un laiks pašam jaukt ārā tolmeta lūzni, tad nekas spainī nepārdodas pat par logu ručku šrotā paprasīs 5 euro 😀 Nemaz nerunājot par tādām lielām lietām kā motors, kārba, stūres pastiprinātājs 😀 Tur cenas pat 20+ gadīgām mašīnām aiziet vairākos simtos (daudzos gadījumos izdevīgāk pirkt kādu donoru, nekā kaut ko pirk šrotā)

  foxsk8 naivums, ja domā ka audi A modeļi ir diži labākā stāvoklī par 80 modeli, vēl lielāks naivums ka dīzelis nav nodzīts 😀 Reiropā dīzeļu mašinas pērk lielai braukšanai un pat 10 gadīgai mašīnai normāls nobraukums būtu 500000km drīzāk jāskatās kā par to mašinu ir pūpējies īpašnieks

  #310716
  romajo
  Participant

  Pa 1500 eirām jau ar nekas jauns nesanāk. Tad ir jāmeklē, kāds svaigi atvests no ārzemēm (ja tik vecus tur vēl var atrast), kur iespējams ir braukts pa normāliem ceļiem un pienācīgi uzturēts.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā