Ukraina

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159444
    Ralfie
    Participant

    Viss ir sliktāk, nekā tas, ko redzam mēdijos..

    https://atr.ua/archive/newsrealtime

    Ukraiņu tv kanāls.. pārsvarā runā ukraiņu valodā, bet pa brīdim arī krieviski, tapēc saprast kontekstu varēs.

    #306767
    RicoPico
    Participant

    Njā, tagad tur rāda filmu “Pērlharbora”. Visi uz tādas sērīgas nots.

    Briesmīgākais ir tas, ka politisko afēru dēļ cieš tik daudz nevainīgu cilvēku. Man nav nekādu iebldumu pret Krieviju kā tautu, bet gan pret valdību, kura izdod pavēles uzbrukt. Nepakļaušanās pavēlēm sodāma ar kara tribunālu. Man ir žēl karavīrus un abas tautas, kurām šis viss ir jāpārdzīvo.

    [img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/p403x403/1897847_591773810913185_1568849006_n.jpg[/img]

    #306768
    Evers
    Participant

    Tas pats, kas pirms dažiem gadiem Gruzijā. Krievi ieveda karaspēku brīvā Eiropas valstī lai “aizstāvētu savējo intereses”. Pasaule tikai kratīja pirkstu un teica, ka tā ir slikti darīt un tas viss. Tagad arī, neatkarīgi no tā, kā situācija Ukrainā attīstīsies, no citām valsīm neko vairāk par pirksta kratīšanu nesagaidīt, neviens negrib trešo pasaules karu.

    Eiropas Savienība nav nekāds nevainīgs ziediņš, taču labāk tajā, nekā Krievijas paspārnē. Vai arī nestāties nekādā savienībā, bet atvērt vairāk durvis uz Eiropu. Ukrainai vajag attīstību, valsts ir akmens laikmetā. Esmu tur bijis gan tikai pārsēžoties lidostā, lidosta iekštelpās itkā tīra, spoža un moderna, taču paskatoties, kas notiek uz lidlauka, sajutos, ka esmu kaut kādā muzejā vai padumjo laiku filmā. Pilnīgi visa servisa tehnika ir veci krievu degvielas strebekļi, vazi, gazi, uazi, bobiki, uraali, krazi, absolūti neviena Scania vai cita moderna tehnika tur nav. Varbūt, ka finansiāli tas nemaz nav tik neizdevīgi, dzelži daudz ēd, taču prasti un lēti remontējās, taču lidosta ir sava veida valsts vizītkarte un man iespaids palika tāds ne pārāk.

    #306769
    Willis
    Participant

    Quote:

    Viss ir sliktāk, nekā tas, ko redzam mēdijos..

    Skatoties par kuriem mēdijiem iet runa, visi linkā redzamie video ir no Телеканал ATR – ļoti vienpusēja informācija no Ukrainas, tas pats kas pie mums Valsts ziņu kanāla http://www.lsm.lv, lielāka ticamība ir http://www.euronews.com, tas vismaz nav ne Ukrainas, ne Krievijas ziņu kanāls .

    #306770
    richijs
    Participant

    Willis tu mucā audzis? Sen tak zināms ka liela daļa no Euronews pieder krieviem… Un cenzūra šim kanālam nav sveša lieta….

    https://www.la.lv/euronews-paklaujas-krievijas-cenzurai/” class=”bbcode_url”>https://www.la.lv/euronews-paklaujas-krievijas-cenzurai/

    #306771
    Ralfie
    Participant

    Pēdējā laikā šķiet, diskutēt par Putina fašistisko režīmu ir tāpat, kā diskutēt par reliģijām. Beztolku..

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ZSzOctDbTWk[/youtube]

    #306772
    SFiX
    Participant

    Vērtējot pēc satura Euronews nav tas sliktākais, jebkurā gadījumā labāks par CNN ārprātu. Tagad Lattelecom sākuši rādīt Doždj TV, būs jāpaskatās, vai ir tik labs, cik izslavējuši.

    #306773
    RicoPico
    Participant

    Neticu medijiem. Nevienam.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-OgTUioO4ZA[/youtube]

    #306774
    Blakius
    Participant

    Klau, tak Ukrainā viss mierīgi, izrādās ka tie dauzie, labi bruņotie cilvēki ar automātiem, zemstobra granātmetējiem, ložmetējiem, militārajiem transportlīdzekļiem uc brīnumiem esot pašaizsardzības vienības, kurām nav pilnīgi nekāda sakara ar krievijas armiju. Tātad tas viss notiek iekšēji, bez ārējas iejaukšanās.

    Pilnīgi akmens no sirds novēlās.

    Starpcitu, nezin, kur es te tuvumā varētu pa lēto kādu militāro heli nopirkt(pilnā aprīkojumā vēlams- stobri, ammo utt)? Nu man vajag paša dārza pašaizsardzības vienībai, tuvojas vasara, nu zin strazdi nāks ķiršos….

    #306775
    jonjs
    Participant

    Ar Ukrainu ir smagi. Krieviem ir savas intereses un tās ir bīdīt savu impēriju (tas ir atjaunot). Amerikāņiem ir intereses valdīt visur un vienmēr. Vietējiem politiķiem un citiem korumpantiem ir intereses kāst piķi.

    Un nevienam nerūp, kas tie tādi ukraiņi. Krievi viņi, ukraiņi vai Krimas tatāri. Viņiem ir pie kājas. Ukranu visdrīzāk saraus 3 daļās. Un uztaisīt tur tjipa pilsoņu karu var kā divus pirkstus pret asfaltu noberzt.

    Starp citu, ja Krieviem izdosies vairākas daļas no Ukrainas atraut, tad nākamā būs Latgales daļa Latvijā, Narva Igaunijā un es domāju, ka krievi mēģinās dabūt vairāk nekā es pieminēju abos gadījumos. Amerikāņiem tas viss ir pie di …. as, toties krievu imperiālisti Krievijā un kur nu vēl Latvijā būs nepajokam priecīgi.

    Protams var jau aiziet un iestāties brīvprātīgajos karot, bet labums no tā? Lai gan, ja kāds no maniem tuvajiem ietu bojā šo imperiālistisko vai citu pasaules gegemonistisko ideju nesēju idiotu dēļ man būtu vienalga, kurā armijā dienēt un ar ko karot, ja šībers aizvērtos. Bet prātīgi domājot žēl ir, ka visa šī bardaka organizētājiem no visām pusēm, iestājoties, kādā no armijām, tu tā pat nekad klāt netiksi. Nāktos nogalināt tieši tādus pašus, pa lielam, nevainīgus cilvēkus, kāds esi tu pats. Nu ja nu kāds kara noziedznieks pa ceļam šaujmā tēmēklim gadās.

    #306776
    E-500
    Participant

    Quote:

    lielāka ticamība ir http://www.euronews.com, tas vismaz nav ne Ukrainas, ne Krievijas ziņu kanāls .


    Krievijas valsts radio un TV kompānijai VGTRK pieder ap 17% Euronews akciju. Tāpēc jau Krievijas ārlietu ministrs Lavrovs atļāvās izdarīt spiedienu uz šo kanālu par Maidana atspoguļošanu.

    #306777
    RicoPico
    Participant

    Pilnīgi piekrītu šim viedoklim:

    Someone wrote:

    Es uzskatu, ka tas kas tur notiek, nav nekāda revolūcija, un tas nav karš par brīvību. Tā ir tikai cīņa par varu. Ir vairāki politiķi, kuri grib sev zelta podu tualetē, bet tauta ir tikai manipulācijas objekts, kuru gudrie cilvēki izmanto. Es neticu, ka vara nomainīsies un kāds, izņemot līderi, sāks dzīvot labāk.

    Cilvēki negrib ticēt, ka katra konkrēta indivīda labklājības līmenis ir atkarīgs nevis no varas, bet no tā, cik tas cilvēks ir gudrs, veikls un uzņēmīgs.

    Par Krievijas uzbrukumu. Tas ir dabīgi un normāli, ka lielie „ēd” mazos. Tā ir, tā bija un tā būs. Stiprie diktēs noteikumus.

    Amerikāņi pa pēdējiem gadiem uzbruka Irākai, Afganistānai, Lībijai un gandrīz Sīrijai. Kāpēc tad tagad visi brīnās, ka Krievijai arī ir kaut kādas imperiālistiskas ambīcijas?

    Bet pa lielam man nav simpātiska ne viena, ne otra puse. Tāpēc man ir vienalga, kas tur notiek.

    Vēl gribu piebilst, ka manī izraisa nožēlu cilvēki, kuri 10 reizes dienā pārposto ziņas no visiem portāliem. Tie man asociējas ar maziem suņiem, kuri izmisīgi rej uz kamieļu karavānu.

    #306778
    Ralfie
    Participant

    Putlera dēļ atslēgtajiem tv kanāliem Krimā, neko dzīvajā vairs nevar redzēt.

    Kaut cik sakarīgu un ātru ziņu apkopojumu esmu atradis te:

    news.bigmir.net/ukraine

    #306779
    garaisezis
    Participant

    Kā jau lielākajai Latviešiem pieklājas gudri dri*st nav malku cirst, domāju, kad neviens Ukrainā no šeit komentētājiem nemaz nav bijis, ja neskaita, ar pirkstu pa karti vilcis. Situācija ir diezgan dramatiska, nedomāju, ja Latvijā kas līdzīgs notiks ar teiksim, Daugavpili un citiem lauku rajoniem, kur Rus-Url-veidīgie saradušies pārpārēm, mūs glābs kāda no EU valstīm, tik tā pat kā šajā viņu gadījumā, pakratīs pirkstu un viss. Tur kur ir Krievija, ASV nemaisās iekša un otrādāk, to tak vajag visiem skaidri saprast.

    #306780
    Anonīms
    Neaktīvs

    Muļķais ezis vienīgais pēdējā laikā ir bijis ukrainā ,un zina kā tur ir.Izskaidro man vēl muļķākam kas notiks ar mums izbraucējiem pēc krievu iebrukuma.

    #306781
    Willis
    Participant

    Mums kāds taisās uzbrukt ?!

    #306782
    samurajs
    Participant

    Lielākie sūdi ir tādi, ka ne krievi, ne ukraiņi paši īsti nezina, kas tai katlā vārās. Apzombētie krievi tic, ka maidans ir Rietumu buržuju par naudu nopirkts pasāciens Krievijas vājināšanai.

    Paši ukraiņi jau sāk noprast, ka nekas nemainīsies, vienīgi vienus oligarhus nomainīs citi.

    Savukārt Pūķina militārā mašīna izmanto situāciju, lai atdabūtu Krimu, ko Hruščovs savulaik nez kālab uzdāvināja Ukrainai. Krievu lācis ir pamodies, un tā apetīte ir neprognozējama.

    #306783
    Crow
    Participant

    Ta ko var nafig drebēt. Manis pēc tur viss pa gaisu var aiziet, lai tikai pelni ar vēju te neatnāk un nekož man rīklē (un nē, te nav slēptas metaforas par cita veida pelniem – brohnīts, vadzi). Ne mana cūka, ne mana druva.

    Aber tas, ka lielais lācis anšlusēs Pribaltiku ir tikai laika jautājums. Sajūsmā neesmu, bļin, valoda nelien galvā, kaut katru dienu jāizliekas runājam. Ja jāizvēlas, tad tomēr labāk Livonijas konfederācijā, kā jau – vai die, pirms veseliem 10! – paši landtāgā nobalsojām.

    Jāpriecājas, ka esam dziedātāju un dancotāju tauta, nevis kā pasistie dienvidnieki, kas izkaujās ar lāci, pēc tam nafig dzīvo drupās un raud gaužas asariņ’s par kritušajiem dēliem, kamēr meitas izspiež no vidus jaunus neglītus radījumus, kas aukstu granti ēzdami izaug traumēti un sāk to visu no gala. Vēl stulbāk par “nolikt galvu par dzimteni” ir patiešām ticēt, ka tas kaut ko mainīs.

    Un Lāčplēsis vispār bija mudaks. Š odien jamo par īpaši nežēlīgu izturēšanos pret dzīvniekiem pašu aiz ausīm pakārtu, un pareizi. Ar lāci kasīties nafig.

    Enīvej. Man, neizglītotajam, vēl pagaidām šķiet, ka lācis tur Arbuzovkā tikai sporta pēc izrādās, olimpiādes savdabīgs turpinājums, tā sacīt. Panesīsies, kad tas viss piegriezīsies šķībacainajiem, kam vienīgajiem netrūkst vairāk kā muļķīgu ieganstu pašaudīties. Viktors Fjodorovičs brauca pie šiem ciemos ne jau Ķīnas mūri lūkoties…

    #306784
    E-500
    Participant

    Te arī vairāk, kas un kāpēc – Krima: vai Hruščova dāvana Ukrainai?

    #306785
    RicoPico
    Participant

    Just saying… Ceru, ka nenāksies piedzīvot šeit aprakstīto.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā