Notepad.lv v4

Beidzot esam sasnieguši šā brīža risinājuma limitus un laiks lielām pārmaiņām.

Tuvākās dienās mūsu portāla darbība var būt traucēta vai portāls var nedarboties vispār, vai arī darboties daļēji, saistībā ar web risinājumu, sistēmu maiņām, datubāzes konvertācijām un daudzām citām izmaiņām.

Esam veiksmīgi šo forumu uzturējuši, kā nu varējuši veselus 11 gadus. Šajā laikā ir izaugusi vesela paaudze, līdz ar to, jauniem censoņiem ir jādod jaunas iespējas, jauni rīki, risinājumi.

Šeit neliela statistika:

Foruma statistika

Atbilžu skaits: 191472
Atbildes dienas laikā: 47.49
Tēmu skaits: 18305
Tēmas dienas laikā: 4.54
Lietotāju skaits: 51308
Lietotāji dienas laikā: 12.73

Notepad.lv izveidots: 22 Februāris 2007 12:33:18

Datubāzes izmērs: 351.58 MB

Par jauno platformu:

Tā tiks bāzēta uz WordPress CMS sistēmas bāzes, kopā ar bbpress forumu, iespējams vēl dažiem risinājumiem. Plānā pēc tam tuvākā laikā foruma sistēmu aizstāt ar Q/A tipa forumu, lai uzlabotu lietotāju komunikāciju un palīdzības sniegšanu uz jautājumiem, jo tāds ir notepad.lv mērķis, izglītot IT interesentus un ne tikai.

Uz jautājuma zīmes šobrīd arī stāv komentēšana un foruma uzlabošana, izslēdzot anonimitāti, jo diemžēl analizējot visu, kas par šiem 11 gadiem ir bijis, lielākais mūsu klupšanas akmens ir bijis lielā auklēšanās pret dažiem šī portāla lietotājiem un pārāk lielā auklēšanās ar visādiem klauniem. Neviens negrib šo visu moderēt un tīrīt.

Ar jauno versiju es pats personīgi šim vēlos pielieku punktu, jo ja reiz, kāds gribēs kādu aizvainot, tad lai arī neslēpjas aiz visādiem segvārdiem, varbūt tad padomās ko raksta un neraksta interneta vidē. Šo risinājumu domājam ieviest izmantojot Soc tīklus. Protams, visi esošie lietotāji nekur nepazudīs, bet ar laiku esošiem nikiem, anonīmiem lietotājiem var tikt liegta kāda pieeja foruma darbībām.

Lietotājiem:

Svarīgi saglabāt visas savas svarīgās vēstules, profila avatarus.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. MeistarsUnVergs:

    Nu problēma nav anonīmos lietotājos, bet gan konkrēti McBetons 3Dkucis un vēl dažos debīlos peģikos. Ar viņiem auklējas un rakstīt rupeklības un tehniski neapreizus padomus neviens viņiem nekad nav liedzis.

    Ja cilvēkam ir kaut kāds viens jautājums, nu neies viņš reģistrēties un pildīt kapčas. Varēsim mēs vārīties savā sulā. Un ir tādi, kuriem nav neviens sociālo tīklu profils. Kāda jēga būtu ja es šeit autorizētos ar kaut kādiem nologotiem amerikāņu vai indiešu profiliem?

    Un kas tā par čerņu? 350MB datubāze un viss bremzē. Notepad.lv darbojas uz Pentium 2 servera ar 256MB RAM? Man uz Pentium 4 ar 1GB RAM griežas daudz lielāka datubāze un piedevām vēl kaudze ar visādiem citiem servisiem.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt