Google Pixel 9: līdz šim aktuālais

Lai gan Google Pixel 8 līnija ir vien mēnešus veca, sāk klīst baumas par Pixel 9, Pixel 9 Pro un pat trešo modeli. 

Tā kā Pixel 8 līnija tika atklāta 2023. gada 4. oktobrī, Google, visticamāk, jau strādā pie nākamās paaudzes. To gan jau neredzēsim vēl gadu, bet tas neaptur ziņu izplatīšanos. 

Īsumā

Kad tas būs pieejams? Visticamāk, 2024. gada oktobrī

Cik tas maksās? Sākot no 640 EUR.

Google Pixel 9: potenciālais relīzes datums un cena

Nav daudz baumu par to, kad viedtālruni reāli ieraudzīsim, taču tā kā Pixel 8 tika atklāts 2023. gada oktobrī un iepriekšējie tāpat, šķiet, nekas nemainīsies. 

Arī informācija par cenu ir skopa, bet, salīdzinot ar Pixel 8 cenu, kas sākas no 645 EUR, tās īpaši nemainīšoties, iespējams, tikai nedaudz pieaugs.

Google Pixel 9: potenciālie modeļi

Viena no interesantākajām baumām ir par trešo modeli. Jau divas zināmās versijas papildinās viedtālrunis ar apmēram tādu pat ekrāna izmēru kā Pixel 9, bet ar Pixel 9 Pro jaudīgajām specifikācijām. 

Šis pavediens nāk no “anonīma, bet uzticama avota”, runājot ar Android Authority 2022. gada decembrī. Vērts pieminēt, ka baumas iekļāva arī informāciju par Pixel 8 līniju, un tās ir pierādījušās patiesas. 

Google Pixel 9: potenciālais dizains un displejs

Avots, kurš paredzēja trīs Pixel 9 modeļus, minēja arī to ekrānu izmērus, apgalvojot, ka Pixel 9 būs apmēram tādā pat izmērā kā Pixel 8 (6.2 collas). Pixel 9 Pro būšot līdzīgs 8 Pro (6.7 collas), taču nenosauktajam trešajam modelim būšot 6.3 collu ekrāns. 

Arī dizainā veiktas ievērojamas izmaiņas. Apskatot uzmetumus, 9 Pro modeļa malas ir vairāk plakanas kā izliektas, ko papildina jauns kameras dizains – 3 kameras lēcas. 

Tiek minēts, ka standarta modelim būs platā un īpaši platā kamera, taču Pro, kam visi trīs sensori ir 50MP, tiks pievienota 5x telefoto kamera. 

Tensor G4 arī tiek pieminēts. Visiem trīs modeļiem sākuma krātuve būs 128GB, standarta versijā tiks iekļauts 12GB RAM, 9 Pro un Pro XL tie būs 16GB RAM. 

Google Pixel 9: potenciālās kameras un baterija

Par kameru daudz netiek runāts. Nopludinātie renderi parāda trīs lēcu kameru, ko papildina kvadrāta formas lēca, visticamāk, periskopā kamera optiskai tālummaiņai. 

Salīdzinājumam – Pixel 8 ir 50MP galvenā kamera, 12MP ultra platā un 10.5MP priekšējā. Taču 8 Pro ir 50MP galvenā, 48MP ultra platā un 48MP periskopā ar 5x optisko tālummaiņu, kā arī 10.5MP priekšējā kamera. 

Ja eksistē trešais modelis, tam, visticamāk, būs tās pašas kameras kā 9 Pro, tas ir, ja tā būs mazākā Pro versija. 

Arī par baterijām daudz nav zināms, bet, ņemot vērā, ka Pixel 8 ir 4,575mAh baterija un 8 Pro tā ir 5,050mAh, iespējams, redzēsim ko līdzīgu. 

Google Pixel 9: potenciālās specifikācijas

Pixel 9 un tā sabiedrotie noteikti izmantos Tensor G4. Avots, kurš noradīja uz trešo modeli, to apstiprina un apgalvo, ka tā koda nosaukums ir ‘redondo’. 

Tensor G4, šķiet, nebūs liels jaunums, tāpēc Pixel 9 līnijai nebūs īpaši veiktspējas uzlabojumi. Žēl, jo Google Tensor nekad nav bijuši sāncenši mikroshēmām kā Qualcomm vai Apple. Tomēr ir arī avoti, kas norāda, ka Tensor G4 sniegs uzlabotu veiktspēju, energoefektivitāti un siltuma pārvaldību.

Viedtālrunim arī būšot uzlabots mākslīgā intelekta (MI) asistents. Viens no avotiem norāda, ka to sauks Pixie, kas tiek aprakstīts kā vairāk pielāgots un jaudīgāks par Google Assistant

Vēl kāds uzlabojums ir jauns modems, kas uzlabotu tīkla uzticamību un stabilitāti, kā arī pievienos avārijas satelīta savienojumu. 

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt