Nepieciešama programmētāja dotības jeb palīdzība

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde WordPress Nepieciešama programmētāja dotības jeb palīdzība

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157710
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki,

    ir radusies sekojoša problēma, kādu laiku atpakaļ man izveidoja wordpress woocommerce exporta plugini priekšs salidzini.lv, kurpirkt.lv, tavacena.lv utt…..

    Viss strādā un ir ok, līdz ko nomainīju valūtu uz EUR 🙁

    Nepieciešams skriptā pielikt, lai tiek reizināta vecā cena ar kursu un exportā parādītos ķipa LS (EUR*kurss), nevis EUR cena kā tagad….

    Cenas egūšana XML failam

    $price = str_replace(‘,’, ‘.’, $item);

    Spēcīgiem programmētājiem jeb tiem kas zin kā to var izdarīt lūgums palīdzēt….

    Ja kas te būs arī e-pasts – [email protected]

    Paldies

    #293779
    root
    Participant

    $price = str_replace(‘,’, ‘.’, $item) / 0.7202804;

    #293780
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sanāk sekojošais

    0.7 – 113.379

    0.71 – 114.9987

    Kā var noapaļot līdz 2 cipariem aiz kommata (aiz punkta)?

    – aptuveni šādi:

    0.7 – 113.37

    0.71 – 114.99

    #293781
    root
    Participant

    $price = round(str_replace(‘,’, ‘.’, $item) / 0.7202804, 2, PHP_ROUND_HALF_UP);

    P.S īsti neiebraucu – Tev cenas ir EUR un tu konvertē uz LVL? Tad “/” jābūt “*”…

    #293782
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jā – * – reizinu

    Izskatas ka ir ok:

    $price = round(str_replace(‘,’, ‘.’, $item) * 0.71, 2);

    #293783
    Anonīms
    Neaktīvs

    Liels paldies, ko esmu parādā???

    #293784
    Crow
    Participant

    Man piecīti. Es viņam šito iemācīju 😀

    #293785
    Aldis
    Participant

    😀

    #293786
    root
    Participant

    Vienmēr laipni. Š oreiz ar paldies būs gana. 🙂

    #293787
    natolv
    Participant

    Ja vēlies “precīzāku” LVL attiecību pret Euro, vari piemest klāt reitus no ECB – https://www.ecb.int/stats/exchange/eurofxref/html/index.en.html

    Piemērs:

    Code:

    $XMLContent=file(”http://www.ecb.europa.eu/stats/eurofxref/eurofxref-daily.xml”);

    foreach($XMLContent as $line)
    {
    if(preg_match(”/currency=’([[:alpha:]]+)’/”,$line,$currencyCode)){
    if(preg_match(”/rate=’([[:graph:]]+)’/”,$line,$rate)){
    if($currencyCode[1]==’LVL’)
    $lvlRate = $rate[1]; //Š ī ir 1 EUR attiecība
    }
    }
    }

    #293788
    root
    Participant

    XML pārsēšana ar preg? :> GET THE F**K OUT!!!1111

    Code:

    try{
    $xml = new SimpleXmlElement(’http://www.bank.lv/vk/xml.xml’,null,true);
    $result = $xml->xpath(’Currencies/Currency[ID=”EUR”]’);
    $rate = (float)$result[0]->Rate;
    }catch(Exception $e){
    $rate = 0.702804;
    }

    #293789
    natolv
    Participant

    Spriežot pēc cilvēka, dizin vai viņš spēs “uzstādīt” php xsl ar kuru ir vel vieglāk atlasīt xml elementus…Pats vari iet tur, kur tu rakstīji, d***i!

    #293790
    root
    Participant

    natolv wrote:

    Spriežot pēc cilvēka, dizin vai viņš spēs “uzstādīt” php xsl ar kuru ir vel vieglāk atlasīt xml elementus…Pats vari iet tur, kur tu rakstīji, debīliķi!

    Pasprēgā vēl. SimpleXML ir noklusējuma PHP modulis since 5.1.2 un defaultajās binārajās pakās pieejams since whenever. Vispār neatceros kad būtu licis SimpleXML klāt kādai instalācijai manuāli. Bet ja tā tiešām nebija drukas kļūda, un tu tiešām domāji XSL, tad tev toč kaut kas ar to smadzeņpodu nav kārtībā…

    Un es nemaz nerunāju, par to, ka Tas tavs skripts ir konceptuāli metams ārā. Why?

    Tāpēc ka tu esi lampūns un pie tam sprēgā par lietām, gar kurām tev ir maz sajēgas. Lūk, neliels stats par tavu “uber” metodi –

    Iterācijas: 44x

    Preg pirmais: 44x

    Ifs pirmaiss: 44x

    Preg otrais: 33x

    Ifs otrais: 33x

    Ifs trešais: 33x

    Izpildes laiks: 0.00021195411682129

    Uz manas kastes ~15x lēnāk par SimpleXml un Xpath…

    Nu lai tā galīgi pielektu – tu izsauc preg funkciju 77 (!!!) reizes, un pārbaudi condus ar if 110 reizes, pie tam, iterējot cauri ciklam 44 reizes, kas ir par 11 reizēm vairāk, kā vajadzīgs, jo kaut kā esi pamanījies neizmantot break operatoru.

    Tātad vēlreiz – GET THE F**K OUT!1111

    #293791
    natolv
    Participant

    Lūdzu, izdari pakalpojumu sev un pārējai valstij, paņem striķi un aizej pakaries!

    P.s. LV nav neviens projekts, kuram ātrdarbībā izteiktu pāris nano sekundes. Kā arī – nesaprotu, ko tādi “ģēniji” šeit dara, strīdas ar stulbiem smadzeņu podiem. D***s, goda vārds!

    #293792
    shady
    Participant

    Kungi, mieru! Var diskutēt arī bez apvainojumiem.

    #293793
    root
    Participant

    Jā jā, protams. Iesāpējās mana matemātika? Nu ņem vēl – man šeit ir ne viens vien projekts (Latvijā veidots un Latvijai paredzēts), kuram kopumā ir >400-500k koda rindu (implying, ka koda rindas kaut ko nozīmē). Profilers man saka, ka vidēji vienas lapas ielādes laikā šajos projektos tiek izpildīts no 3-5k koda rindu, kas ir , tātad vidēji no vidējā – 4k. Tavs kods ir 10 rindas garš – 0.25% no vidējā koda apjoma vienas ielādes laikā. Pieņemsim, ka tu, meistars būdams, visu savu kodu raksti šādā pat manierē – tātad, 0.00021195411682129 * (4000/10) = 0.0847816467. Tās ir jau 0.08s pie vienas ielādes implying, ka relatīvais kompleksitātes faktors nepārsniedz augstāk minēto uzdevumu, lai gan realitātē tavs kods būtu ar kompleksitātes reitingu, pēc manām domām, kādi 3-5% salīdzinoši ar analogām izpildes daļām lapā – ORM, aprēķini, izvade, izvades kompilācija, etc etc. Tātad, ja pieņemam, ka rezultāts 0.0847816467 ir avg 4% komplekss, tad pie kompleksitātes 50% tās jau ir 1.05977058, pie ne-reta 90% jau gandrīz 2 sekundes. Tad pieskaitam šim skaitlim – datubāzes savienojums(i), transfers, renderēšana, pāris līki kveriji, noslodze uz kasti, kas nav iepriekš paredzēta, un dienas beigās tava lapele sver savas 5-10 sekundes. Un šis vēl ir ļoti objektīvs gadījums. Pieņemu, ka ar šādām iemaņām nopietnā sistēmā tu spētu no sub-kompleksa koda izvilkt savas 20-30 sekundes, un pēc tam brīnīties – what the shit? Kas tālak? Tālāk darba stundas refaktorējot tavu kodu, izmaksas, zaudējumi, labākajā gadījumā – tevi izsper pa durvīm un tu vairs nekad netiec pielaists pie jebkā nopietnāka par kaimiņu vasjas interneta veikala.

    Cik nožēlojami, ka šadiem “ģēnijiem” vēl joprojām nedalec, ka 1 neoptimāls koda gabals, kas var un tiks pārizmantots vairs nav 1 neoptimāls koda gabals, bet gan 100 neoptimāli koda gabali, kas labākajā gadījumā hogos resursus, sliktākajā – atbaidīs apmeklētājus ar smieklīgiem ielādes laikiem.

    Tev, draudziņ, ieteiktu “šurp taisnus pirkstus uz praksi, es būšu teicamnieks”…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā