Miroņa reanimēšanas dienasgrāmata (Papildināts3)(+video

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Miroņa reanimēšanas dienasgrāmata (Papildināts3)(+video

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #198887
    ob1
    Participant

    Tie pribabmasi nav smagi, pavisam viegli. 🙂

    #198888
    Jaunzems
    Participant

    Tā vecā ome ņihrena nesapratīs no tā tava pribambasa…

    #198889
    WerNeo
    Participant

    ob1 wrote:

    Tie pribabmasi nav smagi, pavisam viegli. 🙂


    Bet bground taču kaut cik sver? 🙂 Tāpat arī tas kalendārs un pulkstenis. 🙂 Bez tiem var lieliski iztikt!

    #198890
    ob1
    Participant

    e.j. wrote:

    Tā vecā ome ņihrena nesapratīs no tā tava pribambasa…

    Nu, es esmu opis, manai mazmeitai drīz būs 2 gadi. Es saprotu. Varbūt ome arī sapratīs?

    #198891
    grisha
    Participant

    Man jau liekas ka latvieshi ir unikaali ar tautieshu nolikshanu. Tieshaam, es labaak sheit, kur esmu, labaak vinjus redzu ejam, nekaa naakam.. . Es sheit draudzeejos ar angljiem tikai, draudziiga, atsauciiga tauta.

    Neidziljinos arii juusu kaskjos, ob1 pavisam nedaudz piepaliidzeeju, vismaz taa ceru, jo kaut ko dara sakariigi. Nu un ka nedeelju, ja nav kur steigties, tad briivajaa laikaa pieduraas. Un uz shito “riits gudraaks par vakaru” arii esmu iekritis. Parasti gan ideju iztruukumaa aizeju uzpiipeet, svaigs gaiss biezhi paliidz.. . .

    P.S. ob1, baigi gribeetos redzeet iekshpusi kastei pirms un peec.. . Nu vismaz peec.

    #198892
    samurajs
    Participant

    Jomajo… ieslēgt proci bez radiatora? Tas tak atbilst 60 W lodāmuram 🙂

    #198893
    WerNeo
    Participant

    grisha. Latvieši nav unikāli ar savu tautiešu nolikšanu. Mēs esam unikāli ar visa nolikšanu, kas kaut ko dara. 🙂 Š ķēle – zaglis, biznesmenis – bandīts, bagāts – noziedznieks. U.t.t. u.tjp. 🙂

    #198894
    Aldis
    Participant

    Nu man ari viens kompis ar kuru auklejos ik pa laikam vnk.. tiiri lai radiitu sev darbu tuksham briidim! 😀 Sainstaleju, uzmodoju, tad jams kadu laiku staav un straadaa! 😀 😀 Kautvai maatei prieksh interneta – kad apniik viss.. format C: un no jauna kko uzveidoju 🙂 Vai kadu linuxi patesteju! 🙂

    Normala paradiba ir kko dariit un kluudiities – tie kas neko nedara, un muldas, tie arii nekluudaas! 🙂

    #198895
    memorex
    Participant

    ob1 wrote:


    5.diena.

    Sveiki. Mani sauc ob1 un es esmu idiots. Ķirzakam taisnība – klauns, kas klauns. Š odien nokurināju CPU. 🙁

    Labi, visu pēc kārtas.

    Š odien ķēros pie trokšņa samazināšanas. Parasti to daru pēc win instalēšanas, jo tad var visu labi notestēt, nomērīt temperatūras.

    Sāku ar barokli. Izjaucu … Korpuss šķībs (dauzīts ar kājām, acīmredzot), ventilators jau no rūpnīcas pieskrūvēts ar 2 skrūvēm (ir tikai 2 skrūvjcaurumi korpusā). Parakos pa kastēm – atradu vienu barokli, kuram virsū rakstīts „strādā, bet skaļš, mainīts ventilators”. Labi, neko darīt, būs jāķeras pie lodāmura … Pieslēdzu to barokli – kluss, acīmredzot kādā čakluma uzplūdā esmu ielodējis rezistoru.

    Tā, tagad var dzirdēt CPU fan. Labi var dzirdēt. Uzlieku rezistoru… var dzirdēt vēl labāk… uzlieku lielāku rezistoru – var dzirdēt vēl labāk… izskatās, ka ventilators ir uz miršanu.

    Piezvanu uz vietējo datorveikalu – ir viņiem kaut kādi kūleri, jābrauc un jāskatās. 17:45. Laikam viņi strādā līdz 18:00, fiksi jāņem tas kūlers un jāskrien uz veikalu. Uzspēju. Tāda procesora kūlera viņiem nav, bet izrādās, kas der standarta 8cm kūlers. Ir tikai Xilence, Zalman nav. Man ir bēdīga pieredze ar tiem xilence, bet nav jau izvēle, ņemu to kas ir.

    Atbraucu mājās, pārskrūvēju to kūleri. Interesanti, cik kluss tas ir? Jāpieslēdz un jāpaklausās. Pieslēdzu pie kompja, ieslēdzu – rūc kā traks… sāk smirdēt pēc ampēriem… dūmi ceļas no procesora… NO KÄ€DA PROCESORA, KUR IR RADIATORS? … RADIATORS IR MAN ROKÄ€S! … POWER OFF!!! Š Š Š Š Š Š  (ob1 pūš uz CPU). Uzlieku radiatoru, ieslēdzu, nekādas erekcijas… lohs… kā var izdarīt kaut ko tik stulbu!

    Tā, ko darīt? Paskatos visus vecos dzelžus, kas ir mājās – visiem intel. Apzvanu draugus – vienam ir divi AMD CPU, bet droši vien, ka miruši…….. Ielieku pirmo CPU. Nekas nenotiek. Ielieku otro – IR! BIOSs par atpazīst – Athlon 900MHz. Fūūū. Piestartējās – viss strādā, tikai daži video piebremzē, laikam kodeki jāpārinstalē.

    Tas xilence tiešām ir ļoti skaļš un slikti dzesē. Atradu Zalman, viss ok – klusi un vēsi.

    Turpinājums sekos ...


    Tiešām tik dumš? Kur tad tu pieskrūvēji to kūleri, ja radiātors atradās rokās…

    #198896
    msh
    Participant

    Kādu proci tad nokurināji? 😀 😀 😀

    #198897
    samurajs
    Participant

    Viņš 1 rokā turēja radiatoru, otrā- venķiku 😀

    Starp citu – par šito

    Quote:

    Pieslēdzu to barokli – kluss, acīmredzot kādā čakluma uzplūdā esmu ielodējis rezistoru.

    – klusāk var dabūt, bet dzesēšanas efektivitāte krītas daudzkārtīgi. Ļoti piesardzīgi ar šo paņēmienu!

    Tad jau gudrāk uztaisīt kādu vienkāršu automātiku katram venķikam, lai slēdzas iekšā tik pie kādiem 50-60 grādiem.

    #198898
    msh
    Participant

    samurajs wrote:

    Jomajo… ieslēgt proci bez radiatora? Tas tak atbilst 60 W lodāmuram 🙂


    Tik daudz būs? Bet vienalga, lodāmuram tā jauda netiek koncentrēta uz kvadrātcentimetru liela gabaliņa 😀 Vispār ob1 ir paveicies ka mātene ir dzīva – toma dzelžu viģikā abi AMD proči sev parāva līdzi māteni 😀

    #198899
    ob1
    Participant

    memorex wrote:


    Tiešām tik dumš? Kur tad tu pieskrūvēji to kūleri, ja radiātors atradās rokās…


    Jā, jā, esmu gan dumjš. Kūleris bija jau pieskrūvēts pie radiatora. 🙂

    #198900
    WerNeo
    Participant

    Piedod Ob1. Bet šķiet, ka tomēr tas viss par lēnu notiek. 🙂 Š ādos tempos būtu normāli, ja Tev ir smaga darba diena. Pēc darba esi nolēmis iedzert kādu aliņu. “Bet nu, stundiņu pusotru jāatvēl tam kompītim”. 🙂

    #198901
    ob1
    Participant

    WerNeo, es tak teicu, ka pa dienu man ir jāstrādā, lai maizītei nopelnītu.

    “Bet bground taču kaut cik sver? Tāpat arī tas kalendārs un pulkstenis. Bez tiem var lieliski iztikt!”

    Var iztikt arī bez kompja vispār. 🙂

    Kad iemetīšu video, sapratīsi, ka tas bground un kalendārs sver bezgalīgi maz. 🙂

    Nu jā, un ja notiktu ātri, tad izpaliktu šovs. Klients man katru vakaru apjautājās kā iet, un gaida updeitu. 🙂

    #198902
    WerNeo
    Participant

    ob1 wrote:


    Var iztikt arī bez kompja vispār. 🙂


    Domāju, ka kalendārs un pulkstenis uz desktopa ir mazāk vajadzīgs nekā dators.

    #198903
    aoma
    Participant

    Savā pamatdarbā tādos pašos tempos un tikpat beztolkā strādā? Ja nezinātu, varētu padomāt, ka esi deputāts 😀

    #198904
    ob1
    Participant

    aoma wrote:

    Savā pamatdarbā tādos pašos tempos un tikpat beztolkā strādā? Ja nezinātu, varētu padomāt, ka esi deputāts 😀

    Nē, pamatdarbā strādāju vēl daudz lēnāk. Dienā vidēji uzrakstu tikai kādas 20 rindiņas koda.

    #198905
    grisha
    Participant

    TAs bija viens no iemesliem, kaapeec nekad neizveelos AMD prochus. Intel taadaa zinja noteikti ir daudz labaks.

    #198906
    samurajs
    Participant

    msh: standarta procis ar pilnu klapi rukājot, izkliedē līdz 65 W siltuma (tā specifikācijās). Un iestartējot PC – sanāk uz pilnu klapi. Bez venķika gan šis kādu laiku vilktu, jo galvenais ir radiators.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā