Tīkla izveidošana

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Tīkla izveidošana

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #208166
    rajah
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    varbuut paarliekaa tikumiibaa? :>


    beidz dir-ties ar savu tikumību, toreiz es tevi brīdināju lai nepalaid muti pats sev sūdus uz galvus krāmēdams.

    #208167
    WerNeo
    Participant

    Var jau būt, ka es kaut ko jaucu.. Bet man šķiet, ka man savukārt uņiverā kādreiz mācīja.. Pieinstalējot visus tūļus no 2000 (arī 2003) servera, XP pats kļūst par tādu serveri, kas ne īpaši atšķiras.

    #208168
    rajah
    Participant

    jā esmu dzirdējis ka var ko uzlaust li būtu iespējams vairākiem klientiem dabūt failus

    #208169
    KaNeiet
    Participant

    Neko daudz jau tās papildus adreses nemaksā – ja pareizi atceros, piepirku 16(15) par ~ Ls 5.-, tikai vajadzēja ņemt nevis papildus, bet jaunu apgabalu – viens vakars pārplānošanai, viens izmaiņām un nekādu problēmu.

    Domāju, ja visas problēmas atrisināmas ar vienu zvanu.

    Jā – vairākām IP ir šādi tādi plusi, kas to niecīgo papildsummu kompensē Nx, neattapīgajiem un citu iemeslu fanātiem galu galā neviens jau neliek izmantot vairāk kā vienu.

    #208170
    ob1
    Participant

    rajah wrote:

    par XP kā serveri – XP nevar likt kā serveri – tam ir ierobežots vienalicīgi tajā esošo ieejošo lietotaju skaits, laikam 10 tikai bija, saskāros ar šito jau skolā mēģinot tādu uzbūvēt – klasē 12 datori – visi 10 iekšā tiek pie testa faila, 11., un 12. netiek

    Win 2000 bija vēl mazāk

    Š…em nLite, sagatavo instalāciju un uzliec cik konekcijas vēlies.

    Konekciju limits parādījās XP SP2. Atļaušos apgalvot, ka šī limita apiešana ir likumīga.

    #208171
    rajah
    Participant

    ob1 tu jau ar ko citu, tis nav tis, tis ir drugijs 🙂 tie nav caurumi torrentiem bet šārošanas caurumi.

    par to jau es lasīju kautkur, dabūšu saiti, ielikšu.

    #208172
    ob1
    Participant

    Es runāju par TCP/IP conekcijām. Tieši tas, kas tev vajadzīgs.

    Var arī nopačot jau uzliktu win, ja ir vēlme ņemties ar hex editoru.

    https://www.speedguide.net/read_articles.php?id=1497

    https://www.techspot.com/vb/all/windows/t-15013-Fix-for-concurrent-TCP-connection-limit-in-XP-SP2.html

    Hmm, tagad pats sāku šaubīties… vajadzēs notestēt (serveris ir nopačots, bet jāsavāc 11 kompji)… kādam ir pieredze ar šo paču vai nLite paču?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā