Bezmaksas SMS pa visu Latviju!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Bezmaksas SMS pa visu Latviju!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #188477
    Salvis
    Participant

    Gribēju atsvaidzināt topiku,

    Mums ir ieviesta reģistrēto lietotāju pieeja izmantojot draugiem.lv pasi 🙂

    Tagad maksimālais SMS garums ir 2400 zīmes 🙂

    #188478
    kuukums
    Participant

    Tīrās ziņkārības pēc, kāpēc īsziņā neļauj nosūtīt tikai telefona numuru? 🙂

    #188479
    grisha
    Participant

    Salvi, ieskrien sienaa.Uztaisi tachu kaut ko kvalitatiivu beidzot vai ej atpakalj uz mezhu.

    #188480
    Salvis
    Participant

    kuukums, Minimālais īsziņas garums – 10 zīmes.

    #188481
    samurajs
    Participant

    Salvi, kam tās 2400 zīmes? Tā ir īsziņa nevis romāns! Kam nevajadzīgi pārslogot sistēmu?

    Draugiem pase: Invalid redirect domain specified

    Ierobežojums – viena SMS reizi 5 minūtēs ļoti traucē ja vajag nosūtīt ātri vairākiem cilvēkiem. Varbūt labāk 3 SMS no 1 IP pēc kārtas un pēc tam 5 min. pauzi?

    Servisam vajadzētu spiest uz drošu darbību 24/7. Pagaidām visai bieži ir pārtraukumi.

    #188482
    Salvis
    Participant

    samurajs, lai lielie romānu rakstītāji varētu izlikt savu sakāmo. Jaunie tālruniņi (piem. SE Satio) atbalsta pat 9600 zīmes.

    Nereģistrētajiem – tāds limits. Reģistrētajiem lietotājiem būs adrešu grāmata u.c. fīčas, kas ļaus nosūtīt sms vairākiem lietotājiem uzreiz. Reģistrētajiem lietotājiem, sms ierobežojums ir 1 sms 10 sek. laikā.

    Serviss darbojas 24/7. Bez izņēmumiem. Protams, es neatbildu par saņēmēja tīkla noslogojumu un novēloto piegādi.

    #188483
    samurajs
    Participant

    Labi, gaidām to draugiem pasi un redzēsim kas tur būs 🙂

    #188484
    Salvis
    Participant

    Draugiem.lv pase strādā (man un man zināmajiem – ideāli).

    #188485
    samurajs
    Participant

    Aha, no Google Chrome piedabūju šo strādāt 🙂 Pārējie lieliski nobloķē pop-up logus…

    Tik kāpēc man tur jāizpauž draugiem.lv parole? Tas ir nekorekti.

    #188486
    Salvis
    Participant

    samurajs, To tu jautā draugiem.lv. Pie manis tie dati nenonāk. Viss ielogošanās process notiek uz draugiem.lv servera.

    #188487
    samurajs
    Participant

    Hm… a kāds tad tavam biznesam no tā labums?

    #188488
    Wuu
    Participant

    Man raustās ,ka nesāk nāk kāds spams…

    #188489
    Foxsk8
    Participant

    Tā draugiem.lv pase ir debīla, krāpnieki var izveidot ķipa to fīču, tikai ar pirmo mēģinājumu parole vispirms ienāk krāpnieku datubāzē, bet ar otro pieprasījumu viss notiek godīgi, respektīvi, redirektē, etc. Nekas grūts tur nav. Tikai, lai pēc tam paši draugiem.lv sev nekož nagos.

    #188490
    Salvis
    Participant

    draugiem.lv pase ir kā līdzeklis, lai lietotājiem nebūtu jāreģistrējas.

    Turklāt, mani neinteresē vākt ne e-pasta adreses, ne paroles. Ko es ar to iesākšu? Man personīgi – nav ne jausmas.

    Spamot arī netaisos. Un ja uzpeld kāds spams – laipni lūgti – Datu Valsts Inspekcijā ar iesniegumu – sods par vienu sms ir līdz 5000Ls. Personīgi man tas nav izdevīgi :>

    Tieši esms.lv nav nekāda sakara ar biznesu (vismaz pagaidām) 🙂 Š o projektu taisu kā privātpersona 🙂

    P.S. labs laiciņš ir pagājis un tagad var aplūkot nosūtītās/saņemtās sms (draugiem.lv pases lietotāji! 😀 )

    #188491
    samurajs
    Participant

    Vispār jau ir OK 🙂 Bet kālab nav iespēja dzēst nosūtīto SMS listi? Cik ilgi turēs uz servera? Optimāli būtu, ja pēc 3 dienām pašas tās pazustu.

    #188492
    Salvis
    Participant

    Okey. Ieteikumu ņemšu vērā! 🙂

    #188493
    elvisburdajs
    Participant

    Salvi, Man sms aizsūtījās acumirklī, labi pastrādāts! 🙂 Priecē ka ir visādas papildus fīčas..

    #188494
    daGrevis
    Participant

    Mmm, šis ir labs serviss, pats izmantoju, tikai CAPTCHA dažreiz nenostrādā… 🙁

    https://sms.lv/?lg=lv Jau pieminēja? 🙂

    #188495
    samurajs
    Participant

    daGrevis: tas sms.lv jau vispār nav sakarīgs serviss! 😀 Lapa saļepīta kopā no 3 operatoru sms sender formām + ar iframe captcha pievienots.

    Vienīgais reālais konkurents Salvim ir smsbox.lv.

    #188496
    Andress
    Participant

    Quote:

    SMS sūtīšana © sms.lv

    SMS sūtīšanas serviss latvijas mobīlo tīklu lietotājiem darbojas “bezmaksas SMS sūtīšana” (???) režīmā un ir domāts SMS sūtīšanai privātpersonām nekomerciālajiem mērķiem. Atbilstoši Latvijas Republikas likumiem tiek veikta lietotāju darbību novērošana (o_O) un pierakstīšana (sūtītāja IP adrese, lietotaja identifikators, laiks, saņēmēja tālruņa numurs (o_O Spam?)) (Arī sms teksts varbūt? o_O). Pēc Latvijas Policijas pieprāsījuma tie dati var būt izsniegti elektroniskajā vai rakstveidā. Sūtiet lūdzu SMS ar cieņu pret adresātu, atcerēties, ka Interneta anonīmitāte ir mīts.

    Un lai es te kko stītu? 🙂 Paldies, izmantošu iespēju “Papildini kredītu, skopais maita”…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā