Lightning savienojumus “aifonos” mainīs pret USB Type-C

Kā izdibinājis solīds nozares resurss Digitimes,  2019. gada iPhone modeļi iznāks ar USB Type-C savienojumu pierastā Lightning vietā. Informācijas pirmavots ir mikroshēmu ražotāji, kuriem veikti atbilstoši pasūtījumi. Šīgada modeļos viss būs pa vecam, jo Apple inženieriem vajadzīgs laiks, lai pārslēgtos uz jauno standartu. USB-C jau izmanto Apple MacBook datoros, kas iedrošināja arī citus ražotājus pāriet uz to. Tomēr šis jaunums negatīvi ietekmēja datoru tirgu.

USB-C savienojuma iekļaušana iPhone varētu ietekmēt visu ražotāju masveida pāreju uz to. Tomēr galvenais moments būs kā pircēji to pieņems.

Lightning portu ieviešana savulaik izrādījās attaisnots solis, jo microUSB bija zināmi trūkumi: pietrūka izturības un bija nepieciešams to pareizi orientēt pie iespraušanas. Tagad šīs Lightning priekšrocības ir zudušas, jo USB-C savienotājus var iespraust kā vēlas.

Šo ziņu nevar uzskatīt par neapstrīdamu faktu, jo no Apple puses nekāda oficiāla informācija nav sniegta.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. Un ko nu tagad varēs IPonus lādēt ar jebkuru TypeC lādētāju nu nevar būt? Kā IPons var nolaisties tik zemu? Gan jau, ka tik un tā izdomās kaut ko, lai nebūtu kā visi citi. 🙂

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt