PayPal konts iesaldēts

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais PayPal konts iesaldēts

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152251
    web33
    Participant

    Esmu kļuvis par kārtējo paypal upuri,mans konts ir iesaldēts uz 1.533.92 USD

    Gribu visus brīdināt neveiciet lielus darījumi ar naudām caur paypal,momentāli jūsu konts tiks iesaldēts un naudu neredzēt kā savas auss,pirms nebūs kaudze ar dokumentiem ar pierādījumiem un stūlbiem jautājumiem,kur ņēmi naudu un t.t.

    manā gadijumā bija šādi :

    *Confirm your bank account

    *Photo ID

    *Proof of Address

    *Provide Invoices

    *Supplier Contact Info

    *Provide proof of delivery

    *Provide more information about payments

    Kad šie bija nosūtīti,atnāca vel lērums šādām jēlībām,lai pierādot .(šobrīd gaidu atbildi)

    P.S

    Cik palasīju google,naudu pat iesaldē uz 6.mēnešiem un pat neatgriež .

    Tāpēc uzmanieties,pat vienkārš pirkums ebay,Tev var pārvērsties par lielu murgu !!!

    #248448
    _Mo3_
    Participant

    jū man ar bija saskaršanās ar šitādiem murgiem, bez īsta pamatojuma. Paldies dievam nebija lielas naudas summas!

    #248449
    izredzētais
    Participant

    tātad iesaldē saņ ēmēja un sūtītāja paypal kontus?

    un kā tas ir – naudu neredzēt kā savas ausis? ja tu nespēj atbildēt uz k-kādiem jautājumiem, viņ i nolemj paturēt naudu sev? absurds. neticu.

    #248450
    izredzētais
    Participant

    btw, vai nebūtu ērtāk pazvanīt uz (888) 221-1161 un aprunāties ar viņ iem pa telefonu nevis pāris mēnešus āakarēties ar epastiem?

    zvanot uz asv caur skype izmaksā 2 eiro centi minūtē 🙂

    #248451
    web33
    Participant

    izredzētais wrote:

    tātad iesaldē saņēmēja un sūtītāja paypal kontus?

    un kā tas ir – naudu neredzēt kā savas ausis? ja tu nespēj atbildēt uz k-kādiem jautājumiem, viņi nolemj paturēt naudu sev? absurds. neticu.

    Palasi google tur 1000-šiem cilvēki sūdzas

    #248452
    izredzētais
    Participant

    web33, tā vietā lai kādu sūtītu uz googli lai pierādītu savu taisnību, varēji nu iekopēt pāris linkus kur cilvēki tiešām sūdzas ka tie naudu zaudēja līdz ar visiem galiem. uz tā fona konta iesaldēšana būtu sīkums.

    anyway, tu viņ iem zvanīji/taisies zvanīt vai turpināsi bakstīties ar e-pastiem?

    #248453
    web33
    Participant

    izredzētais wrote:

    web33, tā vietā lai kādu sūtītu uz googli lai pierādītu savu taisnību, varēji nu iekopēt pāris linkus kur cilvēki tiešām sūdzas ka tie naudu zaudēja līdz ar visiem galiem. uz tā fona konta iesaldēšana būtu sīkums.

    anyway, tu viņiem zvanīji/taisies zvanīt vai turpināsi bakstīties ar e-pastiem?

    1.https://paypalsucks.com/ (forums,stāsti un t.t.)

    2.https://www.paypalwarning.com/a_paypal_nuisance (zemāk kreisajā malā stāsti )

    3.https://www.youtube.com/watch?v=rJDI-EVFdHk (klausies un skaties video,labajā malā )

    Tipa caur e-past ,bet ja neatbloķēs būs jāzvana,nav tās valodas zināšanas baigās,lai par tādām lietām runātu būs sarežģīti.

    #248454
    Evers
    Participant

    Brr, liela nauda tev tur iesprūdusi.

    Pats ar nesen izveidoju PayPal kontu, jo nav jau reāli citu alternatīvu, kā droši izmantot kredītkarti pirkumiem internetā. Kur vien ārzemēs skaties, neko citu nemana kā PayPal.

    Tev ir “Basic” konts vai “Premier” ?

    #248455
    web33
    Participant

    Basic

    #248456
    Aldis
    Participant

    Labi ka pabrīdināji, nu man ap 400 eiro bijuši lielākie darījumi paypalā… hmm.. vēl tā nav gadījies..

    #248457
    web33
    Participant

    insane squirrel

    Mans konts tika izveidos paypal pirmsākumos , kam man afigeno kontu ja Es viņu neizmantoju !

    Savu pākstīti negribi pievaldīt ?

    Ja nē varu palīdzēt ,brauc uz bausku tur tevi ātri pataisīs par meiteni .

    #248458
    Kon
    Participant

    insane squirrel wrote:

    trakaa kursja pievienosjana “vecaakajiem lietotaajiem”… tikai taa *** *** truuka juusu vortaalam.

    Š is vakars man jau likās izdevies, bet šis vispār pilnībā iesildīja :> prozit tauta!

    #248459
    izredzētais
    Participant

    web33, tik pat labi varēji mani atkal sūtīt uz googli.. es paprasīju tiešas diskusijas kur cilvēkiem paypals ir nozadzis naudu un negrasās to atdot. neviens tak neies makšķerēt neesošas tēmas tajās web lapās.

    video gan noskatījos, diemžēl visas 6 minūtes … nekur, neviens vārds nebija minēts par naudas piesavināšanos, bet gan par absurdu perm banu.

    tev tā nauda karājas gaisā, nekur tā nepazudīs, neuztraucies. līdz tu viņ u dabūsi atpakaļ ir tikai laika jautājums.

    #248460
    McAnder
    Participant

    failpal strikes again… manu acc iesaldēja, jo atļāvos izmantot viņu caur UK VPN un pēc dokumentu aizsūtīšanas uzmeta un paprasīja vēl kkādu kontu asv atvērt, tajā brīdī arī nahuj pasūtīju…

    #248461
    web33
    Participant

    insane squirre

    Tas tāpēc ka tev mēnesi labi ja 5$ izplūst cauru paypal

    Viņiem tādi kapeiku pi*** neitresē

    #248462
    grisha
    Participant

    Un ko raudi autor? Adrese ja nav apstiprinaata un neesi pilnveertiigs Paypal lietotaajs, tad taa arii buus.

    Diemzheel, uz treshajaam pasaules valstiim, kas ir arii , diemzheel, Latvija, shaadas sankcijas ir un buus.

    PAypalam ir jaanodroshinas ka naudas suutiitaajs dabuus atpakalj to naudu ja buus uzmetiens, bet lai saaktu raudaat ir jaapaiet paaris meeneshiem. Taapeec ar Paypal iesaldee naudu, lai vinji pashi nezaudeetu naudu.

    Atnaaks Janka un nopirks no Peetera Ferrari. Paarskaita naudu, bet Peeterim Ferrari nemaz nav. TAd nu shis arii pazuud ar visu naudu.

    IR tikai paaris valstis, kur neko neisaldee, jo, piem. Anglijaa ir vieglaak izsekot personai nekaa, piem. Latvijaa.

    Paypalam UK pietiek ar bankas kontu. Lai dabuutu bankas kontu vajag pieraadiit ka dziivo tajaa adresee, tjip reekjins par telefona pakalpojumiem. Lai dabuutu telefona pakalpojumus, vajag bankas kontu. MAgjiskais rinkja dancis. Bet tas taa, paraugs.

    #248463
    samurajs
    Participant

    Negribu nevienu šovakar te banot, tāpēc labāk slēgšu tēmu, kamēr nav aizgājis pavisam beztēmā. Saprotu, ka LV Paypal ir visai sveša lieta, tāpēc labāk būtu kāds izskaidrojis, nevis mētājies ar apvainojumiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Tēma ‘PayPal konts iesaldēts’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā