Kohana v3.1.3.1

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde CMS un Dziņi Kohana v3.1.3.1

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153960
    Kohs
    Participant

    Viens no vadošajiem un spēcīgākajiem hmvc tipa dziņiem (framework) ir sagaidijis savu atjauninājumu.

    Š ajā versijā ir veikti api labojumi, ir uzlabots sesijas modulis.

    Lejupielādē Kohana 1.3.1.3

    #268753
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ej lūdzu prom

    #268754
    daGrevis
    Participant

    Mammu, lūdzu nevajag… Atgumenti kāpēc Tev nepatīk Kohana? Tevi jau no php.lv/f “izspļāva” (un, reāli, no notepad.lv ar’)!

    #268755
    daGrevis
    Participant

    Visi, kuriem interesē HMVC (MVC) arhitektūra… lūk “dzimst” jaunais CodeIgniter… Fuel!

    #268756
    Kohs
    Participant

    Fuel ir labs, piekrītu un tam ir potenciāls. Pagaidām neko labāku par Kohana uz php neredzu. Python ar savu django un visiem pārējiem ir krietni labāks, bet php vēl gaidam future projects.

    Starpcitu, nēesmu lietojis Fuel, tikai lasijis dokumentāciju – kā tur ir ar ORM, esmu dzirdējis ka viņš nav diezko pārdomāti izstrādāts, bet varbūt kļūdos.

    #268757
    Anonīms
    Neaktīvs

    daGrevi, tu arī vari iet prom. Un nesprēgā puišel. 🙂

    Katrs klauns, kam nav slinkums tagad veido savus freimworkus. Okei- taisiet, bet paturiet pie sevis. Multipurpose rāmis tā pat kā cms NEKAD NEVEIC VIENU DARBU pilnībā. Notestē performanci ar purpose rāmi, bez rāmja vispār un ar CI/kohana/ZF un citiem rāmjiem. Ja neesi galēji kontuzēts un spēj izšķirt atsķirību starp mem peak ~500k uz lapu un 2mb uz lapu, tad sajēgsi par ko iet runa. Lai gan, tad vispār nebūtu tik ģeniālu komentāru no tevis te.

    Un ne no kurienes mani neizspļāva 🙂 Man apriebās diskutēt ar tādiem amatieriem studenteļiem kā tu par acīmredzamām lietām, tāpēc es tur vienkārši vairs neeju 🙂

    Un savu MVC/HMVC vispār vari iebāzt vietā, kurā saule neiespīd.

    #268758
    daGrevis
    Participant

    Par ORM nezinu… jo neesmu lietojis, bet cik Es esmu dzirdējis – Viņš ir krietni ātrāks par citiem ORM. Jācer, ka uz ātruma vārda nav upurēta funkcionalitāte.

    Domāju, ka vienīgais un labākais veids ir izmēģināt pašam!

    #268759
    daGrevis
    Participant

    Jēē, procedurāls kods. Neviens “pattern’s” un, protams, lit.lv. Tu tak esi ģeniāls!

    #268760
    daGrevis
    Participant

    Ev, pieaugušais, bet Tu gadījumā neraksti bināro kodu ar’? Un neesi izgudrojis “2” divskaitļu sistēmā?

    #268761
    Anonīms
    Neaktīvs

    Procedurāls kods… Tu tacj esi viens stulbs indivīds. Nu nafig tu runā par to, ko nejēdz?

    #268762
    Anonīms
    Neaktīvs

    10

    Klauns…

    #268763
    daGrevis
    Participant

    Paskaties spogulī un uzdod šo jautājumu Sev, pamuļķi!

    #268764
    nevertell
    Participant

    Lizard, tu tiešām domā, ka šitas nav sisenis ?

    #268765
    Anonīms
    Neaktīvs

    Neverask nevertell.

    Grāvim lielā sāpe :> atļāvos “neargumentēt” kā suns pie kājas, pēc pirmā pieprasījuma :> laikam esmu slikts cilvēks.

    #268766
    daGrevis
    Participant
    #268767
    Kohs
    Participant

    Quote:

    Viņš ir krietni ātrāks par citiem ORM. Jācer, ka uz ātruma vārda nav upurēta funkcionalitāte.

    daGrevis, kā šo būtu jāsaprot ?

    https://en.wikipedia.org/wiki/Object-relational_mapping

    Orm ir programmēšanas tehnika kā padot un apstrādāt datus. Fuel ORM sistēma ir ļoti vāja vismaz skatoties pēc dokumentācijas tā supportē ļoti maz no tā visa kas man ir nepieciešams.

    Vienkārši gribēju piekrist nedaudz mūsu rupeklim, ja nepazīsti kādu vārdu – labāk uzgūglē to un tad atbildi. No offence, lika aizdomāties.

    #268768
    Anonīms
    Neaktīvs

    Klaungrāvi, kāds sakars šeit ar reliģisko loģiku? ARGHHH wtf.

    #268769
    daGrevis
    Participant

    Nez, nu pilnīgi vienāda ar Tavu domāšanu.

    Ko tukši saki “tā nav” vai “tā ir”? Tas tāpat neko nedod. Es prasu “kāpēc Tu tā domā”. Tu pasakai, ka Tu jūties kā suns pie kājas. Loģika? Mamm-loģika!

    #268770
    daGrevis
    Participant

    Emm… ko nepareizi pateicu? Pateicu, ka par ORM daudz nezinu, ka neesmu to lietojis un ka tas ir ātrāks (no tā, ko esmu dzirdējis)…

    Re kur “izraku” to tvītu – https://twitter.com/fuelphp/status/65052285503414273 . Apskatījos kas tur vispār ir un jā… galīgi ne par tēmu. Bet vēlreiz saku – izmēģini pats!

    #268771
    Anonīms
    Neaktīvs

    Bļoda, zāle ir zila un debesis ir zaļas. Es saku tā nav. Tu prasi kāpēc es tā domāju? Jo tu esi idiots.

    Pizdec pilnīgs. Im outa here.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Tēma ‘Kohana v3.1.3.1’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā