Iznācis ReactOS 0.3.10 – Bezmaksas Windows aizstājējs

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis ReactOS 0.3.10 – Bezmaksas Windows aizstājējs

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #203488
    Gonzoo
    Participant

    Pag pag shitai mantai ir ari DirectX ? ka vinji to quake tur instalē ??

    #203489
    shady
    Participant
    #203490
    msh
    Participant

    Sid wrote:

    Quote:

    Jālūdz dievs, lai viņi nesadomā izveidot kaut ko līdzīgu win7. Nebūtu slikti,ja būtu kāda funkcionāla os, kas spēj darbināt win progas.

    Kāda vaina Win7? Imho, kad būs gatavs, būs labākais Windows, kādu m$ uzkalis.


    Ļoti labi. Tev savajadzēsies, teiksim, palaist kaut ko tik resursus prasošu kā mIRC. Pats zini, cik tas prasa 🙂 Un lai to izdarītu, palaižot to uz “labākā maikrosofta windblouza”, tev vajadzēs proci ar vismaz pāris gigahercu taktsfrekvenci. WTF?! Kur tur ir tas labums? 😀 Izklausās pēc braukšanas uz veikalu pēc iepirkumiem ar top fuel dragsteri 😀

    #203491
    Crow
    Participant

    Sid wrote:

    Pfft, softwares tiek taisīts mūsdienīgiem datoriem, nevis 2000. gada. Un man nekādu problēmu atvērt mIRC nav.


    Special for you (un visiem līdzīgi domājošajiem): https://en.wikipedia.org/wiki/Wirth%27s_law 😀

    #203492
    msh
    Participant

    Neiet runa par kaut kā tamlīdzīga darbināšanu bet par proporciju “programmas patēriņš : OS, kas to progu darbina, patēriņš”.

    #203493
    mildaa
    Participant

    Iecepu LiveCD, sāku pētīt tā saturu, un tad Avira man izmeta šo:

    [img]https://bildites.lv/images/yd2igfw44s0ft8dhglcq.jpg[/img]

    OS starts beidzās ar momentālu BSOD, džekiem vēl pamatīgi jāstrādā…

    #203494
    aoma
    Participant

    Sid: mēs saprotam, ka Tev ir mūsdienīgs un jaudīgs dators, arī par nežēlīgi dārgu OS Tev nav žēl atdot pamatīgu piķi, bet bet ne jau par to ir stāsts. Katrs lieto to, ko var atļauties vai mammai izlūgties 😀

    Par tēmu: uzliku uz savas vecās AMD 2002. gada klaburkastes – uzinstalējās kādās 2 minūtēs, startējas nepilnās 5 sekundēs. Arī dzelžus atrada visus, pat pagājušajā gadsimtā ražoto printeri, ko spītīgi neņem pretī neviens Linuxveidīgais 😀

    Diemžēl ar to arī prieki beidzās, ar zilajiem palagiem gan nemētājās, bet lielākoties arī nekas neinstalējas vai nestrādā kā gribētos, tā ka puišiem vēl tāls ceļš ejams, cik sapratu, šī vēl joprojām ir agrīnā alfas stadija. Tomēr ideja par supervieglu bezmaksas OS, kas dažās minūtēs uzmetama uz jebkura veca datora, pie tam saprotas ar win draiveriem un progām, nav gluži zemē metama.

    #203495
    drunk_lizard
    Participant

    vai 50 eiro ir tiesjaam tik nezjeeliigi daargi? O_O

    #203496
    izredzētais
    Participant

    tā vien šķiet, ka šis OS tiek veidots vienam, konkrētam kompim 😀

    #203497
    aoma
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    vai 50 eiro ir tiesjaam tik nezjeeliigi daargi? O_O

    moderna un jaudīga laptopa īpašnieks, kas uz veikalu brauc bez maz vai ar Ferrari, nepirks neko švakāku par Ultimate.

    #203498
    lilmoder
    Participant

    #203499
    Crow
    Participant

    Sid wrote:

    [..] ja finanses nav šķērslis braukt uz veikalu ar Veironu, kāpēc to nedarīt? 😀


    Tāpēc, ka viņš rij tik daudz, ka līdz veikalam nedavilks… karoč, man ar nedalec, bet nu pofig 😀

    Tas attiecas uz visu softu kopumā. Kādreiz, lai ieceptu disku, paklausītos mūziku vai paskatītos filmu, pietika ar tādu draņķa kasti, kādu “mūsdienās” ar kuvaldu gribas palabot. 😀

    Es vienkārši esmu riebīgs stagnāts 😀

    #203500
    TokRa
    Participant

    Quote:

    vai 50 eiro ir tiesjaam tik nezjeeliigi daargi? O_O


    Man arī ir interesanti, kur var iegādāties Windows (2000, XP, Vista) licenci par 50€.

    #203501
    drunk_lizard
    Participant

    TokRa wrote:

    Man arī ir interesanti, kur var iegādāties Windows (2000, XP, Vista) licenci par 50€.


    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=4237

    mhhhh

    #203502
    TokRa
    Participant

    drunk_lizard

    Terms & restrictions apply 🙁

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā