Apple jaunais Mac Pro – ar ko tas atšķiras no iMac Pro?

Modularitāte ir vārds, kas tiek bieži izmantots saistībā ar Apple nesen publicēto Mac Pro. Rodas jautājums, vai tajā manāmas krasas izmaiņas vai tas ir visai līdzīgs iMac Pro?

iMac Pro īpašniekiem noteikti radīsies jautājums: vai ir vērts mainīt savu datoru pret jaunākas versijas, kura cena sāksies no 5999 ASV dolāriem? Vai jaunais Mac Pro ir krasi labāks kā iMac Pro, kas tika laists klajā 2017. gada decembrī?

Pirms abu datoru specifikāciju salīdzināšanas ir svarīgi piebilst, ka jaunais Mac Pro būs konfigurējams lietotājam, kamēr iMac Pro šādu funkciju nenodrošina. Tas ir nozīmīgs rādītājs it īpaši uzņēmumiem, kas nākotnē vēlētos modernizēt savas sistēmas.

Procesors

Gan iMac Pro, gan jaunajam Mac Pro ir Intel Xeon W procesors, kas pirmo reizi tika ieviests 2017. gada augustā un kopš tā laika ir atjaunināts. iMac Pro modeļi sākas ar astoņkodolu, 3,2 GHz procesoru un pieaug līdz pat 18 kodolu, 2,3 GHz procesoru ar 19 MB kešatmiņu.

Mac Pro modeļi sākas ar jaudīgāku 3,5 GHz, astoņkodolu procesoru ar 24,5 MB kešatmiņu un pieaug līdz pat iespaidīgam 28 kodolu, 2,5 GHz procesoram ar 66,5 MB kešatmiņu.

Atmiņa

iMac Pro piedāvā 32GB / 64GB / 128GM / 256GB DDR4 ECC atmiņu.

Jaunais Mac Pro piedāvās atmiņu sākot no 32GB līdz pat 1,5 TB DDR4 ECC un būs pilnībā konfigurējams lietotājam.

Grafika

iMac Pro ir AMD Radeon Pro Vega 56 grafikas procesors ar 8GB HBM2 atmiņu, kā arī var izvēlēties arī augstāka līmeņa Vega 64 un 65 x procesorus, abus ar 16 GB atmiņu.

Mac Pro būs iespējams konfigurēt divus no Apple jaunajiem MPX moduļiem ar līdz pat četriem GPU. Būs iespēja izvēlēties starp AMD Radeon Pro 580X (ar 8GB GDDR5 atmiņu), AMD Radeon Pro Vega II (ar 32 GB HBM2 atmiņu) vai AMD Radeon Pro Vega II Duo, kas nāk komplektā ar diviem Vega II GPU un kopumā 64 GB HBM2 atmiņu.

Paplašinājumi un porti

iMac Pro piedāvā Ethernet portu, SDXC kartes slotu ar UHS-II, četrus USB 3 portus un četrus Thunderbolt 3 (USB-C) portus, no kuriem nevienu nevar ne mainīt ne modernizēt.

Un nu acīmredzama Mac Pro priekšrocība – tam ir 8 PCI Express plates paplašināšanas sloti: divi MPX sloti (kurus var arī izmantot kā četrus PCI Express slotus), trīs pilna garuma PCI Express sloti un pus garuma PCI Express sloti. Ar šo pēdējo slotu tiks piegādāta I/O karte ar diviem USB 3 portiem, diviem Thunderbolt 3 portiem un 3,5 mm audio ligzdu. Sistēmā tiks iekļauti arī divi Thunderbolt 3 porti, kas atrodas augšpusē pie ieslēgšanas/izslēgšanas pogas, un divi 10GB Ethernet porti aizmugurē.

Secinājumi

Protams, nevar spriest par Apple jaunā Mac Pro vērtību pirms tas vispār ir iznācis un sākts testēt. Taču spriežot pēc tehniskās specifikācijas, tas varētu būt patiešām iespaidīgs dators tiem, kam nepieciešams ātrums un iespēja veikt konfigurācijas pēc saviem ieskatiem.

https://www.youtube.com/watch?v=wl4Hg23RQHQ

Apskatīt Mac Pro Apple mājas lapā.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

  1. Rakstā nav pieminēts galvenais jautājums, kas nomoka droši vien daudzus, kad beidzot varēs iegādāties superultra stilīgo displeja kāju, par neiespējami zemu cenu, tikai 999$…

    1. Apple svīst cenzēt visus video kuros viņus izsvilpa brīdī, kad paziņoja par to kāju.
      Lielākā daļa ābolzombiju, kas nopirks gan šo PC, gan monitoru ar kāju, tos darbus, ko tur reāli veiks, spētu padarīt ar normālu PC šīs kājas cenā. Par tās kājas cenu tīri sakarīgu PC var sakomplektēt ar visu monitoru (monitoru, kam kāja līdzi nāk).

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt