Dzīvoklī švaki ar elektroapgādi

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Dzīvoklī švaki ar elektroapgādi

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #206489
    samurajs
    Participant

    Lai Mr.Death iznāktu pagaidīt – apgādājies ar elektriķu testeri – tāds kādu latu maksā. Tur iekšā ir neona spuldzīte, un ar to var noteikt pat niecīgas strāvas noplūdes. Pustumsā var ļoti labi pēc lampiņas spīduma noteikt, vai izolācija ir kvalitatīva.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_tester_1.jpg[/img]

    #206490
    Aliisha
    Participant

    paldies, Samuraj….

    buutiibaa domaaju, ka likshu tik to boileri klaat…. un vispirms paeksperimenteesim, lai nomazgaajas tie, kas vinju liks….

    veikals sola, ka viss buus kaartiibaa, ja nullee paraadiisies straava, momentaali atsleegsies automaatiskie droshinaataaji…

    testeris (skruuvgriezha) arii maajaas ir… ar to arii uzzinaaju, kas ir pa nagiem doshanas iemesls….

    un gumijas paklaajinji arii tachu ir .. vai ne? 🙂

    bet kas par idinju ir Mr.Death? esmu te “jauninjais”, lai gan IT portaali nav sveshi, un visur ir kjertie.

    #206491
    Mr.Death
    Participant

    es aiziesju uz sieviesju apaksveljas forumu un paprasiisju kaa saremonteet ripzaagji. kaa tu domaa ko man docjkas atbildees? :>

    #206492
    Aliisha
    Participant

    muljkjiit, IT zinaataaji (tehnikji) ljoti labi paarzin elektroniku, elektriibu, utt….

    lai ieguutu IT speciaalista – tehnikja izgliitiibu, naakas maaciities manis mineetaas lietas, liidziigu nosaukumu maaciibu priekshmetos, taa kaa tikai nevajag.

    #206493
    Mr.Death
    Participant

    https://www.elfa.lv/forum/

    es arii zinu daudz par sjiim lietaam, un domaaju, ka taas buutu jaazin visiem, tacju diemzjeel ir arii daudz specializeetaaki forumi, kur tev prasiit paliidziibu. nu redzi veikala darbinieki, kuri parasti ir kompetenti sjajaas lietaas arii tev paliidzeeja. kaa redzu sjeit 100% sakariigas atbildes no forumistiem nav, znacjet tevis teiktais nav pilniibaa taisniiba, jo mees itesnjiki katru dienu boilerus neskruuveejam un teejkannas neremonteejam.

    #206494
    Foxsk8
    Participant

    P.S Pirmo reizi manu, ka veco Edži kāds pa idiņu nosauktu.

    #206495
    Aliisha
    Participant

    foxsk8… bet man tachu ir vienalga – varbuut reaalajaa dziivee es shii cilveeka priekshaa cepuri novilktu…. roku paspiestu… un alinju kopaa iedzertu…. kamdeelj ne?

    bet sheit, forumaa, es spriezhu tikai peec taa, ko lasu. Un arii, nekad nejaucu vairaakas teemas, lai gan cilveeks, kursh tajaas raksta, gadaas, ka ir viena persona.

    .. par linku gan paldies, tas noderees! 🙂

    #206496
    Foxsk8
    Participant

    Aliisha: Varu piekrist, pedējā laikā tāds jocīgs ir, bet nebūtu viņa, šaubos vai arī pastēvētu šis forums kā tāds 🙂

    Kas attiecās uz tēmu, kuru pilsēta, varbūt ja mūsu gals, varētu kaut ko ieteikt, kur griezties pēc palīdzības.

    #206497
    torturous
    Participant

    ir vel variants ka kads majas vai blakus majas pec veca paruduma griez atpakal elektribas skaititaju, ko atrast nevarest nu un tapes sad tad ari dabu pa nagiem taja bridi kad griez atpakal skaititaju.. man vana sita pa nagiem ap 56V mainsprieguma es vienkar;si savienoju santehniku ar apkuri rezultata man nesit… sitis tam kas dzivo talak 😛

    #206498
    Aliisha
    Participant

    protams, ja vinjsh ir ielicis savu artavu shajaa saitaa, es vinju cienu. Galu beigās, patieshaam, ja taa, ir kaads pamats tam, ko vinjsh saka… 🙂

    esmu no Zemgales, bet, ja ir kāds labs variants, kur lūgt palīdzību, teiksim, reaalajaa dziivee, labpraat to izmantoshu ..

    ideja laba, torturous, te netaalu dziivo viens izbijis elektrkjis, tagad dzer, bet kursh visaadus briinumus dariijis, bez “korkjiem” sleedzies pats pie faazes, zemes vadu njeemis no armatuuras un dziivojis, ar dazhaadiem panjeemieniem skaitiitaajus griezis… to es zinu, bet vai tas vareetu buut iemesls manaam nebuushanaam? Maaja, tiesa, ir tieshi blakus shim “kadram” ..

    #206499
    Mr.Death
    Participant

    Nu gan izpelniijos apspriesjanu mljin. Tauta vnk vairs mello humoru nesaprot :>

    Ja tas paraziits ir zaljaa puukja draugs, tad tur nav ko briiniities, mosj vecis pie tavas maajas kastes piesleedzies 😀

    #206500
    Aliisha
    Participant

    zini, ka es tagad to pat pilniibaa pieljauju, bet luudzu pasaki, ko taadaa gadiijumaa optimaalaakais man dariit? a/s latvenergo datos vispaar tajaa maajaa neviens nedziivojot… 😉

    #206501
    samurajs
    Participant

    Nu mēs esam aizgājuši galīgās auzās 😀 Sanāk ka dzērājs vasja ir sačakarējis visa kvartāla energoapgādi 😀 Bullshits kaut kāds!

    Ja boileris ir normālas firmas ražojums, tad izolācija vnm būs līmenī. Metāla daļas, kas savienotas ar ūdeni, jebkurā gadījumā caur ūdens stabu trubās būs sazemētas. Kam lemts tikt pakārtam, to ar strāvu nenositīs. Arī uz tramvaja sliedēm bīstami likt kāju, it sevišķi, kad ar roku turas pie vada 😀

    Neķer kreņķi, kur tā nav! 😀

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā