kāpēc man sarkanajai pogai hoveris nestrādā?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Klienta puse (html, css, svg, xslt, xhtml, js) kāpēc man sarkanajai pogai hoveris nestrādā?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159750
    migors
    Participant

    kāpēc zilajai strādā bet sarkanajai nestrādā, ko es daru nepareizi?

    .button {

    display: inline-block;

    height: 20px;

    line-height: 20px;

    padding-right: 20px;

    padding-left: 20px;

    position: relative;

    background-color:rgb(41,127,184);

    color:rgb(255,255,255);

    text-decoration: none;

    text-transform: uppercase;

    letter-spacing: 1px;

    margin-bottom: 15px;

    border-radius: 15px;

    }

    .button:active {

    margin-top: 2px;

    margin-bottom: 13px;

    }

    .button.red {

    background: #e74c3c;

    }

    #308856
    ruukjis
    Participant

    1. Tādēļ, ka CSS smird

    2. .button.red nav pareizais pieraksts – sauc par button2 vai button_red – whatever, bet neliec punktu

    3. Nu un tev koda gabali sarkanajai pogai un zilajai izskatās vienādi?!

    4. display:… man te īsti nav padoma… slinkums meklēt kā būtu pareizi, bet inline-block nez vai derēs.

    5. Un kur tad pazudis button_red:active?

    #308857
    Aldis
    Participant

    Rūķi:

    1. Nekas css nesmird. Bieži smird pārlūki, piem. vecie IE kas nesaprot kodu.

    2. Norādot button.red pierakstam nav ne vainas, tādā veidā html-ā pie klasēm vari norādīt arī button.green, u.t.t.. iedodot vienam objektam divas klases – class=”button red”, class=”button green”, mainīsies tikai krāsa un nebūs jāražo lieks koda gabals.

    3. kāds sakars?! 😀

    4. Nu ja slinkums un nesaprot – tad jāsāk pielietot betona leksika.

    5. Kas, kas pazudis?! 😀 Ja nodefinēts ir button, tad definēt vēlreiz kaut ko nav nepieciešamības atsevišķi.

    migori:

    Un reku – viss strādā, pievienojot to pašu elementāro klasisko – hover… 🙂

    https://jsfiddle.net/ytc22/1/

    Kā arī demonstrējums rūķim, kam paredzēts red, vai kāda cita klase nodefinēta iekš css, nepārrakstot vienu elementu 2x iekš css. 🙂

    #308858
    migors
    Participant

    Es CSS tikai apgūstu, nav pieredzes

    Jā tieši tā es varu vienkārši uztaisīt otru pogu ar jaunu kodu bet negribu. Vienīgās izmaiņas sarkanajai pogai ir krāsa. Hoverim ir jābūt tādam pašam.

    Ok es ideju sapratu, paldies

    #308859
    ruukjis
    Participant

    Jā sorry, vispār izlasīju kaut ko greizi. Hmm, bet button.red man nestrādā, tobiš ar punktu… Mļe TopStyle ir sūds.

    Bet CSS vienalga smird 😀

    #308860
    migors
    Participant

    ruukji nu iedod kādu mazu piemēriņu kā ir pareizi? Pateikt ka smird nav atbilde

    #308861
    migors
    Participant

    izdariju šitā un liekas ir labāk

    .button,

    button {

    background: #58bee7;

    color: #fff;

    text-shadow: none;

    padding: 8px 20px;

    font-size: 100%;

    display: inline-block;

    vertical-align: top;

    border: none;

    -webkit-border-radius: 3px;

    -moz-border-radius: 3px;

    border-radius: 3px;

    }

    .button:hover,

    button:hover {

    background: #46abd4;

    color: #fff;

    }

    .button.red {

    background: #e74c3c;

    }

    .button.red:hover,

    button red:hover {

    background: #d35b5b;

    color: #fff;

    }

    #308862
    migors
    Participant

    Vispār tas css ir interesanta fīča 🙂

    #308863
    RicoPico
    Participant

    Tāpat kā jebkura valoda, kad sāc viņu saprast. 🙂

    Pamēģini C#. Godavārds interesanta!

    #308864
    Aldis
    Participant

    Lai visiem mums saprašana, varēji jau noforkot manu piemēru + pielikt klāt konkrētāku css kas tev tur un kā tev tur, kas ņemts no koda. 🙂 Un veikt savas izmaiņas iepubliskojot linku. 🙂

    Rūķa piemērs noteikti būtu šāds: https://jsfiddle.net/bedre_lv/37kAv/1/

    Itkā jau izpildās vienādi, tikai katrai pogai ir vesela jūra dublicēts CSS kods. 🙂 To vari salīdzināt ar manu iepriekšējo piemēru.

    #308865
    Aldis
    Participant

    Piekrītu Rico. 🙂

    #308866
    ruukjis
    Participant

    Nav runa par pareizi nepareizi. Es paužu savu riebumu pret CSS. Man patika un vēl joprojām patīk Flash, tikai šobrīd cilvēki rāda ar pirkstu un saka: “Re šis vēl flashā kaut ko dara!”, tā it kā es būtu spitālīgais. Tāpēc tagad blēņojos ar Adobe Edge, jā es zinu, ka jams arī izmanto CSS tik šeit tas tiek aizvākts no mana redzes loka.

    Savā pirmajā postā es samurgoju tāpēc, ka inerces pēc turos pie TopStyle – tas brīnums attēlo kaut ko pilnīgi citu nekā Alda JSFiddle… laikam pienācis laiks TopStyle aizstāt ar kaut ko gudrāku. Ir ieteikumi?

    #308867
    Aldis
    Participant

    JSFiddle pats neko neattēlo, attēlojās viss pārlūkā, to ko esi sadrukājis zem CSS, html vai js. Man ērtāk šķiet dizainu rakstīt pašam iekš notepad, nevis izmantot kkādus ģeneratorus – kā pieņemsim TopStyle, FrontPage, e.t.c.. jo tad ja jāveic izmaiņas, vai jāizveido kas jauns – nav nekādi limiti, un pats saproti kur kas ir domāts.

    Paņem tik pat labi ieinstalē FireBug, un inspektē citās lapās podziņas, objektus – būs sajēga par to kā visu rakstīt – vismaz html un css, kā arī lapa, ko izveidosi būs tīrāka.

    Par Flash – darīt uz viņa var visu, veidot banerus, spēles, un tamlīdzīgi – ja vien gala produkts nav visu sistēmu bremzējoš mēsls. 🙂

    #308868
    Foxsk8
    Participant

    Viens retorisks jautājums. Kā tu vari apgalvot senākos topikos, ka WP sucks, bet Jommla rullz, nezinot pat web izstrādes pamatus. Spriežu pēc šī topika. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā