Okarte – man nav ko teikt! (updated)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Okarte – man nav ko teikt! (updated)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #230892
    Aldis
    Participant

    Lietoju Bite, man toč nav ko teikt! 😀

    #230893
    ZalktiS
    Participant

    Ja jau dod, tad ir janjem…

    #230894
    samurajs
    Participant

    Reportāža no “karstā punkta”

    Jau 4. dienu Liepājā “dod” akcijas Okartes, par tematu cilvēki runā aizvien vairāk. Citi atbalsta, citi izturas skeptiski, vēl citi vispār ignorē šo ideju. LMT Klientu apkalpošanas centra šaurajās telpās tikpat kā nav kur apgriezties no paša rīta. 3 operatori intensīvi, bet laipni apkalpo Okaršu gribētājus, kuri sastājušies nelielā rindā. Pēc pases uzrādīšanas katram tiek iedota kaudzīte, no kuras var izvēlēties sev tīkamos numurus. Pieejamas visas tradicionālās LMT sērijas, kā 93, 63, 64, 65 utt. Pie reizes arī profesionālā līmenī tiek atbildēti klientu jautājumi par tarifiem, pāreju uz Okarti no cita operatora utml. Pa to laiku datorā ievada klienta vārdu-uzvārdu un saņemto Okaršu numurus. Tas tiekot darīts, lai kāds nevarētu atkārtoti saņemt dāvanas, un iedzīvoties, tirgojot tās.

    Īpaši neattapīgiem klientiem piedāvā arī mazu aparātiņu papildus dāvanā, ar kuru var pārkopēt numurus no vienas SIM kartes otrā.

    Beigu beigās saņēmu sev pienākošos Okarti ar mūža bezmaksas sarunām LMT tīklā, un otru priekš sievas. Tā arī vēl neesmu izdomājis, ko tagad darīt. Atteikties no sava daudzus gadus kalpojošā numura un mainīt to man ir žēl. No otras puses, varbūt krīze kļūs vēl zvērīgāka, nodokļi vēl augstāki, un tad šīs bezmaksas sarunas lieti noderēs. Katrā ziņā man laiks domāt līdz 1. septembrim – tas ir akcijas Okartes aktivizēšanas pēdējais termiņš.

    Uz jautājumu par varbūtēju vispārēju Okartes pāriešanu uz bezmaksas sarunām savā tīklā pēc Bi-Fri principa operators atbildēja noraidoši: visdrīzāk tā ir pēdējā šāda veida akcija. Jaunie klienti tagad esot pirmajā vietā.

    #230895
    Evers
    Participant

    Jābrauc uz Liepāju, tomēr slinkums 200+ Km dzīties 😀

    #230896
    waplet
    Participant

    Vajag 18 gadus un pasi.

    #230897
    izredzētais
    Participant

    waplet, loģiski. nehren maloļetkām vispār ko dot..

    #230898
    Snorx
    Participant

    Nu HVZ, kas visiem pret priekšapmaksas kartēm. Paņēmu ZZ, kad viņiem parādījās tā bonusu sistēma. Iemesls- man zvana vairāk kā es citiem un labāk papildināt karti reizi mēnesī un saņemt pat 3-4x lielāku summu papildus no bonusiem, nekā tupi sēdēt piemēram par piecīti uz pieslēguma un tikai maksāt un domāt līdz- norunāšu to 5Ls, vai nē. Aizgāja pat līdz tādam brīnumam, ka vienā jaukā dienā bonusos saņēmu 14Ls ar santīmiem 😀 Pagaidām ir sanācis tā, ka nekad neesmu spējis visu norunāt- ātrāk kredīta termiņš beidzas 🙂

    #230899
    Nikkys
    Participant

    turos pie Bites kopš pirmās dienas, kad šamie ienāca Latvijā.

    vispirms toxic (jo nekas cits nebija), tad bifri, un nu jau pieslēgums.

    zināju jau, ka šim operatoram būs perspektīvas, jo biju informēts par vodafone tīklu un operatora panākumiem kaimiņos.

    biznesu nekad šī lieta nav ietekmējusi, atbildot augstāk…

    #230900
    afigel
    Participant

    Toms wrote:

    kuuminsh, kapēc arī biznesa aprindās esošs cilvēks nevarētu iznatot priekšatmaksas kartes, m?

    Ja Tu vari pazvanīt, Tev par pazvanīt un “uzturēt” ptriekšatmaksu ir lētāk, kā patstāvīgo pieslēgumu. Biznesa aprindās nevienam nav svarīgi, ko Tu lieto – pieslēgumu, priekšatmaksu vai ko citu. Galvenais esi sazvanāms, laicīgi atjauno/papildini/uzturi “kredītu” un viss ir bumbās.

    Tapēc man jājautā, cik Tev gadiņu?


    biznesa parindaas esosham cilveekam nav laika pist praatu ar kautkaadu suuda okartes krediitu. kas tur ir ar to okarti – aarzemees arii straadaa?

    muahahaha, iedomaajos situaaciju – boss aiziet pie graamatvedes un saka – papildini man okartes krediitu, riit lidoju uz vaaciju :DDDDD

    #230901
    Evers
    Participant

    Ä€rzemēs strādā, neredzu problēmu papildināt caur ibanku.

    #230902
    afigel
    Participant

    Evers wrote:

    Ä€rzemēs strādā, neredzu problēmu papildināt caur ibanku.

    cilveekam bizness jaabiida nevis jaapisaas ar kaukaadu okartes krediita papildinaashanu…

    ja ir 5 ls veerts bizness, tad protams….

    #230903
    Holmss
    Participant

    *** operatoram maksāt lieku naudu, ja vienu mēnesi norunā labi ja 3 Ls, citu atkal 15? Ieskaiti reizi pusgadā 30 Ls un dzīvo laimīgs… nav jāapmaksā rēķini katru mēnesi 😀

    #230904
    buipisLV
    Participant

    UPDATE: Zābaku forums ziņ o, ka šāds labums tagad pieejams arī Ventspilī. Ar bezmaksas sarunām un SMS LMT tīklā veselu gadu bez maksas. Akcija līdz 16. maijam. :warn:

    #230905
    Toms
    Participant

    Tad jau ventspilnieki ir apdalīti.

    Es tiku pie diviem O`Kartes komplektiem, kur visu mūžu var runāt bez maksas 😀

    #230906
    TokRa
    Participant

    O!Karte sveic Jāņos!

    Dāvanā – internets telefonā 10 dienas par brīvu!

    22. un 23. jūnijā sūti pieprasījuma īsziņu i10 uz kodu 1688 un lieto internetu telefonā 10 dienas par brīvu!

    (c) https://www.okarte.lv/lat/jaunumi?doc=241

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā