Google Maps piedāvā jaunus rīkus pircējiem un ceļotājiem

Google šodien atklāja jaunus uzlabojumus lietotnē Google Maps, kas palīdzēs neapmaldīties tirdzniecības centros, lidostās un stacijās.

Tehnoloģiju gigants paplašina funkcijas, kas palīdzēs vieglāk atrast ceļu ap lielām ēkām, parādot kādi veikali tajās atrodas, vai arī atrast nepieciešamo lielu lidostu teritorijās. Uzlabojumi, kas tiek veikti gan Android, gan iOS lietotnēs, ietvers arī papildus informāciju, piemēram, veikalu darba laikus un atsauksmes par tiem.

Vēl viena Google Maps funkcija, ko paredzēts izlaist svētku laikā, parādīs vai vieta, uz kuru šobrīd vēlaties doties ir aizņemtāka vai tajā tomēr nav tik daudz cilvēku.

Lietotne arī padarīs vieglāku iepirkšanos internetā. Piemēram, ja internetā pasūtīsiet pārtikas produktus, lietotne mazumtirgotājiem paziņos, kad ieradīsieties pēc pasūtītajiem produktiem. Google norāda, ka pagaidām šī funkcija ir pieejama vairāk nekā 2000 veikalos vairāk nekā 30 štatos visā ASV. Paredzēts, ka pamazām tā tiks izvērsta arī citās valstīs.

Lai atrastu piemērotu vietu, kur paēst, Google turpmāk arī pielāgos cenu diapazonus kafejnīcām, balstoties uz katra lietotāja tēriņiem. Papildus tam tiks pievienota arī papildus informācija par iespēju ēst kafejnīcā vai terasē.

Pēdējo divu gadu laikā Google Maps lietotne tikusi pie visai daudz atjauninājumiem, kas to papildinājuši ar pandēmijas laikā visai noderīgu informāciju. Izskatās, ka tehnoloģiju gigants turpina strādāt pie lietotnes attīstības, lai noturētu jau esošos lietotājus, kā arī piesaistītu jaunus.

Avots: CNET

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt