Notepad.lv sveic savus lietotājus Zinību dienā!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Notepad.lv sveic savus lietotājus Zinību dienā!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #170587
    Foxsk8
    Participant

    Kāpēc tikai Mefisto. Ja jau viņš saka, ka samurajs ir vienīgais, tad jau sanāk, ka viņš uzbrauc netieši visiem pārējiem reģistrētajiem 371 lietotājam, tātad arī tev SID. Liels uzbrauciens. 😀

    Xe gribētu redzēt, kā viņš te mūs sauca, par bērniem. 371 bērns uzkluptu virsū. Rezultāts būtu graujoš 😀

    #170588
    drunk_lizard
    Participant

    muahhhhh

    371 regjistreets 😀

    11 aktiivi, mhhhh

    tie arii ir tie dolbaki…..

    ar cieniijamo administratoru foxkaavinjutur prieksjgalaa….

    #170589
    Foxsk8
    Participant

    D_L, no kurienes tu ņēmi, ka tikai 11 aktīvi? Atbildi, par saviem vārdiem, reptīli. Mēs te varam mūžīgi strīdēties un kašķēties. Pārbaudi manu pacietību? :rofl: :rofl:

    Reptīļiem nav tik daudz smadzeņu kā Lapsām :rofl:

    #170590
    Sid
    Participant

    Piekrist par to bērnišķību vai nepiekrist, tāds ir jautājums.. Normālā variantā dl jau sen būtu izlidināts no šejienes, bet eh… Starp citu, mefisto te šad tad kko iekomentē. 😉

    #170591
    Foxsk8
    Participant

    Kāpēc d_l nedabon banu? Viens variants ir tāds, ka nejiesim tāču mazo reptīlīti izmest atkritumu kaudzē 😀 Līdz ar to viņš dziedās kara maršu, to arī tikai viņš gaidā, izprovicēt kādu grib, lai viņu nobano, un tad iet, kā tagad tiešām mazs bērns pa savu boot.lv kladzināt, sūdzēties, ka mēs šamo esam izmetuši laukā. 😀

    Re kur links, vari ierēkt.

    https://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=70640&hl=izbanots+no

    Vari izdarīt secinājumus. D_L, vari pateikt, kā tu iekš boot.lv tiki pie modera statusa? Kādam pieglaudi savu reptīļa asti? :rofl:

    #170592
    drunk_lizard
    Participant

    SID, paskaties uz savu parakstu, mhhhh

    normaalaa forumaa tu pirmais lidotu :>

    #170593
    Mr.Death
    Participant

    kā redzi nelido, jo šitais arī ir normāls forums. tikai tu esi nenormāls ;).

    #170594
    Foxsk8
    Participant

    D_L. šis nav gadienā tavs draugiem.lv profils?

    https://www.draugiem.lv/friend/?1332772 :rofl: :rofl: :rofl:

    Meklētājā ierakstām drunk lizard, izmet tevi, tas pats ar mani. Bet redzi, niki nekur nav minēti, kādreiz varbūt esi ierakstījis un history saglabājās. 😀

    Arī boot.lv domubiedros itkā tas profils ir pieteicies.

    2 lietas, kas jau sakrīt.

    :rofl:

    #170595
    Mr.Death
    Participant

    Es jau ar pasen 40 gadīgā uzņēmumu direktora identitāti biju izkodis 😀

    #170596
    drunk_lizard
    Participant

    muaaaahhhhhh

    zjetons tev, foxkaaturtevi!

    atljausjos pieziimeet, ka attieciigais ,bildee redzamais kadrs ir persona, kura ieksj datuves paziistama kaa “lizard”, ieksj buuta tika vairaakreiz banots….

    peedeejais nick – “degviins”

    viennoziimiigi attieciigais kadrs ir nodarbojies ar daljeeju nickname plagjiaatu 😀

    taa pat atljausjos apgalvot, ka ar attieciigo kadru ieksj uzdotaa portaala mani nesaista pat draugudraugudraugu saites, liidz ar to vinja profailam man pieeja pat readonly rezjiimaa ir liegta….

    neliegsju, ka man ir atveerts acc ieksj draugiem, kuru paarbaudu aptuveni reizi paara nedeeljaas – patiesiibaa acc tika atveerts deelj taadiem, kaa juus, mhhhh

    tb – siicji piespieda, mhhhh

    visiem interesentiem, mhh – es vairaakas reizes ieksj boot esmu publiceejis savus foto :>

    neesat nu slinki mekleet…..

    ieksj http://www.poga.lv arii ir profails ar foto zem drunk_lizard (vai drunklizard) acc, kur taapat var apluukot incantas buiudiites 😀

    un jaa, cieniijamo foxkaateviturmeelivarizmezgjiit, tomeer ieteiktu tev izmantot advanceetaaku mekleesjanas engini un drusciit lielaaku db, kaa draugus.

    piemeeram googli pameegjini…..

    #170597
    nitro
    Participant

    Lai arii nenodarbojos ar spiegoshanu tomeer jaapiekriit ka drunk_lizard ir salicis bildes ieksh boot pa labi un kreisi..taaka lapsis aizshaava garaam..(:

    #170598
    Mr.Death
    Participant

    hahaha Guntis Kalns 30 gadi :D:D:D:D btw labs profils tev tb labi nomaskējies. man arī agrāk bija savs 😉 tikai diemžēl par gadiem gan tu melo un man nu noteikti negribās ticēt ka tu neesi tas pokemons kas redzams augstākminētajā draugiem.lv profilā.

    Maza iztēle tev domājot uzvārdus, ja jau reiz spēlējam “uzdošanās spēli”. 😉

    p.s. un foxu liec mierā.. lai arī šad tad šams pasaka kaut ko greizi tas nenozīmē ka uzreiz jāapdirš vai tml. pāris nepareizi apgalvojumi nespēj neko pietiekoši pateikt par pašu cilvēku. 😉 tu pats ar vecīt diezgan bieži esi apblomījes tā kā nav jēgas dirsties, un “mēmi kruti” ņirgāties citos forumos, kā tādam idiotam.

    #170599
    drunk_lizard
    Participant

    Edgars, piedaavaaju satikties….

    mhhhhh

    #170600
    zhagis
    Participant

    Edgars!

    Varu Tevi apbēdināt.D_L nav nekāda sakara ar to bildi.Ja cītīgāk padomātu,tad saprastu.

    Palasies bootaa D_L rakstus(ja jau Tev tā ir ieintresējusi viņa personība).Tad varbūt arī sapratīsi,ka ar tādām zināšanām un pieredzi pokemoni vienkārši NEEKSISTĒ!!!Tas,ka D_L iecienītākās frāzes ir-mudaks,ko piipee,daunis ect-tas uz viņa sirdsapziņas.

    Nu bet ja brīžiem cilvēciņš forumā izsmeļoši gvelž par software,bet pēc nedēļas prasa kā uzinstelēt Windu!Š ajā gadījumā vienīgais vārds,kurš nāk prātā ir idiots!

    Kā jau pats Jūsu”apskates objekts”minēja-bildes ir atrodamas bootaa.Bet ja nevar/nemāk atrst,tad ņehuj te bāzt nevainīgus pokemonus.

    A varbūt tas ir mans dēlēns?Ko?

    Un vispār- ne pa tēmu ir pavilcies konkrēti!

    #170601
    Foxsk8
    Participant

    Code:

    cieniijamo foxkaateviturmeelivarizmezgjiit

    Ko tur meli var izmezgit? FOX – Lapsa un klat piemet vel SK8, saliec kopa un foxsk8 :rofl:

    #170602
    drunk_lizard
    Participant

    foxsk8 lasaas kaa foksskastonji – jomajo, taa ir bantu cilts valoda?

    TAD PIEDOD, to es tiesjaam nepaarzinu….

    #170603
    Mr.Death
    Participant

    Joprojām dēļ taviem izgājieniem man vēl jo vairāk šķiet ka tu esi tas pats lizard no outlaw tikai acīmredzot, priekš ākstīšanās esi izveidojis sev otru profailu drunk_lizard (vai arī to tu lieto tikai kad esi dzērumā?)

    anyway citā variantā es nu vnk negribu iedomāties kā ir jānodzerās vai jāatpaliek, lai 40 gados forumos izteiktos kā pokemons. 😉

    #170604
    Foxsk8
    Participant

    D_L. Izteiksos prezizak. Fox – Lapsa sk8 saisinajuma nozime skate sanak lapsaskate. Agliski skan labak. Kadreiz nodarbojos ar skateboard, tapec tads niks. Nu tu gan iebrauci auzas ar to kaut kadu valodu. 😀 Skeiteri un Freestylisti, kas nodarbojas ari ar BMX zin, kas ir sk8. :rofl:

    Tad jau ari sadi tu nezini ko nozime – 4ever 😀 😀

    #170605
    drunk_lizard
    Participant

    varbuut esmu aprobezjots, bet es nezinu nevienu pasaules valodu, kuraa tekststaa cipari tiktu izmantoti burtu aizstaasjanai….

    pat olbaanju valodaa taa nav…

    #170606
    Foxsk8
    Participant

    Sorry, uz sito PC nav lv burti, bet D-L nezinu vai ari sada valodas sintakse kaut kur ir. Ka piem tu raksti, garumzimes lieto piem.

    aa, cc, ii , utt..

    Kas ta pa valodu? :rofl: :rofl:

    Kaut kads translits.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Tēma ‘Notepad.lv sveic savus lietotājus Zinību dienā!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā