Atraisiet spēļu jaudu ar episko AOC 44,5 collu OLED monitoru

AGON by AOC — viens no pasaulē vadošajiem spēļu monitoru un IT piederumu zīmoliem savai populārajai AGON PRO sērijai pievieno vēl vienu augstākās klases OLED modeli. 44,5 collu (113 cm) spēļu monitors AGON PRO AG456UCZD ir izstrādāts iespaidīgu un vienmērīgu spēļu pieredzes nodrošināšanai. Šim OLED displejam ir 800 R izliekums, kas sniedz visaptverošu vizuālo pieredzi un virza spēlētājus uz pašu spēles epicentru. Pateicoties īpaši platajam (21:9) ekrānam un WQHD izšķirtspējai, šis monitors sniedz kristāldzidru panorāmas attēlu, ko nodrošina iespaidīgā 240 Hz atsvaidzes intensitāte un zibenīgais reakcijas laiks līdz 0,03 ms GtG, lai atbilstu konkurences spēļu prasībām.

Kristāldzidras iegremdēšanās sajūta ar 21:9 WQHD izšķirtspēju

Īpaši platais AGON PRO AG456UCZD ir paredzēts nevainojamai spēļu pieredzei. Monitoram ir četru pušu bezmalu dizains, kas ļauj lietotājiem pilnībā koncentrēties uz visu ekrānā notiekošo darbību. Tā 21:9 malu attiecība un 3440×1440 WQHD izšķirtspēja nodrošina plašu, ieskaujošu spēļu kanvu, piedāvājot ievērojamas priekšrocības cīņas karstumā. Šis formāts nodrošina spēlētājiem panorāmas skatu, ļaujot viņiem pamanīt vairāk spēles darbību, un ar izteikto 800R izliekumu monitors aptver arī lietotāju perifēro redzi.

Novērtē arī profesionālie virtuālo sacīkšu braucēji

Izteiksmīgie attēli lieliski iederas intensīvās spēļu sesijās, sniedzot lietotājiem konkurences priekšrocības, un, nodrošinot, lai nekad netiktu palaista garām kāda svarīga detaļa cīņas laukumā vai sacīkšu trasē. Pateicoties tā augstajam iegremdēšanas koeficientam ar dziļo 800 R izliekumu un 44,5 collu izmēru, monitors ir lieliski piemērots simulācijas vai sacīkšu iekārtām, un ar tā īpaši reaģējošo un ātro OLED paneli ir vienlīdz prasmīgs ātram FPS vai darbību atveidei.

Viena no vadošajām sacīkšu braukšanas esporta komandām – G2 Esports, ko sponsorē AGON by AOC, jau ir patīkami pārsteigta par jauno AG456UCZD modeli. “AGON PRO AG456UCZD ir tik iespaidīgs monitors, ka es vairs nevaru pamest spēli,” saka profesionālais sacīkšu braucējs Īzaks Praiss (Isaac Price) no G2 Esports.

Pateicoties OLED paneļa pikseļu apgaismojumam, monitors rada satriecošus vizuālos attēlus ar košām krāsām un lielisku kontrastu. Monitora plašais 100% sRGB un 98,5% DCI-P3 (CIE 1976) krāsu gammas pārklājums ir ne tikai lieliski piemērots spēlēm, bet arī satura veidošanai un straumēšanai, kur krāsu precizitāte ir ļoti būtiska. Jakubs Bžezinskis (Jakub Brzezinski) no G2 Esports sacīkšu braucēju komandas piekrīt: “Neskatoties uz to, ka AGON PRO AG456UCZD ir īpaši plats, tas nodrošina ļoti skaidrus vizuālos attēlus un satriecošas krāsas. Krāsas, kas ir pielīdzinātas realitātē sastopamajām, ir būtiskas ilgstošai spēļu pieredzei, jo tās nenogurdina acis.”

Monitora maksimālais spilgtums sasniedz līdz pat 1000 nitus nelielos apgabalos, izceļot detaļas pat vistumšākajās ainās. Ar pretspīduma apstrādi OLED monitors sniedz izcilus attēlus pat spilgtā vidē un tiešos saules staros. AGON PRO AG456UCZD ar 1,07 miljardiem pieejamo krāsu un 10 bitu krāsu dziļumu piedāvā bagātīgu un precīzu krāsu klāstu, kas visnotaļ atdzīvina jebkuru spēli. Papildus spēlēm šī ievērojamā izšķirtspēja ir piemērota arī vairākuzdevumu veicējiem, nodrošinot pietiekami daudz vietas, lai vienlaikus atvērtu vairākus logus, veicot ikdienas uzdevumus, un atstājot pietiekami daudz vietas video vai mūzikas rediģēšanas programmu uzdevumu joslām.

Zibenīgi ātra 240 Hz atsvaidzes intensitāte un 0,03 ms GtG reakcijas laiks

AGON PRO AG456UCZD sola izcilu spēļu pieredzi ar elpu aizraujošu 240 Hz atsvaidzes intensitāti un pārsteidzoši ātru 0,03 ms GtG reakcijas laiku. “AGON PRO AG456UCZD atsvaidzes intensitāte ir pārsteidzoši ātra, un tas ir galvenais spēles stūrakmens, kad vislabākā veiktspēja tiek sasniegta sekundes simtdaļās,” komentē G2 dalībnieks Nikodems Višņevskis (Nikodem Wisniewski).

Katrs kadrs tiek pasniegts nevainojami, novēršot kustību izplūšanu un sniedzot baudījumu sacensību dalībniekiem. Zemā ievades aizkave nodrošina maksimālu lietotāju klātesamību savā spēlē, jo konkurences spēļu scenārijos ļoti svarīga ir katra kustība. Monitors ir saderīgs ar NVIDIA G-SYNC un atbalsta Adaptive-Sync (adaptīvās sinhronizācijas) funkciju, nodrošinot nepārtrauktu un vienmērīgu spēli. AOC G-Menu integrācija un tādas funkcijas kā Flicker-Free un Low Blue Mode sniedz ikvienam pilnīgu lietošanas pieredzi. Turklāt iebūvētās OLED Care funkcijas ļauj lietotājiem uzturēt paneli vislabākajā stāvoklī.

Savienojamība daudzpusībai

Neskatoties uz iespaidīgo spēļu pieredzi, ko sniedz AGON PRO AG456UCZD, papildu tiek piedāvāta nepārspējama daudzpusība neskaitāmām ikdienas lietojumprogrammām. Paplašinot spēcīgu savienojamības komplektu, kurā ietilpst divi DisplayPort 1.4 porti, 4 portu USB 3.2 centrmezgls, USB-C ports ar 90 W strāvas padevi un KVM slēdzis netraucētai vairāku ierīču vadībai, šis monitors ļauj lietotājiem viegli izveidot savienojumu ar daudzveidīgu ierīču klāstu. Tas padara šo monitoru par labāko izvēli ne tikai kaislīgu spēlētāju vidū, bet arī lietotājiem, kam tas nepieciešams darbam, multivides izmantošanai, kā arī satura veidošanai. Šie savienotāji ļauj bez piepūles pārslēgties starp spēļu konsolēm, personālajiem datoriem un citām ierīcēm, sniedzot lietotājiem iespēju pilnībā izbaudīt savas iestatīšanas iespējas.

G2 sacīkšu braucēju komandas vadītājs Neitans Teigs (Nathan Tague) apkopo savu pieredzi ar AG456UCZD: “Kā sacīkšu braucēji, mēs vienmēr meklējam pēdējo sekundes tūkstošdaļu, tiecoties pēc pilnības. Katrai komandai, kas tiecas uz uzvaru, ir ļoti svarīgi, lai būtu monitors, kas spēj izturēt viena kvalifikācijas apļa radīto spiedienu vai saglabāt svaigu skatu pēc 24 stundu ilgām sacīkstēm. Mums šis monitors ir jaunais AGON PRO. Tas patiešām no jauna definē mūsu konkurēšanas veidu un paceļ latiņu tām īpašībām, kas tiek sagaidītas no īpaši plata monitora. Lietojot šo modeli, nepastāv nekādas aizķeršanās, pateicoties zibenīgi ātrajai 240 Hz atsvaidzes intensitātei un lieliskajam OLED panelim bez izplūdušām krāsām. Turklāt zilās gaismas filtri aizsargā acis pat visilgākajās sacīkstēs. Tas ir satriecošs tehnoloģijas meistardarbs, un to savā arsenālā vajadzētu turēt ikvienam virtuālo sacīkšu braucējam, kurš vēlas iegūt visas iespējamās monitora sniegtās priekšrocības. Es nedomāju, ka es vai komanda varētu samierināties ar kaut ko mazāk iespaidīgu tagad, kad esam redzējuši, uz ko spējīgs ir AG456UCZD.”

Cenas un pieejamība

AGON PRO AG456UCZD ir radīts, lai no jauna definētu OLED spēļu pieredzi ar iespaidīgām specifikācijām. Monitoram ir 3 gadu garantija, kas attiecas uz OLED pārkaršanu, un tas būs pieejams no 2024. gada marta vidus par ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu 1 299,00 €.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt