Kas grib darbu?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde CMS un Dziņi Kas grib darbu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153214
    Genādijs
    Participant

    Tātad, cik maksās skins priekš joomla 1.5?


    Atkarībā no summas, pieļauju, ka varētu līgumu noslēgt jau šonedēļ.

    #259645
    Foxsk8
    Participant

    Š is viss jau ir daudzpusīgs.

    Skins jau ir jāuzzimē, jāsagriež un jāpiestutē klāt joomlai.

    Tad nu par katru vienību ir savs cipars, vai arī viss kopā būs pasālīti. Bet kvalitatīvi.

    Bet vidēji tā, joomlas skini, bez dizainu zīmēšanas, tīri sagriešana un salikšana ar engine iet ap kādiem 100 – 150 Ls.

    #259646
    Genādijs
    Participant

    Un cik ilgs laiks tam visam, pieņemsim ja vēl sazīmēšanu ņemam klāt?


    PS. Ir paraugs pēc kura veidot. Tobiš pizģīt ideju.

    #259647
    Foxsk8
    Participant

    Normāli, ar non ļep ļep pieeju no 2 – 4 nedēļām. Sazīmēšana, unikāls dizains no 150 Ls.

    Tad arī viss kopā būtu uz 250 – 300 Ls.

    Š eit arī ir visi mani piedāvājumi, informācija, paveiktie darbi:

    https://www.styleweb.lv

    #259648
    web33
    Participant

    foxsk8

    Nu nez,nez būtu labāk paklusējis,runāt jau mēs mākam skaisti ,bet kad jāsāk strādāt tad nav laika un .t.t pabeidz vienu darbu un tad ķeries klāt citiem ,nevis visus sagrābies un beigās ,tādiem kā Man šādi teksti jāraksta ,Tu jau saproti par ko iet runa,skaties ka tas viss pasākums Genādijs neievelkas kā man,drīz jau pus gads būs ,bet kā nav,tā nav mans menu,fox kā tur ir ?

    Fox Es vēl joprojām gaidu, ja kas … klusēju,bet gaidu …

    #259649
    Foxsk8
    Participant

    web33: Atļaušos piebilst, par tavu gadījumu to, ka no sākuma runājam pa visam kaut ko citu, par ko arī vienojāmies, pēc tam tu mainīji vajadzīgās prasības, kas protams, auga klāt, līdz ar to, arī auga laiks. Un ja reāli tev gribās uz IE versijām, lai tev nebūtu css3 rounder corneri menu itemiem, tad protams, ka to vajag minēt sākumā, ka gribi visus rounderus, un tas viss ir akmenī iekalts, lai rounderi būtu veidoti kā bildes. Saprotams, ka man ir jāpartaisa atkal tas, kas nemaz sākumā nebija runāts, un vienkārši neko neteicu, par tāda menu uzveidošanu, tu visu laiku liec klāt savas lietas, kas maina laiku, plus un mīnuss. Un ja vienreiz tu saki, ka ir ok, es rēķinos, ar to, ka ir ok, un sāku jau aizmirst par uzdevumu, bet pēc 3 dienām tu saki, nē nav ok, protams, pa to laiku ir paņemti jau citi darbi, un man nav fiziski laika vairs pievērsties tām lietām, par kurām tu teici, gala vārdu ok. Nākošais, pieminēsim vēl to, cik bieži tu man skype tramdiji ar visādiem citādiem jautājumiem, supportu, kur es tev vienkārši varēju pateikt, piečuks stundā un atbildēšu uz visiem taviem interesējošiem jautājumiem.

    Nevajag tagad domāt, ka tu kādu tagad esi nolīdzis, un viņš tev par fixed sākuma summu, kaut ko kodēs, supportēs pus gadu no vietas.

    Un tas ir tikai normāli, padomā pats, lielām web kompānijām, klients pasūta kaut kādu admin paneļa fīču, izstāsta kā vajag, vienojās par budžetu, beigās klients pārdomā un nāk lietas, klāt, vai arī viņš grib savādāk, krutāk, protams, ka neviens taču par velti to īsti nedarīs.

    Un nu reāli, es saprastu, ja uz kaut kādu IE tas menu nestrādātu vispār, bet vinš strādā un strādā pareizi, tikai ir kvadrātiņi, ne jau es tagad esmu vainīgs, ka IE neatbalsta rounder cornerus, kā tādus. Un ja skatamies vispār, jebkura IE supportēšana, ir arī neliela extra, un ja skatamies uz priekšu, tad agri vai vēlu tas css3 būs kā vienots standarts visiem pārlūkiem, kāpēc supportēt kaut kādu sīkumu, ja to var nederīt un tas nav diži noteicošs visā tāvā ārzemju neta veikalā. Tur būtu dauzas cituas visuāli nesmukas lietas, nekā uz IE rādās roundera vietā klucītis.

    Vispirms, ka tu kaut ko saki, padomā divreiz. 🙂

    #259650
    root
    Participant

    Fox, uztaisi da galam un piestādi rēķinu. Pamatsumma + papildus izmaiņas + supports + iztērētais laiks.

    #259651
    Foxsk8
    Participant

    Robert, man tādu parādnieki, sastāda summu ap 800 Ls, kurus es gaidu pus gadu. tāpēc, nevis izdari un gaidi, bet samaksā un daram.

    #259652
    root
    Participant

    Da ko tur čakarēties, izdari, piestādi rēķinu, ja nepatīk- lai sūdz tiesā. Ja nemaksā- atdod creditreformam.

    #259653
    web33
    Participant

    foxsk8

    Nu redz Es tak teicu,runāt mēs mākam skaisti un gari un atrodas tam laiks ,bet lai klientam nobeigtu darbu līdz galam tam gan nav laika.

    Es arī varu uzrakstīt garu un skaistu tekstu no savas puses KÄ€ TU STRÄ€DÄ€ ,kas tad man sarunāšu citu un nobeigs ar laiku,bet Tu savu reputāciju ar savu STRÄ€DÄ€Š ANU esi pierādījis un parādījis.

    Ja man vajadzētu ieteikt kādam cilvēkam koderi,Tu būtu pēdējā vietā.

    Ja jau cilvēks vēlas iekasēt naudu par skype atbildēm Es domāju tur viss ir skaidrs .

    Genādijs uzmanies.

    #259654
    root
    Participant

    web33, priecājies, ka nepasūtīji webu pie manis 😉 Iekasētu par katru minūti, ko pavadu lasot tavu gramatiski nepareizo un neloģisko druku.

    Fox ir nubjaks, bet ne tādā mērā. 😀

    #259655
    BOFH
    Participant

    Esmu redzējis lažas no abām pusēm. Domāju, ka jums vajag pirmās sarunas vienkārši veikt kāda notāra vai vismaz kādas 3 personas klātbūtnē, lai pēc tam nau futbols jāspēlē. Risinājums vienkāršs, patentējis neesmu un naudu par to neprasu – dariet.

    #259656
    Foxsk8
    Participant

    web33: Tas ir jebkuram, ka no 10 klientiem, viens klients ir tāds kāds viņš ir, un kāpēc var izveidot 9 projektus ok, bez nekādām problēmam, bet viens gadās tāds, kāds ir, tad šaubos vai vaina ir koderī.

    Tu man pasūtīji, standarta menu ar css customizāciju (pamainīt krāsu, burtu lielumu), beigās tu man liki, brutāli noņemt klonu no cita veikala menu, viens pret vienu, par ko nebijām vienojušies, bet izdarīju, plus bija vajadzīgs slaideris.

    Un lūk prasītā rezultāts:

    https://ticnetshop.com/

    Kas tur neapmierina? Uzskatu, ka darbs ir izdarīts. So savas pretenzijas par sulas spiešanu vari paturēt pie sevis. Ja skatamies vēl to, ka darīju to, par ko nebija sākumā runas.

    Ta cilvēki vienmēr gribēs izspiest sulu, no kā vien var.

    Un ja tu domā, ka ar šo savu atklāsmi par to, kā maksā tā strādā, domāji man kaut ko ieriebt vai kā, mani tas neuztrauc, jo kā jau teicu, no 10 cilvēkiem, viens būs ar novirzēm.

    Un vispār, tad jau 1188 uzziņu birojs arī varētu strādāt bez maksas. Ja tu man prasi, kaut ko par darba lietu, jeb konkurēto uzdevumu, nav problēmu atbildēt, bet ja tu jau man sāc prasīt, kā mainīt pa visam citas lietas, kā pielikt, šo un to, tu man reāli traucē strādāt, tas būtu pirmais, man nav grūti atbildēt, bet ja tu sāc šitā, es arī varu tādā pašā garā pretī dot. Atver googli un meklē, skaties un domā, nevari pats, meklē kādu, kas tavus jautājumus, lietas var realizēt, nevis tagad uz kādu zināšanām parazitēt. Kāpēc man ir jātērē savs laiks?

    Un tagad es kā labu gribēdams, esmu visu saveidojis, i gan palīdzējis par citām lietām, kas man nemaz nav tikušas prasītas, es palieku par slikto, negodīgo web izstrādātāju. Smieklīgi.

    Un vēl, kur bija problēma noslēgt līgumu, un kas līgumā ir minēts, prasībās, tas tiek izdarīts, kā arī ir termiņi un viss parējais. Pats šo lietu teici, ka tev nav viņa tik svarīga un aktluāla, ka varu nesteigties, bet beigās tu sāc dziedāt ko citu.

    Š eit atkal pierādās tas, ka nekad un nevienam nevajag neko veidot pa čomam, vai arī kaut kādā veidā pāriet uz brīvo stila sarunu, kura beigās pārvēršas par čoma būšanu.

    #259657
    web33
    Participant

    foxsk8

    Tu man gribēji iesmērēt, par Opencar oriģinālo menu, krāsas nomainīšanu paprasīju 50Ls ir kauns ?saliderim 5 rindiņas ierakstīji kuru tāpat no admin paneļa nevar mainīt,nokopēji menu no citas lapas,tas ir darbs?

    Bet protams jo ilgāk vilki gumiju ,jo vairākas prasības bija,tas tikai ir normāli.

    Par slaideri kuru nevar mainīt no admin paneļa + gļučī un menu kurš ir kopēts no citas adreses un kurš rāda pareizi tikai uz firefox un protams viss tur nestrādā un arī nevar manīt no admin paneļa samaksāju 50Ls

    aaa sory vēl tagus gatavu no opencart ielika menu

    Genādijs uzmanies

    Labāk nopērc gatavu,būs lētāk un ātrāk.

    Un to visu viņš taisīja 2 mēnešus ,menu vēl tagad nav pabeigts uz firefox tikai pareizi rāda ,man vajadzēja lūgties .

    Naudu saņēma 28.10.2010

    #259658
    root
    Participant

    web33 wrote:

    foxsk8

    Tu man gribēji iesmērēt, par Opencar oriģinālo menu, krāsas nomainīšanu paprasīju 50Ls ir kauns ?


    Kas par… Paga… Ko? O.O

    web33 wrote:

    saliderim 5 rindiņas ierakstīji kuru tāpat no amin paneļa nevar mainīt,nokopēji menu no citas lapas,tas ir darbs?


    WTF

    web33 wrote:

    Bet protams jo ilgāk vilki gumiju ,jo vairākas prasības bija,tas tikai ir normāli.


    WTF

    [spoil]WTF[/spoil]

    #259659
    Genādijs
    Participant

    Labi ļaudis. tā kā cipars te dažam aizaug līdz 300 ls tad būs bik taka jāpadomā. un ja es ko pasūtu tad arī maksāju, bet ja nesaņemu pretī prasīto – tam vopšem domāts līgums.

    #259660
    Ralfie
    Participant

    Eej tu noost.. 😀 Es tad laikam dempingoju.. Wordpresa skinus pa 20latiem taisīju :D:D:D

    #259661
    Foxsk8
    Participant

    web33: Nepatīk, varēji iet uz kādu aģentūru, kur tev par googles kartes ielikšanu paņems savus 50 Ls. Es teicu, summu, tu piekriti. Un, ko nu tu tur stāsti, slaideri, tu vari mainīt caur admin paneli. Un uz visiem pārlūkiem, tev menu strādā, tā, kā tu viņu saveido, tas tālāk jau atkarīgs no tevis, un ja tur pārluks nerāda rounder corneri, viņš nesupportē, un par to jau tev arī ir vis lielākā cemme, un uzskati, ka nav pabeigts.

    Lol, tu man prasi, menu no citas lapas, identiski vienādu, paņemām izskatu, un sagriezām līdzīgi, pēc visuālā noformējuma 1 pret 1. Ko tu man te tagad gribi piešut. Sāk jau palikt redzams, ka tev nav reālu argumentu. Par to, ka es varbūt kaut kur pavilkos, iespējams, un to es nenoliedzu, bet par to, ka nekas nav izdarīts, nevaru piekrist.

    “Bet protams jo ilgāk vilki gumiju ,jo vairākas prasības bija,tas tikai ir normāli.”

    Un tas arī ir tikai normāli, ka es veidoju uzmetienu, no savas puses, par lietām, kuras man nav jādara. Kāpēc man jāčakarējas par velti?

    Tas saucās tā, pasūtīju mašīnas pārkrāsošanu, nokrāso man baltu, kā gribēju, izbraucu divas dienas, viss ok, bet ieraugu, izdomāju, ka gribu tomēr zaļu, so, auto salonā tev arī kāds krāsos par velti?

    Ralfie: WordPress nav Joomla, uz wordpress viss ir daudz vienkāršāk.

    #259662
    web33
    Participant

    Fox krāsotājs auto nokrāso 1 piegājienā nevis pa 30cm 1x nedēļā , kā tu to darīji 22-24 naktī pa 5min un pēc 5min pasaka,šodien pietiek mana darba diena beigusies un tas tā vilkās ļoti ilgi,tāpēc arī prasības auga jo ilgāk ch*** mani ,jo pretī saņēmi lielāku un savādākus variantus,tev nešķiet ja tu to visu būtu pabeidzis 1-5dienām un tu to varēji pabeigt 1-5dienām būtu viss ok ,bet nu tagad esam tur kur esam

    Es neesmu koders un man nav jāzina visi jūsu rounder,corneri un .t.t to tev pašam vajadzēja pateikt,ka redz vot tur tas un tas nestrādās uz menu jo tāds un tāds browser,bet tu klusēji un neko neteici ,sākot no a-z kkgan tu zināji ka tāda un tāda lieta tur.

    Tu esi redzējis kā maina slaideri caur normālu slaidera moduli ?? tas variants,kas man nu bļin manšķiet te visi smietos ja parādītu.

    #259663
    Foxsk8
    Participant

    web33: Ja tu nāc ar tādu uzstādījumu, ka nav steidzīgi, manis pēc es varu nedēļu darīt ko citu, un 5dienā padarboties gar to, kas nav steidzīgi. Nu vecīt, tu šeit atkal gvelz par to, jo ilgāk es darbojos, jo vairāk man jādara 😀 😀 Tas tiešām iespārda. Un vispār, es tev izskaidroju, ka apaļās malas menu, veidojās ar css3, ko neatbalsta IE, to es tev teicu. Nevajag mani mālēt melnu, tur, kur es neesmu melns.

    Par slaideri, velns parāvis, tu teici, ka tev vajag slaideri, nevis ka tev vajag full slaidera moduli, tās ir divas dažādas lietas. Man nav jāizzīš no pirksta, ko tev beigu beigās vajag, ja tu nevari definēt ko tev vajag uzreiz, nav mana problēma, ka gala rezultāts nav tāds, kādu tu to biji cerējis.

    Tāpēc arī pasūtot kaut ko, normāli cilvēki zina ko viņi grib saņemt, definējot prasības prasību sarakstā, kas nav sarakstā, tas arī nekādā mērā nevar tikt apspriests. Gribi slaidera moduli, pasūti, vienojamies par extra naudām papildus un būs tev extra slaidera modulis, nevis tagad uz pamatprasībām pieprasīt visu līdz pēdējam, kur nekas tāds nav runāts.

    Tāvā uztvērā tas ir tā, atnāku ar firmas lapas pasūtīšanu, bet beigās gribu saņemt tvnet klonu par 50 – 100 Ls. Tādu cilvēku netrūkst.

    Laikam te viss ir pateikts, ja gribi, sit mani kaut vai pie krusta, ja no tā tev paliek labāk. Darbs ir izdarīts, tik daudz, cik bija runa, prasības un pat vēl nedaudz vairāk.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Tēma ‘Kas grib darbu?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā