Twitter tagad ļaus izstrādātājiem atzīmēt robotu kontus

Septembrī Twitter uzsāka automatizēto (robotu) kontu atzīmēšanas eksperimentu, lai būtu vieglāk uzzināt, kad konts darbojas pats. Šis eksperiments acīmredzot ir izrādījies veiksmīgs, jo lietotne ļaus izstrādātājiem pievienot zīmītes automatizētajiem kontiem. Zīmīti ar informāciju varēs redzēt plūsmā zem konta nosaukuma.

Informāciju varēs pievienot automatizētiem kontiem, kas izmanto Twitter API, un kontu īpašniekiem būs jāizvēlas, lai šim kontam tiktu pievienota informācija, norāda Twitter pārstāve Seleste Kārsvela.

Jaunā funkcija ir nedaudz aizkavējusies no Twitter iepriekšējā solījuma ļaut izstrādātājiem izmantot šādu informāciju jau 2021. gada beigās. Ir ļoti daudz iemeslu, kādēļ šādiem automatizētiem kontiem sekot ir noderīgi, piemēram, lai uzzinātu aktuālo laika apstākļu informāciju vai noskaidrotu, kam ir vārda diena.

Diemžēl nav grūti iedomāties, ka automatizēts konts varētu tikt izmantots kaitīgām lietām, taču Twitter pārstāve apgalvo, ka automatizētie konti ir pakļauti automatizēto kontu politikai un lietotnes vispārējiem noteikumiem. Uzņēmums neauditēs kontus, kas izvēlas lietot jaunās informācijas zīmītes, lai gan lietotāji var ziņot par kontiem, kuri viņiem šķiet, ka pārkāpj noteikumus.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt