Siltumkarte uzrāda kā cilvēki turpina pārvietoties apkārt Koronavīrusa pandēmijas laikā

Koronavīrusa uzliesmojums joprojām nekontrolējami izplatās visā Pasaulē. Maksimāli daudz valdību, veselības aprūpes un dažādu citu organizāciju visā pasaulē ir aicinājušas cilvēkus vienkārši palikt mājās. Izolējot sevi, katrs no mums novērš vīrusa nevajadzīgu izplatīšanos, tādējādi pētniekiem, ārstiem, medmāsām un veselības aprūpes darbiniekiem dodot vairāk laika, lai izgatavotu nepieciešamo vakcīnu un novērstu nevajadzīgu slogu veselības aprūpes sistēmām.

Tomēr šķiet, ka neskatoties uz aicinājumiem palikt mājās, šī siltumkarte uzrāda, ka ASV, šī vīrusa uzliesmojuma laikā, ikdienā joprojām biedējoši liels cilvēku skaits ceļo un pārvietojas apkārt. Šo karti izveidoja Tectonix, pamatojoties uz X-Mode apkopotajiem datiem par mobilo tālruņu atrašanās lokācijām.

Saskaņā ar X-Mode teikto, viņi apgalvo, ka dati ir anonīmi un mobilā tālruņa atrašanās vieta nav saistīta ar lietotāja identitāti. Datu apkopošana tika veikta ar mērķi noskaidrot, kur parasti atrodas cilvēki. Pēc tam Tectonix paņēma šos datus un izveidoja karti, identificējot ierīces, kuras pārvietojas no 3 jūdzēm līdz 10 jūdzēm stundā, pieņemot, ka šie ir cilvēki, kuri pārvietojas ar velosipēdiem vai skūteriem.

Nedaudz satraucoši redzēt, cik daudz cilvēku joprojām neievēro pašizolāciju nepaliekot mājās, taču šī karte varētu palīdzēt valdībām saprast un monitorēt turpmākos Koronavīrusa izplatības reģionus. Visā ES amatpersonas ir atļāvušas operātoriem izmantot lokācijas datus, lai palīdzētu izsekot vīrusa izplatībai. Inficēšanās gadījumā, tas varētu palīdzēt noteikt izprast, kur vīruss, iespējams, tika iegūts, un, kur tas tika tālāk izplatīts.

Avots: Dailydot

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

5 Responses

  1. Pirmkārt, ASV nav aktuāli. Mums pat 90% slānī nav tādu intelekta trūkumu kā viņiem izglītotāko 50% vidū. Par izglītību to gan grūti nosaukt. Otrkārt, raksts tipa par ASV, bet bildē pasaule. un, ko gribēji pateikt? Noķert pluspunktu saspringuma laikā? OK, plus viens no manis par kustību.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt