Miroņa reanimēšanas dienasgrāmata (Papildināts3)(+video

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Miroņa reanimēšanas dienasgrāmata (Papildināts3)(+video

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #198927
    drunk_lizard
    Participant

    Stat1CX, nav noziimes ar siguldas vunderkindu striideeties, vinjsj zina labaak…..

    galu galaa milziiga prakse dzeseesjanas iekaartu uzstaadiisjanaa, par ko var paarliecinaaties sjajaa pat topic.

    cilveekiem ar veselo sapraatu paskaidrosju, ka veidojot pareizi neizreekjinaatu dzeseesjanas sheemu datora korpusaa veidojas vai nu retinaajums, vai paaugstinaats spiediens, kas pamatiigi bremzee pluusmu un rada paarkarsjanu

    seviskjs cirks ir manis ieliktaa skriinjsjota gadiijumaa, kur 4 ventilatori puusj gaisu aaaraa, radot pamatiigu retinaajumu, kaa rezultaataa procesora un videokartes propelleri griezjas arvien aatraak, meegjinot dzeseet ne ar ko :>

    siguldas gjeenija sljupsti par spraugaam neiztur nekaadu kritiku, jo gaiss pa taisno gar keisa sienaam tiek izsuukts aaraa nafig, nedzeseejot neko :>

    ps. es zinu, kaa rodas sjaadi jampampinji, bet kaa vinji izdziivo, man ir nosleepums….

    #198928
    msh
    Participant

    ob1 wrote:

    Jā, normālos keisos ir vieta tiem 12cm faniem, tad ir viegli visu salikt.

    Š im brīnumam ir viena 8cm fana vieta un tā pati priekšpusē, tā ka nācās improvizēt. Tā kā HDD temperatūra turējās stabili virs 50C, tad nācās piemontēt HDD kūleri, nodzinu uz kādiem 44C. Videokartei fans beigts, kad saeļļoju, tad sāka griezties, bet bija ļoti skaļš, nācās pielikt fanu slotā blakus videokartei…

    Laikam būs brīvā brīdī jāuzcep raksts par dzesēšanu …


    Bet manējajā oriģināli bija divas 8 cm vietas – viena priekšā, otra aizmugurē. To, kas priekšā, es vispār uzskatu par nekam nevajadzīgu marazmu. Starp citu, es esmu savai kastei aiz priekšējā vāka un otras puses vāka salīmējis vati skaņas izolācijas nolūkos, tas tā. Bet fakts, ka šitentajai konservbundžai nav kaut kādas 12 cm veņķiku vietas man netraucē tādus izmantot – vienu brīdi bija pat četri. Viens cietucim/south bridge, viens pūta uz proci, viens pūta no proča gaisu ārā no kastes, viens atrodas baroklī. Savulaik mainot māteni to, kas rāva gaisu nost no proča, nolikvidēju. Tā kā manas prasības ir skaņa, un nevis kaut kāda baisākā pūšana, tad man tie divi ir glacialtech silentblade, kas griežas uz 900 rpm. Labi, proča temp ir uz 48 grādiem, to nākas pieciest. Korpusam kreisās puses vāku savulaik aizstāju ar organiskā stikla gabalu, jo tajā bija vieglāk izvīlēt nepieciešamās formas caurumus – oriģinālajā vākā aiz izzāģēta cauruma aizbāzts veņķiks taisīja skaļu šņākoņu gaisa applūdes dēļ. Iepriekšējais cietucis pēc šāda vāka uzlikšanas sāka izraisīt reizi nedēļā restartus, jo tā temp bija sasniegusi 40 grādus, vēl viens sailentbleids to nometa uz 28c un atrisināja problēmu 🙂 Bet vispār šis dzeses risinājums man nepatīk, ja nākotnē manai kastei būs pietiekami augsta prioritāte, tad būs viens no diviem – vai nu oldschool atx keiss ar visu smuki sakrāmētu un gaisa ieplūdi un izplūdi aizmugurē [tāpēc es nekad netaisos veņķikus likt priekšā – papildus trokšņa avots 🙂 ], vai arī ekstrēmais variants – no, teiksim, 2 cm bieza saplākšņa uztaisīt kasti, kura laukā nedotu nekādu skaņu. Š aubos ka šāds materiāls spētu īpaši pārvadīt cietuča vibrācijas, bet ja spētu,nebūtu nekādu vietas ierobežojumu sabāzt skaņas izolāciju.

    #198929
    WerNeo
    Participant

    Ēēēm, es gan gaidīju solīto video nedaudz savādāku. Ielāde no izslēgta režīma, nevis “samest” sākumā visu RÄ€Mī, iemidzināt, tad “ķipa ieslēgt” un no RÄ€Mja visu darbināt. Jo te mēs neredzam visus jūsu veiktos “priekšdarbiņus” pirms video filmēšanas.

    Neredzēju kā pirmo reizi Start podziņas meņū virinājās, vai tik pat žiperīgi.(?) Arī mapīte neviena netika atvērta, kur ir daudzi faili, nenotika kopēšana. Wordā netika parādīts darbs ar 10lpp teksta, kurā ir piemēram 1-2 bildītes (un rullēts uz leju uz augšu).

    Nerunāju pat par to, ka:

    Netika aktīvi palietots FF dažas minūtes, ar 3-4 tabulām. Paralēli netika atvērts Words, kurā ir 10lpp teksta, iekopēts vēl papildus kāds teksts. Varētu paralēli atvērt kādu mapīti ar mūziku (nevajag daudz, 30-40 mp3), iedarbināts plejerītis, vēl kaut kas padarīts.

    Būtībā, neredzēju neko, ko darīs lietotājs ar datoru.

    Pliki no RÄ€Mja “palaistas” un “aizvērtas” programmas, vairākas reizes (plus apmeklētas pāris lapas). 🙂 Š ādi nooptimizēt tiešām nav vajadzīga nedēļa. Tā “pa tukšo” strādā katrs normāli nooptimizēts datoriņš (ar Tevis minētajiem parametriem), install + optimizēšana.

    Nekas personisks, bet šis nu gan video ir uztaisīts “для лохотрона”.

    P.S. Protams, ja uzskati, ka mana kritika ir nepamatota. Gaidu jaunu video un tad “ņemšu vārdus atpakaļ” (ja vien neredzēšu jaunus “развод-us”).

    #198930
    Jaunzems
    Participant

    WerNeo, viņš šokompi pārdos kautkādai omei, nejau uuberfunkcionālim tīnim 🙂

    #198931
    WerNeo
    Participant

    e.j. wrote:

    WerNeo, viņš šokompi pārdos kautkādai omei, nejau uuberfunkcionālim tīnim 🙂


    Tad jautājums Tev. Vai omes Wordu tikai slēdz iekšā un ārā? Viņas nezina tik daudz pogu uz klaviatūras, lai pierakstītu 10lpp ar tekstu? Omes nemeklēs informāciju googlē? Mūziku vai piem. LR1 neklausās?

    P.S. Ja jau tā ome nav hiperaktīva, nedomāju, ka viņai aktuāli, vai Start meņū izvēlnes atveras pēc 400ms, vai pēc 0.

    #198932
    ob1
    Participant

    -> WerNeo

    1) Video parādīts starts no slīpa tāpēc, ka tas būs tipiskais scenārijs – kāpēc slēgt to kompi ārā, ja var vienkārši iemidzināt S3 modē (ar power pogu). Startējas ātri un progas jau ir RAMā.

    2) FF strādā tāpat kā video arī reālajā darbā ar vairākiem tabiem utt. Hmm, vai tad tā nav uz visiem kompjiem?

    3) Lielāks word dokuments varētu arī piebremzēt, jo ir ieslēgts spellčekers, bet procesors pašvaks. Neesmu mēģinājis. CPU 900MHz / RAM 384MB – ko var gribēt… Bildes gan mēģināju kopēt iekšā dokumentā – viss notika zibenīgi (operācija izpildās pirms users uzspēj atlaist peles pogu).

    4) Nav laika taisīt jaunu video, tūlīt došos uz Ventspili atdot to kompi klientam, bet man ar viņu ir vienošanās, ka viņš godīgi aprakstīs šeit, kā tas kompis strādā. Varbūt varēs sarunāt arī jaunu video, redzēs.

    5) Varbūt varētu “standartizēt” prasības, ko tauta vēlās redzēt šādos video, lai nākošreiz zinātu?

    #198933
    drunk_lizard
    Participant

    ob1 wrote:

    Bildes gan mēģināju kopēt iekšā dokumentā – viss notika zibenīgi (operācija izpildās pirms users uzspēj atlaist peles pogu).


    hmmm

    nedaudz aizdomaajos…

    kaapeec siguldaa viss ir savaadaak kaa citur?….

    visaa pasaulee ieksj windows vides komanda izpildaas peles pogas atlaisjanas briidii, ti pie impulsa frontes 1/0, nevis 0/1. siguldas datorserviss ir sasniedzis nebijusju optimizaaciju…

    siguldas datorgjeenijs ir apgaazis visus fizikas likumus un postulaatus, man ir bail!

    ps. arii omas un opji meedz izmantot visus datora resursus :>

    #198934
    WerNeo
    Participant

    Ob1. Nesaprati domu manu. 🙂 Es gribēju tikai pateikt, ka šajā video es datora ātrdarbību neieraudzīju. Š ādi uzvedas jebkurš normāli sainstalēts un optimizēts dators (šādos apstākļos, kādi mums tiek parādīti).

    Un vēl. Priekš kam radīt iespaidu, ka dators tiek ieslēgts, ja patiesībā tā nav? Bet solīts tika, ka mums bez maz vai mutes paliks vaļā, kad ieraudzīsim video. 🙂 Man mute palika vaļā, jo biju vīlies.

    Nekautrējies, ieliec video ar to, kā dators ieslēdzas “no nulles”. Tad parādi, cik ātri un vienlaicīgi vari darbināt wordu, exeli un vēl tur sazin ko. Pavizinies pa Start menu ar peli. 🙂

    P.S. Nesaku jau, ka dators slikti sataisīts, vai vēl sazin kas. Tikai solīti tika brīnumi 7 dienās, bet izrādījās vienkārši normāli sainstalēts dators. 😉 Vēlreiz, nekā personīga. 🙂

    P.P.S. Hmm, man vakar atnesa draugs laptopu. Pilns esot ar putekļiem, rūc kā traktors, kaut kas noticis ar partīcijām (viena rādot, ka nepazīst FS, otra vispār pazudusi un uzrādoties kā neizmantotā HDD vieta), jāglābj dati un jāsaved kārtībā. Nez vai man tas nedēļu aizņems?

    #198935
    Jaunzems
    Participant

    Par vēlu – klients jau datoru ir saņēmis!! 🙂

    [img]https://www.bildem.lv/pfiles/4975/untitled.JPG[/img]

    Būtu interesanti palasīties klienta atsauksmes!:)

    #198936
    Anonīms
    Neaktīvs
Tiek skatīts 61 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā