Vai Parabellum izkonkurēs Counter-Strike?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Vai Parabellum izkonkurēs Counter-Strike?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #209008
    Janhouse
    Participant

    iReinis wrote:

    Kurš vispār vairs spēlē to CS? Tā jau ir novecojis spēle. Tāpat kā CSS, ne tur kaut kāda grafika, ne reālisma, liekas ka tu skrien ar kluci, kas nekā nejūt. Pat tetris ir daudz reiz labāks. Tāpat ir sakāms par šo spēli, kur ir redzēts, ka cilvēkam līst asins takā no kečupa burkas 😀 vispār tur tāds murgs izskatās, ka turies.

    Ja šī spēle ir balstīta uz Unreal Engine 3, tad nevarētu teikt, ka tā ir švaka grafika. Tā ir viena no labākajām, kāda vispār ir. Vēl tikai zinu labāku Cryengine 2 uz kura veidots Crysis un vēl dažas spēles. Redzēs, varbūt šoruden kāds jauns un varenāks dzinis iznāks.

    Ja gribi īstas sajūtas un ‘ne kečupu’, tad iestājies armijā un brauc karot.

    #209009
    Aldis
    Participant

    Nēesmu spēlējis CS un to negrasos darīt! 🙂 Man šķiet jau AssaultCube jau ir labs C.S. aizstājējs – pietam pa brīvu un OpenSource, arī strādā uz jebkura paveca datora! 🙂

    Pats savulaik esmu aizrāvies no šūteriem ar SeriusSam, Quake, un to pašu assault cube! Tās tādas mirkļa aizraušanās bija! Jo spēles sanāk reti paspēlēt, labāk izeju laukā uzrauju futeni vai patrenējos tā pat! 🙂

    #209010
    Kon
    Participant

    Ja tu neesi spēlējis CS , tad kā tev var likties , ka tā otrā spēle varbūt labs aizstājējs ?

    #209011
    Janhouse
    Participant

    Niideejs wrote:

    Ja tu neesi spēlējis CS , tad kā tev var likties , ka tā otrā spēle varbūt labs aizstājējs ?

    Jo cilvēki mēdz ticēt visām muļķībām, kuras viņiem saka (mamma, tētis, māsas, brāļi, omes, krutais pacans utt.).

    #209012
    Evers
    Participant

    Aldis, esmu ar pamēģinājis to Assault Cube, nu, manuprāt dikten arkādiska, mežonīga skraidīšana un lekšana, CS tomēr ir pavisam kas cits. 🙂

    #209013
    _Mo3_
    Participant

    Counter-Strike nekad un neviens neaizstās 🙂

    #209014
    Atlets
    Participant

    iReinis wrote:

    Kurš vispār vairs spēlē to CS?


    Es spēlēju un vēl ļoti daudz citu cilvēku (diemžēl liela daļa krievu, bet nu vismaz prieks pabojāt nervus urāliem).

    Quote:

    Tā jau ir novecojis spēle.


    Atradies baigais eksperts. Novecojusi vai nenovecojusi, bet šobrīd CS konkurentu nav, tā kā tavs apgalvojums by deafult ir nekam nederīgs.

    Quote:

    Tāpat kā CSS, ne tur kaut kāda grafika, ne reālisma, liekas ka tu skrien ar kluci, kas nekā nejūt.


    Te jau drīzāk redzams, ka vienkārši pats nemāki skriet ar to kluci. Vajag reālismu? Aizej uz veikalu, nopērc ieroci un sāc šaut – būs tev reālisms.

    Quote:

    Pat tetris ir daudz reiz labāks.


    Tas ir tavs subjektīvs “viedoklis”, par kuru visiem ir pilnīgi po***. Domāju, ka par šādiem “argumentiem” lietotājs ir pelnījis vismaz brīdinājumu.

    Quote:

    Tāpat ir sakāms par šo spēli, kur ir redzēts, ka cilvēkam līst asins takā no kečupa burkas 😀 vispār tur tāds murgs izskatās, ka turies.


    Labi, ka tu jau zini, kāda tā spēle ir, lai gan vēl neesi nemaz paspēlējis. Tiešām esi tāds eksperts, ka tik turies.

    #209015
    iReinis
    Participant

    Hmm.. izskatās, ka daži labi nav spēlējuši citu neko, kā tikai LEGO un pēc tam CS. 😛 😀 CS jau sen ir konkurentu, kaut piemēram COD2 vai COD4 un vēl daudzas. Ja kāds te nezin kādai grafikai jābūt, tad paspēlējiet GTA4, GRID, Wolfenstein(jaunāko) StalkerClear sky, L4D, es pat varu apgalvot, ka visas COD sākot no 1līdz 5 pārspēj CS, it īpaši 2,4,5 un tā varētu visu dienu skaitīt. Un Starp citu, ja paskatītos vienu no tiem video kas tur augšā atrodas, tad ievērotu, kā asins skaisti līst, jeb nereāli. Vispār tā jau ir, ka Latvieši un krievi, citu neko neredz, kā tikai CS 😀 Hehe…mani tagad vēlēsies pakārt pus Latvijas CS atkarīgo kopiena. 😀

    #209016
    Atlets
    Participant

    iReinis wrote:

    Hehe…mani tagad vēlēsies pakārt pus Latvijas CS atkarīgo kopiena. 😀

    Tu esi tāds eksperts 😀 Tip uzbrauciens “CS atkarīgie”. Toties man par tevi radies tāds iespaids, ka pats esi nereālākais datorfrīks, spēļu maniaks, ka tik gudri centies runāt par ntajām spēlēm. :p Būtībā es jau visu pateicu savā iepriekšējā ziņojumā un neredzu jēgu vēlreiz atspēkot visu tevis minēto.

    #209017
    Kon
    Participant

    Mana mīļākā spēle ir pirmais un otrais fallout , bet tu man acīs bāz grafiku , comoon galvenais ir geimplejs 🙂

    #209018
    Aldis
    Participant

    galvenais spēles fiška – pat Super Mario Bross pirmais šad tad šķiet labs, uz USB džojstika raujams gabals! 🙂

    Ä€.. nu un ja man jautā [ja nēesmu spēlējis C.S., kā varu spriest par citām spēlēm] Sorij, nu samuldējos – agrāk ar C.S. biju mazbiki saaukstējies uz 3 dienām – pirmajā dienā mācījos, otrajā dienā kapāju, trešajā apnika viensižeta šaudīšanās! 🙂

    Un mjā Assault cube ir fiksāks un tads, līdzīgs Quake – un laimam zinu, ka ir cilvēki kuriem vairāk Quake stila spēles pievelk, un ir tādi kuriem C.S. 🙂 No probz.. kas kuram tuvāks to arī kapā! 😀

    #209019
    ehex
    Participant

    Te figurē divas lietas – kvalitāte un popularitāte. pieņemsim, ka CS vēljoprojām ir mega-populārs. A par kvalitāti, domāju, ka geimpleja, kvalitātes utt. ziņā jebkura mūsdienu spēle pārspēj CS. Problēma ir tāda, ka lielākā daļa man pazīstamo CS spēlmaņu ir tā iesūnojuši savā CS, ka kopš CS parādīšanās laika vēl nav pamanījuši vai nav gribējuši pamanīt, ka ir iznācis daudz, kas cits, daudzreiz labāks.

    #209020
    iReinis
    Participant

    ehex wrote:

    Tu esi tāds eksperts 😀 Tip uzbrauciens “CS atkarīgie”. Toties man par tevi radies tāds iespaids, ka pats esi nereālākais datorfrīks, spēļu maniaks, ka tik gudri centies runāt par ntajām spēlēm. :p Būtībā es jau visu pateicu savā iepriekšējā ziņojumā un neredzu jēgu vēlreiz atspēkot visu tevis minēto.

    Nē nu tā jau nav, vienkārši naktī, ka nav ko darīt uzrauju pa kādai spēlei un tas ir viss. Neesmu nekāds eksperts. 😀

    #209021
    iReinis
    Participant

    ehex wrote:

    Te figurē divas lietas – kvalitāte un popularitāte. pieņemsim, ka CS vēljoprojām ir mega-populārs. A par kvalitāti, domāju, ka geimpleja, kvalitātes utt. ziņā jebkura mūsdienu spēle pārspēj CS. Problēma ir tāda, ka lielākā daļa man pazīstamo CS spēlmaņu ir tā iesūnojuši savā CS, ka kopš CS parādīšanās laika vēl nav pamanījuši vai nav gribējuši pamanīt, ka ir iznācis daudz, kas cits, daudzreiz labāks.

    Pilnīgi piekrītu tev. 🙂

    #209022
    nitro
    Participant

    Gakh wrote:

    {..}Kā jau minēju augstāk, Counter-Strike ir un būs spēlē ko zinās vienmēr, jo CS ir FPS pirmsākums…


    Mini veelreiz..jo tas NAV pirmsaakums:

    https://en.wikipedia.org/wiki/First-person_shooter

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā