Pubertāte as is

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Pubertāte as is

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #329404
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tagadās jau laikam var arī plašāk, gan jau ka būs salabojuši.

    Tātad, draugiem.lv admini ir lohi un sūdapauri. Izmetņi un nedapisteņi.

    https://files.fm/u/vhaggspq šeit ir pierādijums tai kroplībai.

    Ivars Buševics ir lohs un kuņasbērns, kurš savu junkshot nopostēs internetā.

    Tādam sūdapaurim nedrīkst uzticēt pat guest SSID bezvadu paroli! Tādam pajolam nedrīkst uzticēt pat pastkastes atslēgu, uz kuru nāk tikai reklāmas un rēķini! Tādu pajolu uz veikalu nedrīkst laist, jo atnesīs Aldari, bezalkoholisko.

    #329405
    ruukjis
    Participant

    Niiiice. Es ļoti ceru, ka Buševics netiks “industriālo tehnoloģiju R&D projekta vadītāja amatā”. Es nezinu kā Betons tika pie šīs info, bet cilvēkam ar Ciskas sertifikātu jau nu vajadzētu prast pasargāt sevi un savu tīklu no Betonveidīgiem.

    #329406
    msh
    Participant

    Par to biedu piekritīšu – kuram tad patīk skatīties kā kāds dzērājs vārtās kaut kur, sevišķi vēl ziemā, kad līdzcilvēka pienākums liek kaut ko darīt, jo tomēr tur vārtās cilvēkveidīga būtne…

    #329407
    Andron MacBeton
    Participant

    Are you googling mad?

    Tam pajolam tiešām ir Cisco setifikāc?

    Ou-Em-Džī. 😀

    OpenWRT_4ewa!

    #329408
    Andron MacBeton
    Participant

    Nēnu paturpinam šo tēzi. Draugiem.lv ir pajolu kantoris.

    Tāds neaptēstu perdeļu kantoris.

    #329409
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Lieliski, šitik labi sen nebiju smējies!

    #329410
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tātad es esu noderīgs!

    A ko ta tu ļerksti visu laiku, ka es nekam nederu? Re ka noderu gan! 😀

    #329411
    Andron MacBeton
    Participant

    Es nezinu ko tu “piekopi”, bet šeit nebija nekāda hello.jpg

    Es neesmu iestrēdzis nekādos laikos, es 1kārši protu atšķirt sūdu no daudzmaz lietojama OS/progas.

    Un par profesionālo, tu man varētu knapi padot instrumentus.

    Tevi iemest kaut nelielā rūpnīcā, un uzdot atrast vainu kādam gļukam, tu jau plānotu otmazku.

    Teu iedo kaukādu kompi uz remontu, tu jau stāsti ka jāmet ārā jo novecojis. Jo tu 1kārš neprot sataisīt.

    Ko tu darītu ja teu iedotu Renault Megane ar gļukainu degvielas sūkni, ar kuru tu aizbrauktu nekurienes vidū, un tad vairs nevarētu pielaist? Meganei ir āķis…

    #329412
    Andron MacBeton
    Participant

    Viš takš neprot neko izlabot. Viš strādā pajolciemā.

    Un pēcplānā Apple…

    😀

    #329413
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Esi čalīt iestrēdzis, esi! WinXP nekad nav bijis labs. Pentium3 laikos, kad viņš iznāca 2001. gadā tas bija sūdīgākais Windows kāds jebkad bijis. Neērts, bremzējošs, nesavietojams, jo bāzēts uz NT nevis 9x. Windows XP ir lietojams tikai uz Pentium4 datoriem. Uz būtiski jaunākiem viņš vairs nav labs dēļ nespējas optimāli izmantot resursus.

    Par profesionālo nerunāsim! Tu nepazīsti mani un nezini kā es strādāju. Toties tavi “meistardarbi” gan ir redzēti!

    Ražotnēs esmu bijis, ar industriālajiem datoriem esmu saskāries. Varu sataisīt jebkuru datoru, ir novecojis vai nav. No 80386 līdz pat Kaby Lake. Nepiesien man lamermeistaru grēkus!

    Ar Megani nebraukāju. Manai automašīnai ir mehāniskais degvielas sūknis.

    #329414
    msh
    Participant

    Teksts par winxp bremzīgumu uz P3 ož pēc roku leņķa problēmām. Protams, WinXP tā izlaišanas laikos uz axp griezās fantastiski, bet uz vecākiem pročiem arī gāja tīri normāli; čoms uz 433 mhz celkas ar 256 MB ram un winxp aizrāvās ar visādu spēļu spēlēšanu [re ka arī ar savietojamību nebija problēmas], priekš tā vājā CPU šis spēlēja neadekvāti krutas spēles – vice city, UGD2 utt.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā