Notepad.lv sveic savus lietotājus Zinību dienā!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Notepad.lv sveic savus lietotājus Zinību dienā!

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #170607
    drunk_lizard
    Participant

    foxsk8 wrote:

    nezinu vai ari sada valodas sintakse kaut kur ir. Ka piem tu raksti, Kaut kads translits.


    redz, translits radaas tajaa taalajaa laikaa, kad tu papum kulee karaajies un par taadu unikodu neviens nebija pat dzirdeejis, mhhhh

    lai cilvji no dazjaadaam os vareetu savaa starpaa sazinaaties….

    kautkaa nu tas pieradums ir un mainiit re jamo netaisos

    Starp citu es ļoti labi protu rakstīt gramatiski pareizā valodā, pie kam tavs attaisnojums par to, ka uz datora nav latviešu valodas, neiztur nekādu kritiku. Visas daudz maz jaunas operētājsistēmas to atbalsta bez jebkādiem papildtūļiem.

    #170608
    samurajs
    Participant

    foxsk8 wrote:

    aa, cc, ii , utt.. Kas ta pa valodu? :rofl: :rofl: Kaut kads translits.

    Emmm…. tas d_l unikālais, nekur citur nemanītais translits… mhhhh… Arī labi, vismaz kaut kas savs!:D

    Izskatās, ka cien. d_l šeit ļoti iepaticies un viņš mūsu portālā saskata nākotnes potenciālu;) Ja jau tik bieži uzturas…

    Es jau gan piedāvāju un ne pirmo reizi – dzīvosim draudzīgi un beigsim cits citu apcelt! Lai arī palasot d_l biogrāfiju Googlē, man šāda iespēja neliekas īpaši ticama… tas kā fabulā par vardi un skorpionu (cerams, visi zin?).

    Bet, tā kā esmu pozitīvi domājošs, tad ceru uz labāko… 😀

    #170609
    Foxsk8
    Participant

    Code:

    Starp citu es ļoti labi protu rakstīt gramatiski pareizā valodā, pie kam tavs attaisnojums par to, ka uz datora nav latviešu valodas, neiztur nekādu kritiku. Visas daudz maz jaunas operētājsistēmas to atbalsta bez jebkādiem papildtūļiem.

    Redzi, kāpēc man tērēt starpbrīdī atvēlēto laiku, lai uz Suse burtos cauri un liktu latviešu valodu?

    #170610
    Anonīms
    Neaktīvs

    Citur D_L dēvē par trolli.

    #170611
    shady
    Participant

    Jāatzīst, ka Drunk_Lizard vienā lietā gan ir taisnība – lietot ciparus burtu vietā nav labi…

    Tas ir tas pats, kas “v” vietā lietot “w”…

    => To dēvē par pokemonu valodu.

    Ja mēs runājam par fox niku, kur beigās ir “sk8”, tad, kā jau pats fox teica, tas ir saīsinājums no tiem skeiteriem etc… {līdz šim es arī to nezināju}.

    Saīsinājumus/apzīmējumus nevar nekādīgi piedēvēt pokemonu valodai un “sk8” nedrīkst salīdzināt ar “4ever”, jo “4ever” ir pokemonisks analfabētisms {jēziņ, pat nesaprotu – kā ko tādu vispār var normāli izlasīt, ja man kāds atsūta tekstu šādā stilā, tad jāpārlasa vairākas reizes, kamēr sapratīs…}.

    #170612
    Mr.Death
    Participant

    par valodu piekrītu ka vajadzētu aizliegt visus tos “

    #170613
    zhagis
    Participant

    Edgars wrote:


    P.s. jēziņ65 komentāri! mēs jau te maucam tā kā datuvē 😀

    Saki paldies ķirzakam.Sākam runāt par pareizrakstību.Vismaz kāds sakars ar pavediena nosaukumu.

    #170614
    Foxsk8
    Participant

    Tur jau tā lieta, ka ciparus var lietot. Piem te jau lietotājs deivs001 uttt… Niki kuros ir iekļauti cipari ir visur sastopami. Piekrītu Edgaram. Nevaru ciest čata valodu, pokemonu valodu.

    #170615
    drunk_lizard
    Participant

    mhmmm

    domaaju, ka sjii neaugliigaa diskusija ir jaabeidz….

    es labi apzinos jaunatnes maksimaalismu, 17+ GADOS KATRS JUUTAAS KAA SUPERMENS UN BRJUUSWILIS VIENAA PERSONAA,mhhhh

    spaarni tiek aplauzti veelaak

    dzjeki, atcerieties vienu lietu – juus nebut neesat uunikumi, jums visapkaart ir taadi pasji

    atcerieties, ka gjeeniji (sjii vaarda vispaarpienjemtajaa apziimeejumaa) dzimst reizi simts gados un 1:6500000000, ka tas buusi tu, mhhh

    kaa jau teicu – man nekas nav pret juusu portaalu, man bija iebildumi pret taa pozicioneesjanu un saakuma reklaamu

    man pasjam divi kadri juusu vecumaa ar visaam taam pasjaam ambiicijaam un taadu pasju pasaules uztveri :>

    tiesa, jamie tiek aplauzti un meegjinaati sagatavot REAALAJAI DZIIVEI

    diemzjeel vairumam sjejieniesju attieciigais jeedziens ir svesjss

    tie, kuri nav veltiigi deldeejusji biksjpakaljas skolas solaa, zinaas evoluucijas pamatteezes (dabiskaa atlase, maatiites/teevinja izveele, sociaalaa hierarhija etc.) un varbuut biku naaks pie praata….

    atgriezjoties pie saakuma temata – veiksmiigi sagaidiit naakamo skolas briivlaiku……

    #170616
    Foxsk8
    Participant

    Līdz ar to tēma ir slēgta, jo kā nekā skola jau ir sākusies.

    Vēlreiz novēlam visiem veiksmīgu mācību gadu.

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Tēma ‘Notepad.lv sveic savus lietotājus Zinību dienā!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā