Automagnetolas iegāde

Sākumlapa Forumi Tehnika Auto Lietas Automagnetolas iegāde

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #298061
    RicoPico
    Participant

    Paldies par viedokli. Izrezumējot augstāk rakstīto:

    – Man ir svarīga laba skaņas kvalitāte. Bet ne tik traki, lai vajadzētu lampu pastūzi. Laba galva + Focal skaņa ir mana izvēle.

    – Dizains? Nav primārais parametrs aparāta izvēlē. Galvenais- kvalitāte. Vizuāli gribētos kaut ko minimālismā ieturētu.

    – Apgaismojums? Pofig. Neesmu tāds pedants lai saskaņotu auto paneļa apgaismojumu ar apaksbikšu krāsu.

    – Panelis kurš griežas par 180 grādiem? Paldies, es labāk noņemšu un aizstiepšu līdzi.

    – Izejas jaudai nav būtiska nozīme. 25W vai 50W… Tāpat signāls ies uz pastūzi. Galvenais, lai ir 4 izejas.

    – Paldies par modeļu ieteikumiem. Katru no tiem izpētīšu sīkāk.

    #298062
    RicoPico
    Participant

    Maksā ap 100 Ls. Bet paredzēts tikai Krievijas tirgum. Pagaidām man nav sanācis atrast nevienu auto audio tehnikas veikalu Krievijā, kurš šipotu preces uz Latviju. Ja kāds zin tādu veikalu- vbūšu ārkārtīgi pateicīgs par informāciju.

    #298063
    Anonīms
    Neaktīvs

    http://www.eonon.com

    2din var dabūt sākot ap 120 euro tas ir ap 90Ls

    +21 % pvn muitā jāsamaksā

    piemēram šis

    sanāk 108Ls tikai pašam jābrauc uz muitu vai arī to izdarīs brokeris par ko būs jāmaksā

    https://www.eonon.com/Car-DVD-Players/2-Din-Car-DVD/D2223.html

    kaut arī tas ir made in china strādā tīri labi.

    4x65W

    Skaties mūzikas video, dvd filmas.

    nedaudz dārgākiem modeļiem ir arī GPS, TV, utt.

    #298064
    msh
    Participant

    Paga, šitas bija kā jāsaprot – ka lētie patērētāju gala pionierīši atšķiras ar kvalitāti pozitīvā nozīmē? 😀 Nē nu ticēt jau var daudz kam, arī laumiņām…

    #298065
    msh
    Participant

    Zilie zobi šajā pielietojumā ir brīvās rokas surogāts, un ja tiek lietots tureklis, kur problēma tam vēl pielikt klāt vadu?

    #298066
    msh
    Participant

    Ja tu taisies panelīti nevis nolikt bardakā bet nēsāt līdz, tad vai nu tu esi maniaks, vai sieviete… 😀

    #298067
    RicoPico
    Participant

    Nu jau vairs nezini kam piesieties, ne? Gribu un nesu līdzi. Atdziesti, puik.

    #298068
    RicoPico
    Participant

    Paldies par interesantu linku. Pašam ir kāda pieredze ar šiem Eonon?

    #298069
    Anonīms
    Neaktīvs

    ja tu apskatītu šitam sadaļu rewievs tad varēsi redzēt manu atsauksmi!

    https://www.eonon.com/Car-DVD-Players/2-Din-Car-DVD/D2223.html

    maģi ieliku VW sharan 2001 lai normāli darbotos arī pie izslēgtas aizdedzes bija jāapmaina 2 vadi ar vietām un mute vads jānokniebj jo savādāk pie ieslēgtas aizdedzes maģis neskan!

    Tev tikai jārēķinās ar muitu 21% PVN

    man sūtīja ar FEDEX

    #298070
    msh
    Participant

    Nepiesienos, mēģinu iztēloties kā vīrietis kaut ko 15 cm garu vasaras laikā nēsā līdzi neturot rokā, nesanāk… 😀

    Pērc labāk to enon, urāliem noteikti tādu sūdu nevajag tā ka varēsi paneli atstāt vietā.

    #298071
    cesedy
    Participant

    Ja tev patīk sarežģit dzīvi, tad nesūdzies par citiem. Es, labprātāk, iesēžoties mašīnā, telefonu no kabatas nevelku ārā. Tātad, atkrīt arī iespēja aizmirst telefonu mašīnā.

    #298072
    cesedy
    Participant
    #298073
    maareensdj
    Participant

    iekš co.uk out of stock

    bet .com viss ok!

    #298074
    Foxsk8
    Participant

    No sākuma ieteiktu izvērtēt visas audio sistēmas efektivitāti. Ja tev nebūs normāla pastiprinātāja, suba un kvalitatīvi skaļruņi, tumbas, nekas beigās labs nesanāks, kaut vai tas maģis maksās 150 Ls un būs aprīkots ar nāvīgām extrām. Skaņas jaudu parasti mēra kilovatos. Pēc tam izvērtē dinamiku, akustiku un visas pārējās skaņas nianses.

    No sākuma ieteiktu pakonsultēties pie kāda normāla auto elektriķa, zinoša tehnikas pārdevēja. Rēķinies ar to, ka ja gribēsi normālu skaņas sistēmu, būs arī jāpārvelk vadi, jāliek papildus drošinātāji, kā arī iespējams būs jālieto vēl viens papildus akumulātors, lai tas viss spētu normāli baroties un tev autiņu nenosēdinātu pēc 5 min bum bum klausīšanās.

    Ja tu esi gatavs izmest 100 Ls par maģi vien, tad paņem savelc pilnu audio komplektu. Normāla komplekta izmaksas sanāks kaut kur ap 300 – 400 Ls.

    Uzmanību vēl ir jāpievērš beigās pašas kopējās audio sistēmas regulēšanai, bass level, mid, utt… visādiem iestatījumiem gan pašam maģim, gan arī pastiprinātājam. Neuzskatu, ka fīča regulēt dziesmas caur telefonu šeit būtu vislielāka prioritāte.

    Vēl viens ieteikums, pie regulēšanas jābūt ļoti uzmanīgam, ja dziemsas ir dažādas kvalitātes, būs grūti efektīvi noregulēt, un var sanākt tā, ka vienai dziesmai uzgries skaļāk, pārslēdzas nākamā un viss sāk ārdīties ārā, šādi tev kāds čoms var to sistēmu nobeidzināt viens divi slēdzot bez tavas ziņas dziemsas, skaļumu, utt….

    Visotimālāk būtu aizbraukt uz kādu jēdzīgu auto salonu vai pie zinošiem cilvēkiem, pasūtīt tur visu nepieciešamo un arī lai beigās tev visu uzstāda, noregulē.

    Vēl ko vajadzētu skatīt, ir pašas tumbas izvietojums, ja gribēsi likt durvīs, rēķinies ar to, ka nāksies griest laukā tumbas vietas, arī aizmugurē tas pats.

    Tātād vēlreiz rezumējums:

    1. Jāņem uzreiz normāla sistēma: maģis, tumbas, pastiprinātājs, subis

    2. Jāpievērš uzmanība papildus jaudai, vadiem

    3. Skaļruņu, tumbu izvietojums

    4. Audio sistēmas regulēšana

    #298075
    RicoPico
    Participant

    Paldies par ieteikumiem un laba vēlējumiem, taču man auto jau ir pienācīgi aprīkots ar skaņu. Vienīgais kas man tur nepatīk, tas ir maģis. Š obrīd man ir vecum vecs SONY CDX-MP40– viens no pirmajiem, kurš savulaik lasīja mp3. Maksāja toreiz nepilnu miljonu… Bet nu tas ir morāli novecojis un gribas ko svaigāku un spējīgāku. Starp citu, strādā perfekti- ir CD Changeris un divas pultis. ja kādam interesē- PM.

    #298076
    RicoPico
    Participant

    Kāds sakars par staipīšanu līdzi? Par cik dzīvoju rajonā, kur man mašīnai ir 2 reizes dauzīti stikli- pat bardakā nekad neatstāju neko lieku.

    Saņemies un beidz pļūtīt bezjēgā, ja nav ko teikt.

    #298077
    msh
    Participant

    Foksi, man liekas ka tu esi salasījies skaļuma sacensību aprīkojumu un iedomājies ka tas ir tā labā audiosistēma… 😀

    Skaņas jaudu mēra vatos – un simts vatu grabulis pilnā ručkā taisa KÄ€RTĪGU trobeli. Man pašam grabažniekā ir kaut kādas philips kinozāles subwooferītis – uz viņa uzrakstīts “80w”, varu pateikt ka tā ir buļļa kaka un labi ja 30 tur ir. Darbina viņu pastūzis, kuram tilta slēgumā pie 4 om ir 70w, pie tā grabuļa 8 om gan jau kādi 50 vai vēl mazāk. Parasti kad dod citiem minēt jaudu, man min 200-300w un dažs labs netic, kad pasaku ka 30 diez vai ir… 😀

    #298078
    maareensdj
    Participant

    Mašīnas aparatūras jaudu mēra savādāk nekā izstabas vai zāles aparatūras jaudu!

    tur ir attiecība pret telpu.

    ne velti 90W radiotehnikas tumba mašīnā skan kā 1kw mašīnas sūbis.

    vari internetā paskatīt kā atšķiras jaudas starp šīm aparatūrām.

    #298079
    msh
    Participant

    Ä€, tātad uz mašīnām fizikas likumi vairs neattiecas? 😀

    Nejauc divas dažādas lietas – dzelžus, kas ir pārbaudītas vērtības – hoķ tās pašas S-90, pret visādu sūdainu ražotāju dzelžiem, kuros spēcīgākā lieta ir virsū uzkrāsotais nepatiesās jaudas cipars. Kilovats ir kilovats arī mašīnā, tikai īstu kilovatu mašīnai būs grūti gan nobarot, gan izturēt, lai stikli neizlidotu vai nenotiktu kas tamlīdzīgs. Tik diemžēl cilvēki, kuri skolā devītās klases fizikas stundās gulēja vai bakstīja meitenes, ir tādā daudzumā, ka visādi sūdīgie ražotāji saraksta kosmiskus ciparus un normālie ražotāji dabū sekot, kā rezultātā gala lietotājam ir jābūt vēl gudrākam.

    #298080
    maareensdj
    Participant

    nu kilovats varbūt arī ir kilovats jo ir starpība kas ir avots 220v vai 12v, bet paņem jebkuru kautvai to pašu 1kw 18” sūbi pasīvo, ne jau mašīnas, bet zāles un paskaties kā tev mašīnai jumts ceļas. un protams salīdzini kā viņu kustina mašīnas pastūzis un kā zāles.

    piemēram normālu DAS 300W tumbu var kustināt pilnā klapē ar 1000W mašīnas pastūzi.

    Jā protams tur ir arī pretestības atiecība jo liela daļa mašīnas pastiprinātāju labi strādā pat uz 2omi un tikai tad atdod to jaudu.

    Un kā tad ir ar tiem entuziastiem kas mašīnā saliek 20 un 30KW, es domāju kad rokfestivālam tā pat būtu daudz par klusu.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā