Kas grib darbu?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde CMS un Dziņi Kas grib darbu?

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #259664
    web33
    Participant

    Nu protams tu sevi taisīsi baltu un pūkainu,a tad sanāk,ka man jāzīž tev no pirksta vai kā ?

    Tev tak nevar pazīt,tu tak aizņemts kungs esi pa 5-7dienām nestrādā tipa brīvdiena, pa darba dienām citi projekt un citi objektu un vakarā iet gulēt un kad paprasa skype nu sāc kko darīt,tad redz dusmīgs grib Ls,lai par atbildēm maksā un .t.t

    A,kas Tu vari ch*** un lapu taisīt 2mēnešus un klients tevi nevar ch*** būtu vēl 3mēneši pagājuši un nekas nebūtu izdarīts ne tikai to vajadzētu taisīt .

    fox tālu netiksi padari vienu darbu līdz galam,nevis grāb nākamo nepabeidzot iepriekšējos 2-3.

    Fox tu jau nodarbojies ar web lapām,nu tad tev ir jāpiedāvā,kas kā mainīsies un kā būs,nevis man jāzīlē.

    Jā Es sākumā pateicu nav steidzīgi ,2 nedēļas tevi liku mierā ,pēc 2 nedēļām sāku tramdīt,lai kkas notiek,ja nebūtu ieminējies nekas arī nebūtu tikts darīts.

    Nu man no tevis vairs neko nevajag un nevajadzēs vari būt mierīgs.

    Bagātāks jau nepaliksi no tiem 50Ls ,bet nu cilvēki lai redz,kā tu strādā un ko tu esi pa 50Ls izveidojis 2mēnešu laikā .

    Nokopēts no citas lapas Menu ar opencart tagiem un un gļukains slaider nav TVNET portāls kukuu attopies

    #259665
    Foxsk8
    Participant

    web33: Tādi kā tu bija, ir un būs, neko Jums nepadarīs. Par skype, teicu, to tikai tāpēc, ka tu man sāki mālēt pa slikto, bet to, ka es tev palīdzēju tur, kur tas man nebija jādara, vot tad kad viss bija kedā un fox labiņais, ka paskaidroja, piepalīdzēja, a redz kā uzreiz kaut kas cits, tā esmu melns.

    Jebkurā uzņēmumā, vai kur citur, komunikācija ar klientu tiek iekļauta pie kopējās izmaksas, telefona sarunas, tikšanās ar klientu, kontaktēšanas caur skype, mailu, utt… un tā ir pašsaprotama lieta. Jo reāli bieži vien ir tā, ka komunikācijā tu pavadi 5 stundas, reāli darbu izdarīt prasa 20 minūtes.

    Menu, kādu sūdu tev uztaisa open carts, tāds arī viņš tev ir, no admin viedokļa. Un slaideri, saku vēlreiz, tu mainīt vari, taka ko tu ņaudi?

    Un kad tu man sāc kaut ko prasīt darīt, tu sāki mest fīčas, kas nebija runātas, kad tu vienreiz to sapratīsi, ka pamatu jau izveidoju, bet ja tu viņu maini pa 5 reizēm dienā, tramdi mani par citām lietām, un prasi lai reizē es vēl tev kaut ko veidoju, neliekas neloģiski?

    Tur, kur kaut ko var ieteikt, tur es arī iesaku, bet tā jau nebija mana izvēlne, ka tu savu veikalu bāzē uz open cartu, kurš nav īpaši veiksmīgi veidots jau pašā pamatā, kur arī visi custom darbi, izvēršas par lielu čakaru, ar laika ietilpīgu darbību. To jau tu nerēķini, ka tas open cart vispirms ir jāizpēta, lai varētu tur kādu moduli uzrakstīt, tur vien pajiet nedeļā.

    Nu un tu domā, ka ar šo visu bazaru, kaut kas ir mainījies?

    Tu dabuji to, ko tu prasīji, samaksāji tik, cik es prasīju. Kas vēl šeit nav skaidrs.

    Un es tev pateikšu, kāpēc ņem vairāk darbus, 2 – 3 paralēli vai reizē, tikai tāpēc, lai nebūtu ar tādiem kā tevi īpaši jāperās, un jācinās par nieka 50 Ls, kur lai viņus dabotu, man būtu jāizterē laiks, kad viss būtu saveidots, atkal pamaini šo, un to, vēl šo te, un to tur. Beigās pajiet mēnesis, lai apmierinātu visas izvirtības un rokā par mēnesi ir 50 Ls. Laikam tas tev liekas pašsaprotami ne?

    Gribi, diskutēt, diskutē privāti, publiski ir pateikts viss un arī aizstāvības runa ir izteikta. Lai katrs spriež pats pēc sevis. Tevi varētu pielīdzināt kasīgai “omītei” kura veikalā kasās ar pārdevēju.

    #259666
    samurajs
    Participant

    Genādijs: ieteicu precīzi noformulēt savas prasības un izsludināt konkursu (cenu aptauju). Tā ir normāla prakse mūsdienās.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Tēma ‘Kas grib darbu?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā