ĀTRUMS , nāvīgi viltīgs !

Sākumlapa Forumi Tehnika Auto Lietas ĀTRUMS , nāvīgi viltīgs !

Tiek skatīts 121 ieraksts (no 142 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #220019
    Loading
    Participant

    Es biju ņujorkas un čikāgas apgabalos, tur nepārtraukti uz ceļa bija zīmes – sods par pārsniegšanu 375$ 🙂

    #220020
    Sid
    Participant

    Nē nu pareiz, te tak ar saka, ka 500$ un nākamreiz – 750$ sods 😀 nē nu ok, ok, gan jau tas kā kurā štatā 🙂

    #220021
    shadowmen
    Participant

    ob1 wrote:

    Apbrīnojami! To laikam spēj tikai latvieši. Izdomāt tik daudz stulbu argumentu kāpēc pārkāpt likumu. Un vēl veltīt pārmetumu sēriju tiem kas ievēro likumus…

    P.S. Ja kāds pediņš man lien dirsā (uz ceļa), es pamidžinu stop ugunis. Ja tas nelīdz, es strauji bremzēju. Viens otrs bemberis ir sabeidzis savas jaunās riepas tādā veidā… tā ka padomā pats vai tev nevajadzētu iekļauties tajā plusmā, kas ievēro noteikumus.

    un tieshi del sitadiem pamulkiem,kas strauji bremze rodas avarijas(vairak neka del tadiem,kas tev palido garam,un tu vinjus ar savu veco aci pat nepamani)

    kur tev tads naids gar bembistiem un vispar gar cilvekiem kam patik atri braukt??kads bembists pa seju iedeva??jo pec tevis raxtita liekas,ka tikai aizbegt proti…

    tak atjedzies,nevisi ir tadi kaa tu,citam patik skali klausities muziku,citam urbties pa datoru,bet citam rigas centra iespiest pilnu gazi…tas nenozime ,ka vinjs uzbrauks kadam virsu…ari tu ar savu braukshanu pec noteikumie vari akdu notriekt(pat ar saabu),aizskatisies vai aizdomasies,vai vienkarshi verosi vai neviens tev nav pioetuvojies tuvak par 50m un nonesisi kadu pensi tikai ta….

    taa kaa beidz te stastit cik visi slikti un stulbi,kas atri brauc…

    un vel lai tev sapigak nav man bembis…vienkarshi kaitina tavs parspiletais naids pret bmw un atriem braucejiem(kas parasti brauc 10 reizes labak par tadiem kaa tu,jo vinji zin ko darit ari uz 120 nevis tikai uz 90km/h)

    #220022
    WerNeo
    Participant

    Saruna ar manu labu paziņu, rallijos piedalās ne mazums(uzvārdu nesaukšu), notika apmēram tā…

    “Viņš: Da tagad, katrs otrais, kas ir iegusvis tiesības, sevī sajūt visvareno braucēju.

    Es: Līdzīgi ir ar datoriem. Kā tikko iemācās uzinstalēt.. tā viss… datorspečuks.

    Viņš: Toties jūsējie “talanti” neapgraud dzīvības! Pie tam.. tiesības iegūst visu profesiju pārstāvji un sevi uzreiz uzskata par speciem braukšanā. Datorus grāmatvesis iemācās, bet zin, ka daudz ko vēl jāapgūst. Toties, kāds šoferis ir šis grāmatvedis uzreiz pēc tiesību dabūšanas!! “

    #220023
    Loading
    Participant

    shadowmen, noteikumos rakstīts, distance pilsētā 10-15m 🙂 MAN NAV JÄ€CIEŠ  DĒĻ TIEM, KAS IR APTAURĒTI!

    #220024
    Evers
    Participant

    Rallisti jau ar mēdz sagādāt nepatīkamas situācijas – viņnedēļ braucu pa vienu vientuļāku zeminieku, diezgan šaurs, sliktā kvalitātē, lēnām vizinos, ceļš kluss, bet te pēkšņi viens rēkdams ar dzeltenu evolūciju (teica, ka tas esot Vorobjovs) no līkuma šķērsām lido virsū, nu gandrīz grāvī dabūju raut – par laimi šas kautkā apgāja apkārt. Protams nočortojos, ka dulls , apdraud citus utt. bet no otras puses – labi ka tas bija rallists, nevis āmurs kas braukt patiesībā nejēdz, bet izdomājis pavandīties ar savu bembi vai audi, jo tāds nespētu tā valdīt savu autiņu un te šo tekstu varbūt es nerakstītu 😀

    #220025
    ob1
    Participant

    Vai kāds var sakarīgi paskaidrot kāpēc ir jābrauc uz 60, ja atļauts ir 50? Vai uz 100, ja atļauts ir 90? Tas ir kaut kāds princips, ka jāpārkāpj likums par katru cenu?

    Nu es saprotu – reizēm ir tā viss sagadījies, ka jāsteidzas, tad var arī palidot uz +50 vai pat vairāk (labi nav, bet reizēm ļoti vajag). Bet kāpēc tie +10?

    #220026
    memorex
    Participant

    Pa pilsētu 50 ir pietiekami, bet dažās šosejas jau varēja uztaisīt par ātrgaitas, lai var legāli uz 120 pabraukt 🙂 Manuprāt daudziem noteikumi sajauc prātu, tādēļ viņi izraisa avārijas situācijas, labu gribēdami (nepārkāpt noteikumus), un labs braucējs izbrauks jebkurās situācijā… Man vairāk besī visādi sportisti, kas zog magišus, lampas, moldingus utt.

    #220027
    Loading
    Participant

    ob1, problmēma ir smadzenēs. Gluzhi kā lielai daļai deputatiem (zagt naudu ir normāli), tā arī lielai daļai autovadītāju (pārsniegt ātrumu ir normāli). Labi, ka Zivtiņš tāds stingrāks ir. Pēc 20-30 gadiem būs mums arī kā pie cilvekiem. 🙂

    #220028
    dzhonsons
    Participant

    ob1 wrote:

    Bļin, kretīn, kādi +10? Nafig? Ej uztaisi lobotomiju!


    Bezjēdzīgs gadījums..

    Turpini uzlabot satiksmes drošību ar saviem “normālajiem manevriem”.

    #220029
    shadowmen
    Participant

    ob1 wrote:

    Vai kāds var sakarīgi paskaidrot kāpēc ir jābrauc uz 60, ja atļauts ir 50? Vai uz 100, ja atļauts ir 90? Tas ir kaut kāds princips, ka jāpārkāpj likums par katru cenu?

    Nu es saprotu – reizēm ir tā viss sagadījies, ka jāsteidzas, tad var arī palidot uz +50 vai pat vairāk (labi nav, bet reizēm ļoti vajag). Bet kāpēc tie +10?

    piemers:aptureja uz VIA BALTIC cela(veca tallinas soseja) ar atrumu 132km/h…ja vainigs biju viss oki,sanaca apdzit(nevienam netraucejot smuki pagaja visi malinja un devos garam)…sanemu bridinajumu(ir sadas tadas priekshrocibas daziem vel saja pasaule),un bridinajuma raxtits maksimalais pielaujamais atrums 117km/h…tad kapec pie velna lai es nebrauktu uz 110km/h????nejau kaut kur vienmer jasteidzas,bet nju nav man vecs saabs un nju nepatik man vilkties,uz 90km/h ilgstoshi es vienkarshi man liekas aizmigtu…es sava mashina nejutu tos 90km/h…un ja jamirst tad labak uz 130km/h nevis uz 90km/h palikt pa kropli…

    un vel nekad nevar teikt,ka visi kam piemeram ir bembis ir aptaureti,nju nav,loti daudz pazistu bembistus,kas neparkapj atrumu un brauc pat parak mierigi(atkartoju velreiz ja kads netic,man nav bmw)

    #220030
    shadowmen
    Participant

    Loading wrote:

    ob1, problmēma ir smadzenēs. Gluzhi kā lielai daļai deputatiem (zagt naudu ir normāli), tā arī lielai daļai autovadītāju (pārsniegt ātrumu ir normāli). Labi, ka Zivtiņš tāds stingrāks ir. Pēc 20-30 gadiem būs mums arī kā pie cilvekiem. 🙂

    un zagt no microsoft ari ir normali vai ne??kapec parkapjaam sadus noteikumus???un nevajag stastit,ka viss ir pirkts un nekad neesi lietojis kachatas programmas utt…

    skatos te visi tadi pareizie,moska tiesham jasak kaut ka ietekmeties no jums…pardod savu dampi,nopirkt smart(ar to man liekas nav iespejams parkapt noteikumus,vismaz arpus pilsetas)…sakt pirkt visas programmas utt…cilvekiem teikt labrit uz redzeshanos,un katru dienu izkart karogus,lai visi saprot cik loti milu savu zemiti….

    tak atjedzieties un saprotiet(dazi labi),ka nav starpiba vai parkap noteikumus braucot ar 160km/h vai pali ardoties kluba,nelaime jau var notikt jebkur(piemeram ob1 uzkritis pali virsu mazai meitenitei un nabadzite nosprags)…un nestastiet ,ka ieverojat visus likumus un noteikumus…

    smaga tema….

    #220031
    Loading
    Participant

    Pirku kompi Windows nāca līdz 🙂 Samaksāju kaimiņu Koļam, lai uzinstalē programmas.

    Bet tev ir taisnība. Arī mēs, kuri ievēro ātruma noteikumu, neesam īpaši labāki, jo mp3 kolekcijā ir kāds nelegals fails. Tas tikai pierāda teicienu “Nemeklē skabarga kaimiņa acī, kamēr pašam acī baļķis.” 🙂 Centīsimies legalizēties un ievērot ātrumu. Okei?

    #220032
    shadowmen
    Participant

    Centisimies… 🙂 Un centisimies saprast ari tos kuriem kaja paslid biezak neka citiem… 🙂

    #220033
    WerNeo
    Participant

    shadowmen. Nu.. Tad jau Tu saproti daudzus deputātus, kam “kāja paslīd” un sanāk novirzīt savās interesēs n+pvn summiņu. Saproti arī tiesnešus, kas par n(bez pvn) summiņu, notiesā ko vajag un kad vajag.. 🙂

    Nesalīdzini pirkstu ar pimpi. Jā.. arī nelegālā programmatūra nav labi. Tomēr mašīna ir potenciāls ierocis, kas pieejams katram. Labi, ka vēl deputātu mandātus nedala pa labi un pa kreisi (atšķirībā no tiesībām).

    #220034
    Jaunzems
    Participant

    Quote:

    Tomēr mašīna ir potenciāls ierocis.


    lidmašīnas arī tika radītas pašažieru transportierēšanai, ne tirdzniecības centru graušanai

    kalašs arī bija armijai radīts, ne smagsvara narkobosiem

    sērkocini arī bija radīti ātrai uguns ieguvei, ne ļāunprātīgai dedzināšanai

    #220035
    WerNeo
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Quote:

    Tomēr mašīna ir potenciāls ierocis.


    lidmašīnas arī tika radītas pašažieru transportierēšanai, ne tirdzniecības centru graušanai

    kalašs arī bija armijai radīts, ne smagsvara narkobosiem

    sērkocini arī bija radīti ātrai uguns ieguvei, ne ļāunprātīgai dedzināšanai

    Tu esi kaut kur dzirdējis, ka lidmašīnas pilots palielina vai samazina lidojuma augstumu (virs/zem dispečera atļautā), tikai tāpēc, ka redz +/-500m neesot nozīmes.. vai pārkāpj apzināti atļauto nosēšanās ātrumu? Labi, ka par pilotiem izvēlas cilvēkus ar smadzenēm. Pasaules praksē uz pirkstiem var saskaitīt gadījumus, kad kāda lidmašīna avarē pilota apzinātu noteikumu pārkāpumu dēļ.

    P.S. Par tirdzniecības centriem. Pareizs salīdzinājums! Katrs, kas pārkāpj apzināti ar mašīnu noteikumus, ir pielīdzināms tiem tur, kas “ielika” lidmašīnas tirdzniecības centros.

    #220036
    Jaunzems
    Participant

    nu, jā…. pētījums apstiprina, ka ne visi ir radīti automašīnas vadīšanai – tādu ir mazāk kā puse no visiem cilvēkiem

    #220037
    afigel
    Participant

    apsveicu ar menta dienu 😀

    ob1 identifice savu miskasti, lai zinu no kaa izvairiities, nopietni.

    #220038
    Evers
    Participant

    piekrītu WerNeo

Tiek skatīts 121 ieraksts (no 142 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā